Za Pocetnike

Imam risiver ECHOLITE CDVB5668.Da li mi neko moze reci da li se on moze dekodirati i ako moze,kako?
Totalni sam laik i zato molim sve ljude dobre volje da mi detaljno objasne postupak,ako je uopste moguc.
Unapred hvala,pozdrav!
 
zdravo imam resiver especta 2000 sasoftver12.01.A5 pa me interesuje koje programe mogu otkljucano da gledam i ako zelite da mi kazete kako da stavljam biss kodove.pozdrav iz makedonije borce
 
za @koca2111
evo postupka update softvera
update softvera
-ugasis receiver na prekida
-upalis receiver na prekidac
-cim se pojavi,ali bukvalno,please wait...,pritisnes na daljinskom dugme back dva puta
-odmah kucaj 2 4 8 5 (na izgled,ne desava se nista)
-onda se na ekranu se pojavi 0%,ti cekas minut-dva dok ne promjeni oblik i onda kucas brojeve na daljinskom 0808 0427
-stisnes OK i krece download...
 
Pozdrav svim drugovima i drugaricama. Posto sam novi na forumu a i u satelitskoj tehnici, potrebna mi je mala pomoc. Sa PC se dobro razumem ali me sad pocelo da zanima dekodiranje kanala, imam ovaj NEOTION 1000s pa me zanima kako da nadjem UPDATE ili da li je uopste potrebno UPDATEiranje SW a, ako ima neko ko bi da se druzi sa mnom da mi to malo bolje samo malo za pocetak objasni lepse, molim ga da mi se jaVI

Pozz svima
 

Back
Top