STRANI PLACENICI ??!!?!?!??!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.520
Sta mislite o njima , ako imate i neku sliku slobodno prilozite ??!??!?!?!


Ovo je inace jedan od poznatih placenika iz KINE .... dosao je da ratuje na prostorima EX YUGE 8-)


dscn0350manjaie8.jpg
 
@oberstrumfeuhrer

Ja mislim da je datim namesten,falsifikovan. To je bar danas lako.
A mozda je ovaj bio na usavrsavanju u zemljama dalekog istoka i sada je vracen da izvrsi zapocet zadatak ovde.
A sta ako ovo nije 8. februar,nego 2. avgust? Mozda su ga slikala sada kada je opet dosao?
Mislim da je ovo vrlo ozbiljno. Kako god,ovaj sigurno ima jeke veze u Kineskoj emigraciji kod nas. Sigurno je da zivi negde na NBGu. Vrlo je moguce da Kina vrbuje odredjene labilne element u nasem drustvu i time zeli da ima ljude na terenu kako bi osigurala,odrzala i ojacala svoj uticaj u ovom delu Evrope. Posebno mislim na narastajuci kineski ekonomski extremizam,da ga tako nazovemo.
Oni dolaze!
 
PLESsitnihDEMONA:
@oberstrumfeuhrer

Ja mislim da je datim namesten,falsifikovan. To je bar danas lako.
A mozda je ovaj bio na usavrsavanju u zemljama dalekog istoka i sada je vracen da izvrsi zapocet zadatak ovde.
A sta ako ovo nije 8. februar,nego 2. avgust? Mozda su ga slikala sada kada je opet dosao?
Mislim da je ovo vrlo ozbiljno. Kako god,ovaj sigurno ima jeke veze u Kineskoj emigraciji kod nas. Sigurno je da zivi negde na NBGu. Vrlo je moguce da Kina vrbuje odredjene labilne element u nasem drustvu i time zeli da ima ljude na terenu kako bi osigurala,odrzala i ojacala svoj uticaj u ovom delu Evrope. Posebno mislim na narastajuci kineski ekonomski extremizam,da ga tako nazovemo.
Oni dolaze!


@PsD - potpuno se slazem s gore navedenim tekstom , ozbiljno nije sala ....sve vise dolazi placenika u poslednje vreme , cak sam cuo da je isti taj KINEZ terorista slikan na utakmici CRVENE ZVEZDE ...isto je slikano spijunskom kamerom :shock: ,ovaj pored njega je najverovatnije jedan od pripadnika AL KAIDE ...

 
@Zikice ...ipak mislim da ovu temu treba shvatiti ozbiljno .... onaj lik inace radi za 3000,00 dolara mesecno ,a koliko nama treba da zaradimo te pare ....danas biti placenik nije lose - naravno da prezivis u operacijama koje su ti zadate ,onaj momak na slici prosao je ratiste u Hrvatskoj , Bosni i Kosovu .... ostao je ziv , naravno i bogat .
 
hm...kineski placenik...pa ajde i mi da posaljemo placenike tamo(mi mozemo nekog od nasih kineza)pa da imamo uspesnu medjunarodnu razmenu placenika...naravno,dobri odnosi ce pospesiti prodaju super kvalitetne kineske robe kod nas.i eto nas u svetlijoj buducnosti :mrgreen:
 
whitenicky:
@Zikice ...ipak mislim da ovu temu treba shvatiti ozbiljno .... onaj lik inace radi za 3000,00 dolara mesecno ,a koliko nama treba da zaradimo te pare ....danas biti placenik nije lose - naravno da prezivis u operacijama koje su ti zadate ,onaj momak na slici prosao je ratiste u Hrvatskoj , Bosni i Kosovu .... ostao je ziv , naravno i bogat .
Da li se to meni kalendar zaglavio, pa je danas 1. april? :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top