HALO 2 FOR PC

marko47

Zainteresovan član
Poruka
495
Hteo bi da znam dali je izasla posto ni jas ne verujem u to sto sam video na internetu.Imam link iz tri dela za download full igrice za pc a kolko ja znam treba da izdje tek 2007.
 
Halo 2 on the PC contains the original Halo 2 as well as the Multiplayer Map Pack and a level editor, and it requires Windows Vista.
By: Microsoft Game Studios, Bungie Software
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: TBA
Players: 1-16; 16 Online

Dakle, izgleda da nije izasla! A ovo za windows vista... Pa jel izasla neka zvanicna verzija??!? Jel mi treba neki poseban hardware za nju?! Ona bi trebalo da iz svakog hardwarea izvuce mnooogoooo vise nego XP- jel, da?
 
Probacu da skinem ovo sto sam naso pa ako je nesto dobro javicu vam.A ako nije dobro isto cu vam javiti.Jer je moguce da je igra vec napravljena samo se ceka datum da se pusti u prodaju,i onda se nadje neko ko ukrade igru i pusti je na download.U svakom slucaju cu javiti.
 
Cao narode.Nisam cesto na ovoj temi, ali moram nesto napisati.Veliki sam fan Halo-a, i jedva cekam da se pojavi.Zar ce zaista biti potrebna Vista da se to pokrene? Verovatno radi direct X 10, koji ce naravno zahtevati cudo od graficke....

Inace, koliko ja znam, sama Vista nije toliko zahtevna....
Izasla je u beta ver, citao sam opis u SK.
 
Виста ће јести хардвер само ако укључите додатке за буржује-који-оће-да-имју-нешто-штолепо-изглед-ада-притом-немају-појма-ништа-о-комповима, а ако не, онда ће бити довољно 512 рама, процесор на 2 гига и графичка с најновијим драјверима (да, чуо сам да може од 64 ВРАМ-а)
 
Halo 2 izlazi za PC ali samo kao opsti predstavnik DirectX 10 na Visti! I sto je najludje u tu kategoriju spadaju i HELLGATE:LONDON I CRYSIS!!!!!!! Puk'o sam kad sam procitao to! Naravo za to vam je potrebna graficka koja podrzava directX 10 a one se jos i ne proizvode! a za pokretanje Halo 2 trebacevam takva masina da vi niste ni svesni!!!! 2 GB Ram-a, 3500+ Mhz, 256Mb graph. kartica i tako te sitnice. Da ne spominjem da ce graficke kartice biti samo sa pixel shaderima 3.0 (a ljudi nemogu da pokrenu Oblivion zbog upotrebe pixel shadera v2.0) i da ce raditi SAMO na 64-bitnim procesorima! Tako da cu od Halo 2 da vidim samo screenshotove!! P.S. izlazi i HALO 3! Imam oficijalni trailer! :twisted:
 
Када заврши овај филм о WWII и Хобита...

Фантастик_кв

Шта ће они да туре у ту игру кад ће бити толика захтевност???
 
Fanatic_Kv:
Halo 2 izlazi za PC ali samo kao opsti predstavnik DirectX 10 na Visti! I sto je najludje u tu kategoriju spadaju i HELLGATE:LONDON I CRYSIS!!!!!!! Puk'o sam kad sam procitao to! Naravo za to vam je potrebna graficka koja podrzava directX 10 a one se jos i ne proizvode! a za pokretanje Halo 2 trebacevam takva masina da vi niste ni svesni!!!! 2 GB Ram-a, 3500+ Mhz, 256Mb graph. kartica i tako te sitnice. Da ne spominjem da ce graficke kartice biti samo sa pixel shaderima 3.0 (a ljudi nemogu da pokrenu Oblivion zbog upotrebe pixel shadera v2.0) i da ce raditi SAMO na 64-bitnim procesorima! Tako da cu od Halo 2 da vidim samo screenshotove!! P.S. izlazi i HALO 3! Imam oficijalni trailer! :twisted:
Ovo za graficku nije tacno jer sve nove kartice imaju podrsku za vistu a zajedno sa vistom i za DirectX 10.Na primer na mojoj x1600pro pise Windows Vista Ready
 
Miki 13991:
Када заврши овај филм о WWII и Хобита...

Фантастик_кв

Шта ће они да туре у ту игру кад ће бити толика захтевност???


Ako bih mogao samo da te ispravim... PJ je izjavio da rad na hobbitu zapocinje posle rada na projektu koji nije hteo da otkrije... Saznalo se da je to ekranizacija Halo-a ali on ce u reisiranju biti samo ispomoc.... Nece biti glavni! Tako da je rekao da ce prvo zavrsiti rad na Halo-u pa tek 2009 poceti rad na hobbitu!

Uzgred ako te interesuje kako moze da izgleda igrica sa DirectX 10 pogledaj neki screenshot iz igre Crysis i sve ce da ti bude jasno!
 

Back
Top