Javni servi(k)s

Veles

Zainteresovan član
Poruka
109
Stvarno nema smisli! Ali, stvarno!
Em placamo svako svojih, lakse ili teze zaradjenih, 300 dinara, em gledamo reprize, raznorazne populisticke programe (stvarno se uzdrzavam, da ne pocnem da psujem i Tijanica i celu bulumentu koja se okupila oko ko-ne-razume-Gutschu-ne-razume-Srbiju premijera), plus lose nove serije, plus lose termine za kvalitetne emisije...
Ne mogu da pljunu HRTu pod prozor, a odrugim javnim servisima da ne govorimo (BBC i drugi)...
I jos posaljem kulturan mail, nekom bezveznom, nepismenom i nekutlurnom koja-god-da-mu-je-funkcija u "javnom servisu" i dobijem odgovor da na takva pitanja ne odgovaraju!
I?
Jel' prenos cetnika koji se valjaju pijani u blatu, polu-amatera (ni tako ne zasluzuju da ih covek nazove) koji drndace po trubama (koja, bytheway, NIJE nas nacionalni instrument) kulturna politika "javnog serviksa"?
Narednih 30 generacija da nam na to lici?
 
Ja redovno placam TV pretplatu samo zbog GRAND SHOWa , to obozavam .... okupi se familija oko televizora ( 37 inchni ekran ) i igramo kolo u dnevnom boravku , bolje nego da sam negde u kafani vise bih potrosio .... i PINK uvek ima dobre emisije , spanske serije su mi VRH ... samo kad bi ponovo bila Kasandra bio bih zadovoljan !
 
Tijanic je sramota za ljudski rod. A jos gori od njega je onaj idiot koji ga je postavio za sefa Drzavne televizije!!! Ne samo sto se repriziraju sve nase glupe serije od pre Hrista nego sto pusta debilizam od 48 sati svadba!!! Uzas!!!!!!!!!!!
 
A pre nego što su uveli pretplatu stalno su govorili kako eto i Hrvati plaćaju pa se niko i nebuni u celoj Hrvatskoj što se pretplata plaća!! Što bi se i bunili kada nemaju razlog. Imaju najbolje serije i filmove i uopšte nemože HRT da se poredi sa RTS!
 
sto bi se hrvati bunili kad im je super nacionalna televizija.
jbt,ja sve serije i filmove,koje ovde kod nas nece pustiti ni za sto godina gledam na hrt-u.
rts ne gledam ni kada su vesti,emisije su im uzas,pustaju nesto sto se jako dobro secam da su pustali pre 15ak godina,a imaju i najgore voditelje od svih kanala.
 
whitenicky:
Ja redovno placam TV pretplatu samo zbog GRAND SHOWa , to obozavam .... okupi se familija oko televizora ( 37 inchni ekran ) i igramo kolo u dnevnom boravku , bolje nego da sam negde u kafani vise bih potrosio .... i PINK uvek ima dobre emisije , spanske serije su mi VRH ... samo kad bi ponovo bila Kasandra bio bih zadovoljan !

Kakve veze ima PINK sa pretplatom
 
whitenicky:
Ja redovno placam TV pretplatu samo zbog GRAND SHOWa , to obozavam .... okupi se familija oko televizora ( 37 inchni ekran ) i igramo kolo u dnevnom boravku , bolje nego da sam negde u kafani vise bih potrosio .... i PINK uvek ima dobre emisije , spanske serije su mi VRH ... samo kad bi ponovo bila Kasandra bio bih zadovoljan !
PRE SVEGA STO BUDEM IZREKAO MOLIM LJUTNJE OVO JE FORUM :) :) :)
FUJJJJJJJ!
MISLIM STVARNO NEZNAM ZA OSTALE ALI IZBOR TI JE STVARNO ,,SUPER,,
NE RAZUMEM STA ZANIMLJIVO,KOMICNO ILI ZABAVNO VIDIS U GRAND SHOW
GDE PEVAJU RAZNI SELJACI I SELJANCURE SA SILIKONIMA OD DUPETA DO USNI :confused: :confused: :roll:
A TEK SPANSKE SERIJE MISLIM PALCU LJUBE SE SMEJU SE I TAKO PONOVO U KRUG,KASANDRA FUJJJJJJJJJ SVE
UKUS JE UKUS I MISLJENJE JE MISLJENJE BEZ LJUTNJE MOLIM :)
 
Pa ne bih se ni ja bunio da ko na HRT-u pustaju Star Trek, Galaktiku, nove SF serije, nove humoristicke serije, filmove, sve vaznije sportske dogadjaje.

A nasi pustaju reprize budjavih domacih serija.

Ne smeju da puste prenos tenisa, jer je meridijan liga zauzela tamo neki procenat sporta u njihovoj semi.

I jos Hrt ima super sliku i zvuk. Bolju sliku ima HRT u Beogradu nego RTS. Sramota.

Tamo rade neki neandertalci kao onaj Nemecek za koga su Zvezdane staze sapunica u svemiru, pa je onda bolje da pusta latino sapunice jer su jeftinije.

A shto se tice 3K - zbog njega bih nekog obesio za yaja. Od Tijanica do Kojadina i dalje.

Taj 3k je bio jedina normalna televizija u drzavi. I da je tako razbucaju dripci. Pa to je stvarno kriminal.

Shto se tice pretplate. Nemam nishta protiv. Ali ako nekog placam onda ce da radi kako ja hocu, a ne kako mu se cefne.
 
whitenicky:
Ja redovno placam TV pretplatu samo zbog GRAND SHOWa , to obozavam .... okupi se familija oko televizora ( 37 inchni ekran ) i igramo kolo u dnevnom boravku , bolje nego da sam negde u kafani vise bih potrosio .... i PINK uvek ima dobre emisije , spanske serije su mi VRH ... samo kad bi ponovo bila Kasandra bio bih zadovoljan !

ЛОЛ :lol: Царе :lol:
 

Back
Top