Dragan Žilić uzima hrvatski pasoš?

Pa pljujte ljude. Svako ima poravo da uzima ciji god hoce pasos. Na kraju krajeva i ja jurim neki tudji pasos,jer sa ovim nasim mogu samo duppe da obrisem. Ako neko zna ko radi hrvatski,bugarski ili neki slican pasos neka mi javi.
Sto niko ne ***** sto Mihajlovic ima Italijanski pasos?
Pa svi nasi fudbaleri imaju dvojna drzavljanstva. Ne povezujte sada Stefanovica sa svima ostalim.
 
south:
nego sta bi sa dinamom :evil:
puko sam tiket od $400,
zbog ''1'' na toj tekmi


Dinamo je još jednom pokazao da je jadna i bijedna ekipa predvođena nevjerojatnim idiotom na golu, lijevim bekom koji je kao automehaničar radio do 25. godine, metljavom sredinom terena i bez ijednog, jedinog barem prosječnog igrača na klupi. Auxerre je slaba i bezidejna momčad. Ali šta nam ove godine rade sa kartama za istok čudo jedno, prodaju ih 2,3 soma ibera pa sjedimo ko logoraši, mamu im ***** lopovsku, korumpiranu.
Ova momčad nije zaslužila onakav sjever!

P.S. Modriću bježi odavde čim čim prije, tim tim bolje!!!!
 
Car Zg:
Dinamo je još jednom pokazao da je jadna i bijedna ekipa predvođena nevjerojatnim idiotom na golu, lijevim bekom koji je kao automehaničar radio do 25. godine, metljavom sredinom terena i bez ijednog, jedinog barem prosječnog igrača na klupi. Auxerre je slaba i bezidejna momčad. Ali šta nam ove godine rade sa kartama za istok čudo jedno, prodaju ih 2,3 soma ibera pa sjedimo ko logoraši, mamu im ***** lopovsku, korumpiranu.
Ova momčad nije zaslužila onakav sjever!

P.S. Modriću bježi odavde čim čim prije, tim tim bolje!!!!

znaci i vi imate zjeku i bjeku :shock:
 
Ja skoro prica sa ortakom,pa on pominje Jadransku ligu u fudbalu.
Pa ko brate slatki,ko? Nema bre tu ko da igra. Mogu jedino da se organizuju Zvezda,Patizan i Dinamo,Hajduk i da opice neki turnir...inace ostalo je truba. Eventualno da se doda Vosa i Rijeka.
Bosanski klubovi su blago receno smesni. Sarajevo je pre neku godinu puklo od Smedereva i kuci i na strani. Zeljo je truba ekipa i za Bosnu.
Makedonija cela truba. CG da ne pominjem. Slovenija,je nesto bolja od CG,makedonije i Bosne,ali i to je jad i beda.
Znaci sada i kad se svi saberemo u qrcu smo.
Mafija,lopovi,banditi....pojeli su nas!
 

Back
Top