Фашизам у СРБИЈИ!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Идеолошки подржавам фашизам у неком блажем облику, Светосавље владике Николаја Велимировића... Поставићу неке текстове па ће ти све бити јасно... Само немој да буде бан
 
U Sbiji izgleda postoji dve vrste fašista:

Fašisti tipa A :
Da NJEGA neko pita istrebio bi sve šiptare, balije, ustaše, katolike, komuniste, protestante......vratio ove Kineze odakle su došli...pravo u Japan.....Venčao Dimitrija Ljotića i Cecu...doveo ih na presto..... i stao u kraj ovoj jevrejskoj đubradi! Sve bi on to uradio....još samo kad bi žena prestala da ga bije!!!!!
Istraživači koji su se bavili istraživanjem ove vrste su često nailazili na problem razlikovanja muškog fašiste od ženskog. Naime, kod ove vrste, izgleda, i žene nose bradu.

Fašista tipa B:
On je OPASAN baja, nek se zna! On glasa za LDP i ne boji se to da kaže!!!! Pa neka ga vija mafija kasnije zbog toga! Zna on kako bi sa ovom nacionalističkom gamadi, da NJEGA neko pita on bi to sve streljao u ime DEMOKRATIJE! Inače ovaj tip fašiste je veoma specifičan. Izgleda da kod ove vrste polovi nisu baš izdiferencirani. Naime muški fašisti tipa B često spavaju sa slikama Čede Jovanovića i Bebe Popovića, dok ženski fašisti na njih uglavnom LIČE..........Oni su takođe emotivni...neki istraživači su primetili da je ova vrsta sklona tome da brizne u plač zbog, i najmanje, negativne opaske o američkom predsedniku......Jadan on, oni ga diiiraju, a on ne može da se brani...
 
7 PRINCIPA NACIONAL SOCIJALIZMA
Fundamentalni Iskaz Modernog Nacional Socijalistickog
Pogleda Svet
I. MI VERUJEMO da pošten covek nikako ne može biti srecan u ogoljenom materijalistickom dobitku i komforu, bez ikakvog cilja
za koji veruje da je veci od njega, i zbog kojeg je voljan žrtvovati vlastiti egoizam. Ova misao je ranije snabdevala verske fundamentaliste, izgleda i subverzija ima slabost nad svim tradicionalnim religijama, i daje coveku nesigurnost, kratkog
videnja uobraženosti “moci nad Prirodom”, tada on postaje sopstveni Bog. Covek je duhovno izgubljen, cak i ako to ne želi priznati. Mi verujemo da samo realni ciljevi koji mogu još podici
coveka iz sadasnjeg stanja nesrece, sebicnosti i odvesti ga u blistavost samo požrtvovanog idealizma je najviši stepen borbe
za svoj narod.
II. MI VERUJEMO da društvo može funkcionisati uspešno, i
stoga srecnije, samo kao ORGANIZAM; da svi delovi koriste
kada svaki deo izvršava funkciju za koju najbolje odgovara
proizvesti obdeljen, jednostavnoj celoj svrsi, koja je onda
sposobna van-korišcenja svakog jednostavnog dela, prema
tome citavo ogromno povecanje moci svih kooperativnih delova i delova, stoga, poredenja porcija individualnih sloboda u celini;
da cela pokvarenost i sva kriva navodenja i svi delovi pate kada jedan deo omane svrsi svoje funkcije, nesigurnosti sa drugim
delom, ili kao rak proždire svu ishranu i raste divlje i sebicnije
van svih proporcija zadatka---koji kasnije je zapravo efekat na
društvo parazitskih Jevreja i njihovih Marksista.
III. MI VERUJEMO da covek pravi genijalan napredak samo
kada se približi Prirodi, i prihvati i dopuni citave njene zakone
osim što arogantno ignoriše i osvaja Prirodu, kao što to cine Marksisti sa njihovom teorijom prevlasti nad ambijentom uticaja preko genetske istine rase, specijalnih zakona biološke
jednakosti samo za ljude, i njihovim ludim poricanjem
fundamentalne ljudske institucije privatnog vlasništva.
IV. MI VERUJEMO da je borba vitalni element svih
evolucionarnih progresa i sama smisao samog života; da je
samo metod gde god mi pobedili i moci zadržati dominaciju nad ostalim životima na zemlji; da stoga moramo pozdraviti borbu
kao testiranje i dokazivanje nas samih, i da moramo prezirati
slabice i one koji beže od borbe. Mi verujemo da je sam život rezervisan od Prirode samo za one koji se bore i pobeduju, a ne
za one koji preklinju za svoje “PRAVO”.
V. MI VERUJEMO da nijedan covek nema za pravo da služi ili proizvodi rad njegovih kolega osim ako doprinosi jednako dobro vlastitog proizvoda ili izuma. Mi verujemo da je doprinos od
strane clana zajednice važan ali uzimati nazovimo “NOVAC” je prevara svojih kolega, i nema opravdanja coveka sposobnog za castan rad i odgovornosti prema PROIZVODU njegovog dela.
VI. MI VERUJEMO da je napredak društva videti svakog
postenog coveka slobodnog i omoguciti mu da dostigne svoje maksimalne potencijale sacuvajuci njegovo zdravlje, zaštiti ga
od nepredvidivih i rušilackih katastrofa, obrazovati ga da
kapaciteti budu u domenu njegovih mogucnosti, i cuvati ga od politicke i ekonomske eksplatacije.
VII. MI VERUJEMO da je Adolf Hitler bio obdaren nedostižnim Providenjem da spasi svet od Jevrejsko Boljsevicke katastrofe,
i da samo plemeniti duh ovog heroja nam može dati snagu i inspiraciju da rastemo, iz dubine progonioca i mržnje, da
donesemo svetu novo rodenje blistavog idealizma, realnog
mira, internacionalnog poredka, i socijalne pravde za sve ljude.
OVIH SEDAM PRINCIPA su kamen nasih ubedjenja. Sa njima,
mi cemo pomerati svet. Politicki program Partije koji smo
usvojili, zasnovan je na ovim principima, mi ga možemo
promeniti ako otkrijemo nove metode. Ali ovih sedam principa
su apsolutno fundamentalni, i istiniti. Oni se nikada nece menjati.
Mi smo zauvek vezani za ove ideale, i bitka da ih uspostavimo
kao naucnu i realnu osnovu za naše novo društvo.
 
Stoyo:
U Sbiji izgleda postoji dve vrste fašista:

Fašisti tipa A :
Da NJEGA neko pita istrebio bi sve šiptare, balije, ustaše, katolike, komuniste, protestante......vratio ove Kineze odakle su došli...pravo u Japan.....Venčao Dimitrija Ljotića i Cecu...doveo ih na presto..... i stao u kraj ovoj jevrejskoj đubradi! Sve bi on to uradio....još samo kad bi žena prestala da ga bije!!!!!
Istraživači koji su se bavili istraživanjem ove vrste su često nailazili na problem razlikovanja muškog fašiste od ženskog. Naime, kod ove vrste, izgleda, i žene nose bradu.

Fašista tipa B:
On je OPASAN baja, nek se zna! On glasa za LDP i ne boji se to da kaže!!!! Pa neka ga vija mafija kasnije zbog toga! Zna on kako bi sa ovom nacionalističkom gamadi, da NJEGA neko pita on bi to sve streljao u ime DEMOKRATIJE! Inače ovaj tip fašiste je veoma specifičan. Izgleda da kod ove vrste polovi nisu baš izdiferencirani. Naime muški fašisti tipa B često spavaju sa slikama Čede Jovanovića i Bebe Popovića, dok ženski fašisti na njih uglavnom LIČE..........Oni su takođe emotivni...neki istraživači su primetili da je ova vrsta sklona tome da brizne u plač zbog, i najmanje, negativne opaske o američkom predsedniku......Jadan on, oni ga diiiraju, a on ne može da se brani...
Hehehe, dobar post...
 
Deset Pravila Srpskog Rasonalizma
1. Vaša otadžbina se zove SRBIJA i Evropa. Volite ih iznad svega, i to više kroz dela nego kroz reči!
2. Neprijatelji Srbije su vaši lični neprijatelji. Mrzite ih svim svojim srcem!
3. Svaki nacionalni drug i brat, pa čak i najsiromašniji je deo naše Srbije. Volite ga kao samoga sebe!
4. Od samog sebe zahtevajte samo dužnosti. Nemoguće je imati prava, a zapostavljati obaveze. Tek tada će Srbija dobiti pravdu!
5. Budite ponosni što ste SRBIN. Imate i suviše mnogo razloga da budete ponosni na našu otadžbinu, za koju su do sada milioni ljudi žrtvovali svoje živote!
6. Onaj koji zlostavlja Srbiju, taj zlostavlja vas i vaše mrtve pretke. Dignite svoje pesnice protiv njega!
7. Udarite neprijatelja više od jedan put. Kada vam neko oduzme vaša prava, zapamtite da se protiv takvog možete boriti jedino flzički!
8. Nemojte biti tek anti-semitski nitkov, već proučavajte neprijatelja i budite oprezni sa svetskim medijima, jer su oni odavno u jevrejskim rukama!
9. Vodite svoje akcije tako da sutra ne crvenite kada se uspostavi NOVA SRBIJA!
10. Verujte samo u Budućnost. Jedino tako možete biti pobednik u životu!
ŽIVELA SRBIJA!
ŽIVELA POBEDA!
 
Svetlo dete svetlosti, ti si moj rod,
u telu, dusi i svetlosti;
Duh zove iz unutrasnje dubine,
Ja moram da sacuvam tvoju vrstu.
Dejvid Lejn

14 zašto?

1. ZAŠTO nas nazivaju “mrziteljima” kada je naša borba za očuvanje lepote naše dece?
2. ZAŠTO svetski mediji nazivaju 92% zemaljske populacije, koja je NE-BELA, “manjinama”?
3. ZAŠTO je zlo govoriti sa ponosom o našoj sopstvenoj BELOJ RASI, kada se sve ostale obojene rase ohrabruju da to rade?
4. ZAŠTO mediji prikrivaju istorijski dokazanu činjenicu da je rasna integracija/mešanje - kulturni i biološki genocid?
5. ZAŠTO Amerika ne priznaje velike razlike u civilizaciji između Afrike, Kine i naše Evrope?
6. ZAŠTO sve velike Hrišćanske vođe, od Billy Grahama, preko Patrijarha pa do Pape, promovišu genocid nad našom BELOM RASOM tako što ohrabruju sklapanje brakova između različitih rasa?
7. ZAŠTO se čin SAMO-ODBRANE Belog Čoveka od obojenih, na zapadu kažnjava kao “zločin mržnje”?
8. ZAŠTO se i samo ime naše Bele Rase, t.j. ARIJEVSKA RASA, osuđuje kao “Bela Nadmoć”?
9. ZAŠTO je sva istorija ponovo napisana da bi se osiromašila i uništila genijalnost i postignuća naše Bele Rase?
10. ZAŠTO se samo Belim Ljudima, za razliku od svih ostalih Rasa, poriče BELA OTADŽBINA (zemlja naseljena SAMO Belim ljudima)?
11. ZAŠTO sve Hrišćanske crkve promovišu usvajanje obojene dece iz čitavog sveta od strane belih porodica, kada znaju da je rezultat ovoga genocid Bele Rase?
12. ZAŠTO sva zabava, od filmova i magazina, pa do sporta promoviše rasno mešanje tako što pravi heroje od obojenih muškaraca za našu decu i žene?
13. ZAŠTO Američka vlada, kao najmoćnija država, podržava beli genocid tako što je protiv svakog Belog nacionalizma u Evropi i svetu, a naročito je protiv Srpskog i Ruskog nacionalizma?
14. ZAŠTO nam nije rečeno da tek manje od 2% svetske populacije čine mlade, bele žene? Pošto je budućnost Bele Rase u utrobi naše bele žene, to znači da je Bela Rasa na ivici svog nestanka!

14 REČI: MI MORAMO DA OSIGURAMO OPSTANAK NAŠEG SOPSTVENOG NARODA I BUDUĆNOST ZA NAŠU BELU DECU!

SAVEZ NACIONALISTA SRBIJE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top