Momci,da li biste se uvredili..

Ma jok.....1. nemam devojku
2. volim biti sam.....ne bas kada zahladi.
3. sta ce mi da mi ....pandrknem(kako god).....zbog nje ili sebe...u situaciji sam da se zenim a ne zabavljam ipak je sve ovo zabavnog tipa,....jel' da "mrgude";
-------------><>>----------->>UVREDIO bih se da ne dozvoljava da je pipnem,Kad mi se hoce......i nesto drygo,ali ne smem da kazem.....aaaaAAAAAAA
 
Da,ali ako imas odnose sa curom mesecima,na kraju ce da ti padne na pamet da to uradite bez (hvala Bogu,lepse je),ona to odbije i ti se pitas zasto,da li nema poverenja u tebe...I verovatno jedva cekas da pristane (pa makar se to i nikad ne desilo).
Ja da sam musko,meni bi smetalo da uvek stavljam gumicu 8-)
 
nanncy:
Da,ali ako imas odnose sa curom mesecima,na kraju ce da ti padne na pamet da to uradite bez (hvala Bogu,lepse je),ona to odbije i ti se pitas zasto,da li nema poverenja u tebe...I verovatno jedva cekas da pristane (pa makar se to i nikad ne desilo).
Ja da sam musko,meni bi smetalo da uvek stavljam gumicu 8-)
Naravno da ima razlike,ali ako ima imalo pameti tu razliku ce zrtvovati i zbog sebe i zbog tebe.Ne mora neka bolest biti u pitanju,dosta je da malo zakasni sa vadjenjem i eto jos jednog clana na ovoj planeti.Dali to zelis?
 
Zasto bi se neko uvredio zbog tog razloga.. *******,prezervativ stvarno umanjuje zadovoljstvo,ali ni pilula sama nije dovoljna.. Tako da opusteno,nemas razloga da se cimas.. Ako decko to ne razume.. Odvedi ga na kliniku da mu objasne i pokazu neke stvari..
 

Back
Top