Kako su vas odbile/Kako ste ih odbile?

PLESsitnihDEMONA:
Meni se sada vec pre 8-9 godina desila situacija da sam zvao jednu ribu da se vidimo,posto sam predhodno dobio broj od nje u gradu.
I svaki njen odgovor na bio koji moj predlog bio je : "Pa,nisma bas sigurna",Mislim da ne"...
Ma cero,ja sada mislim da si ti bolid. Hvala ti sto si me odbila.

:D:D


Hehehe bilo je to i meni jednom.

Prvo sutra, pa onda opet sutra ali sigurno, pa onda ej aj sutra, a onda pa ne znam, ap ej bolje ne... :shock: :shock: :shock:

KOji bolid!!!
 
IMAM DECKA!!! To su reci koje stalno slusham...

Znate ove danasnje ribe izadju sa vama u zezanje, piju na vash rachun,naravno, sve super, i kad je odvezete kuci i krenete da je poljubite ili slicno krece ova recenica: IMAM DECKA!!!

I sta odgovoriti na ovu recenicu?? Ruke su vam vezane... Mnogo dobro su smislile odbranu!!
 
spirittt:
IMAM DECKA!!! To su reci koje stalno slusham...

Znate ove danasnje ribe izadju sa vama u zezanje, piju na vash rachun,naravno, sve super, i kad je odvezete kuci i krenete da je poljubite ili slicno krece ova recenica: IMAM DECKA!!!

I sta odgovoriti na ovu recenicu?? Ruke su vam vezane... Mnogo dobro su smislile odbranu!!

E pa moze...

KAzes "ma ne smeta meni tvoj decko, nisam ja ni hteo da mi budes devojka :roll: nego samo da se "vidjamo" mislim :roll: iz kog si ti sela :roll: ...."
 
spirittt:
IMAM DECKA!!! To su reci koje stalno slusham...

Znate ove danasnje ribe izadju sa vama u zezanje, piju na vash rachun,naravno, sve super, i kad je odvezete kuci i krenete da je poljubite ili slicno krece ova recenica: IMAM DECKA!!!

I sta odgovoriti na ovu recenicu?? Ruke su vam vezane... Mnogo dobro su smislile odbranu!!
Ja bih je pitao pa gde ti je decko, zasto nije sa tobom ovde?... ma smaraju me...
Mrzi me da odgovaram na ovakve teme :)
 
Aleksej_BASO:
A sta si ti uradio??

Izvadio vrsnjaka?? :D

Nece onaj odgovor (gore) da upali garant.. AKo nije zainteresovana, onda tu nisat ne pomaze.
Prisao i lepo se prestavio: Ja sam Julio (inace, ubio sam se od Votke to vece) a onda sam nesto poceo da bulaznim, sta je bilo posle nemam pojma, ali znam da mi je duks bio sav ispovracan ujutro...

Upalice, jer da nije zainteresovana, onda nebi ni izasla...
 
Joooj,ali ovakav nachin qliranja nije do 2000 god bio vidjen u Nissu,Beogradu,Pancevu i Pozarevcu...Sedim ja sa par drugara u Aleksincu (bili vojnici ) a par stolova od nas 4 domorotkinje...ubedjujemo se da li ce...ili nece prihvatiti pice...konobar odlazi do njih i uzima narudzbinu( 4 vinjaka)...mi razvukli osmehe do usiju i dizemo chase prema njima ,da nazdravimo...one se kucaju medjusobno,sasipaju istovremeno vinjake na eks...ustaju...i demonstrativno pored nas izlaze iz kafica...bez ikakvog komentara i pogleda...mi jos pola sata u chudu blejimo jedan u drugoga tj zaledjeni...konobar koji je bio svedok tog dogadjAja dao je pice na racun kuce...
 
joj moram,ali moram da stavim post..ovo me neopisivo podsetilo na mog najboljeg druga..decko stvarno dobro izgleda i pravo je srce od coveka....al sto njega ispaljuju..al delimicno je sam kriv...ne znam da li je to zato sto je musko pa ne moze da se odupre ili jer je degen ili glup ili naivan ali njega tako znaju da vozaju..
pazi..ima jedna riba s kojom se vec nekoliko meseci nateze...kao ocemo,necemo..pa ajd videcemo se..pa cek,cek..ma ja imam ispt sutra(ona njemu)....al kad joj s vremena na vreme zatreba prevoz do grada ili ako se izlazi negde drugde ona fino njega nadje..posalje poruku i on debil odma je voza...

il....ma ima tih slucajeva na milione.....

pazi...jedna ga ispalila sa izgovorom: DOBILA SAM MENSTRUACIJU,NIJE MI NI DO CEGA!!!!...a onda se okrenula,uzela njegovo pice,pozdrala ga i bacila se na nekog decka igrajuci do ludila....i posle pola sata prilazi ona njemu i pita ga da li zna tog tipa i ima li 50 din..fali njenoj drugarici za ulaz u neku diskoteku....

ajd sad zamislite...:-? :roll: :evil:
 
ja 90% ljudi odjebem.... al to zato shto me u 93% sluchaja startuju bilmezi.....
uvek ja qrtoazno dam koji min da potvrdi chovek moju procenu....
i zavisi... zavisi kako mi pridje... a i kako sam raspolozhena (stidim se ovoag, al b
olje da se sad stidim nego da lazhem).....
umem da budem nehumana..... no trudim se da sve to bude prema zaslugama.....
 
livija:
ja 90% ljudi odjebem.... al to zato shto me u 93% sluchaja startuju bilmezi.....
uvek ja qrtoazno dam koji min da potvrdi chovek moju procenu....
i zavisi... zavisi kako mi pridje... a i kako sam raspolozhena (stidim se ovoag, al b
olje da se sad stidim nego da lazhem).....
umem da budem nehumana..... no trudim se da sve to bude prema zaslugama.....

Тако некако.

И никад не говорим: "Имам момка", чак ни кад га имам. Прво, нећу да лажем, а друго, на такву реченицу обично уследи нешто као: "А шта си ти мислила да те ја мувам!?". :lol:
 
Aleksej_BASO:
Devojke mastoviote???

Uvek sloze istu pricu "imam decka"...
ne znam da li se ovo racuna u mastovito, verovatno ne, ali ja to radim ovako. kada mi u gradu pridje tip, i, jel, slozi neku pricu, ja ako imam decka to ne govorim jer mi je nesto trulo posto niko zivi vise ne veruje u tu pricu, bas kao ni Alexej, tako da ako necu s njim nista ja mu uvek kazem da mi je stvarno milo sto mi je prisao i da mi to laska (ko sto i jeste jer danas se tipovi boje da pridju, a i ne krivim ih uopste). uglavnom se ispricamo, odvojim deset minuta za njega, zato sto nema nista gore kad on pridje i popije bananu za 2,38 sekundi i odmah se vrati. mislim da je tip koji prilazi u kaficu sa normalnom pricom prava retkost i da takvu vrstu treba podrzavati i gajiti. sem toga kad mu ortaci vide da se ipak malo zadrzao kod ribe nece ga moci zezati. ja stvarno ne mogu da sam djubre.

e sad, ako je tip bolid, onda je to nesto sasvim drugo. pod tim podrazumevam npr jednog idiota koji mi je prisao i rekao: mala, bas si opasna, hajde samnom imam crvenog (pa rece koja kola, ne secam se) da idemo na strand da vidis sta je sex on the beach. ja sam samo rekla PIH! i okrenula se .
eto, vrlo iscrpan izvestaj.
 

Back
Top