Σ

Lord of Chaos

Aktivan član
Poruka
1.598
Dakle, na osnovu pisanija vecine naroda koji dolazi ovde, moze se zakljuciti da prosecnog Srbina (medju koje ubrajam i sebe, naravno) lozi pre svega oralni seks (ona njemu po mogucstvu), zatim mesto na kome se isti odigrava, i na kraju analni. Tako bi otpilike izgledala top-lista od pocetka maja do danas....

Uz izuzetak pojedinih osoba cije misljenje i diskusije izuzetno uvazavam, predlazem postovanim posetiocima ovog foruma (i zenskim i muskim) da porade malo na tome da pamet vrate tamo gde joj je i mesto....
 
A ne, muski rod mora debelo da plati za sve one zene (od Kosovskog boja pa na ovamo) koje su propatile u svom zivotu zarad hira pokvarenih muskaraca (ukljucujuci tu i Turke, naravno)....To sto se moderni srpski muskarac vise nego ikada trudi da bude osecajan, nezan i pazljiv treba nagraditi samo ponizenjem i izivljavanjem, bez obzira na gubitke....:)
 
ja sam ovih dana izbacen iz koloseka ali budno pratim(citam) sta se dogadja ...Sanse da nesto napisem su ravne nuli...znate za te dane ...procice...
Lorde ....znas...sreca prati hrabre...
Pozdrav svima
 
posto ti sve lepo objasnih u postu, verujem u tebe, da mozes da se snadjes malo sam za neko vreme :)))). Nema se vremena, you know! :))).
 
Peta W.:
Mnoogo ste jaki na recima,a pas koji laje...
:wink:

Ma pas koji laje gubi vreme....Nikita, daj, bre, nesto novo, nesto sto ne videh, ne cuh i ne procitah do sada.....Shta sam ja Bogu zgresio da se peglam sa uobicajenim frazama blago razocaranog zenskog sveta.... :lol:


P.S. Av av av av av av av av av, cisto forme radi.... :wink:
 

Back
Top