Ko prvi?

emasstory

Početnik
Poruka
19
Sta mislite o tome da devojka prva pridje tipu? Moje misljenje je da je jako bitno za opstanak veze da muskarac bude taj koji napravi prvi korak, ali se iskreno nadam da gresim(ovakvo moje misljenje naravno nije posledica neemancipovanosti vec intuicije). Pa, bila bi mi od koristi vasa iskustva!
 
emasstory:
Sta mislite o tome da devojka prva pridje tipu? Moje misljenje je da je jako bitno za opstanak veze da muskarac bude taj koji napravi prvi korak, ali se iskreno nadam da gresim(ovakvo moje misljenje naravno nije posledica neemancipovanosti vec intuicije). Pa, bila bi mi od koristi vasa iskustva!
***** ti takvu vezu koja zavisi od toga ko je kome prvi prishao.
 
klea1975:
zbog takvih uverenja, ja imam na desetine single drugarica preko 30...al, sto one kazu:"pa necu valjda da rizikujem da me frajer odbije!"


Ima ovde istine. Zbog tog zenskog "problema" da prilaze momcima, kada neka i pridje predpostavljamo da posto je to zenama poveci problem da urade, ta jadnica je sigurno ocajna, garant ima neki veci problem sa sobom...
 
Nema tu agresivno ili suptilno, ako ti se neko dopadne prilaziš i to je to. Ja redovno prilazim devojkama koje mi se dopadnu, neke cooliraju i prave se bitne, a opet neke su skroz opuštene i prihvataju komunikaciju. Nikada, ali nikada nisam iskulirao devojku koja mi je prišla pa makar mi i bila tatalno bezveze.
 
Moj je predlog da pridjes nekome ako imas neki razlog, ne mora da znaci da mu prilazis da bi ga odvojio.Treba svako svakome da prilazi a na da se grupisemo u grupice u kojima prilazimo jedni drugima,a ostalim ljudima koji su u svojim grupicama necemo da prilazimo.
 
klea1975:
zbog takvih uverenja, ja imam na desetine single drugarica preko 30...al, sto one kazu:"pa necu valjda da rizikujem da me frajer odbije!"
više je nego izvesno da ću opet biti popljuvan zbog ovoga, ali...that's me...elem:
Kako izgledaju te tvoje singl-ice ?
Ako ćemo iskreno, da nečemu vrede bile bi birane.
Isto važi za muški deo usamljenika.

A što se tiče teme, stvarno je nebitno ko kome prvi prilazi.
Neće devojci pasti kruna sa glave ako priđe momku, niti će se njemu osušiti
o!o ako on nije taj koji je prišao.
 
dakle..... bacam peglu nad ovakvom dilemom...... :roll:
ja sam x puta prilazila tipovima, i shta? nishta....
pridjesh popirichash.... k'o u banq kad idesh.... hocjesh rachun pa te zanima politika firme.... dodjesh predstavish se, raspitash se.... ako ti se svidja ulozhish neshto za pochetak, ako ti se ne svidja "dovidjenja".....
e isto tako mi i ovo izgleda... ono.... sedim qcji i chekam reklamu u poshti da vidim u koju cju banq..... jeez........
 
Najbolje je kad svaka žena mami svog muža

Samo da se nešto razumemo: svakom muškarcu spremaju se razni mamci. S tim da budemo načisto! I nisu oni krivi, nego su krive žene. Mi smo krive. Mi bacamo razne mamce, a muškarci se onda hvataju.
Recimo - šlicevi! Ja mislim da su razni šlicevi na suknjama strašni mamci za jednog muškarca. Ili, recimo, neki preterani dekolte ili mnogo tesne suknje. Sve to skreće pažnju muža sa svoje kuće, svoje žene. I onda se posle čudimo - odakle su karte u džepu? Tako lepo, namame se....
Mi ih namamimo. Ja namamim, recimo, tvog čoveka, ti namamiš mog, i gotova posla.
Najbolje je kad svaka žena mami svog muža.
Ali, mnoge žene to zapostavljaju. One misle: muž mi je, šta ima još da se mamimo? I tu se, normalno, najviše prevare.
Jer ako nećeš ti da ga mamiš, ima ko hoće.
Je l' tako?
Gde god pogledaš, na sve strane mamci.

D. R. - Ženski razgovori -
 
Kud se žurite, plavojko? Samo polako, uvek se stigne... evo, na primer, ja :)

Molim?
Ko je počeo, vi ili ja?

No, to sad nije važno... gde ono stadosmo... ah, da, kod vaših siledžija. I, šta je bilo posle?
 
emasstory:
Sta mislite o tome da devojka prva pridje tipu? Moje misljenje je da je jako bitno za opstanak veze da muskarac bude taj koji napravi prvi korak, ali se iskreno nadam da gresim(ovakvo moje misljenje naravno nije posledica neemancipovanosti vec intuicije). Pa, bila bi mi od koristi vasa iskustva!
Sjaaaaaajna ideja :D
 
LePiaf:
Niko normalan nece pretpostaviti da je devojka patjenica ako je prva prishla. Chak naprotiv.



:lol: Eto zašto ga volim!


Pjafe, NE ZABORAVI molim te ko si i odakle si...ovo je ovde (ovde :roll: ) Balkan....ili još nešto čudnije :)


Ja sam prišla svom bivšem dečku. Bili smo zajedno 4 godine :lol: Najvažnije je zapamtiti da, kao što si prišla, tako možeš opušteno i da ga ostaviš, ema .P


A ako te ipak odbije - prihvati to sportski i nikad više nemoj prići ni-ko-me :D
 

Back
Top