Kako da objasnim?? Refresh??

spirittt

Zainteresovan član
Poruka
243
Imam problem! Kad surfujem po netu explorer mi ne refreshuje automatski stranice, nego to ja moram rucno... ako me razumete..
Npr sad kad napisem ovu temu ovde i posle kliknem gore na Surferski kutak on ce da me vrati na Surferski kutak pre nego sto sam ovu temu napisao,jer sam tamo vec bio, tako da nece odmah prikazati ovu temu sto sam napisao, ali kad kliknem na refresh onda je pokaze....
Gde da podesim to?
 
koliko sam ja ukapirao, ti kad kliknesh tamo gde kliknesh tebe ne poshalje tamo gde kliknesh nego tamo gde nisi kliknuo, jer kada kliknesh tamo gde nisi kliknuo ti si onda ustvari kliknuo tamo gde si kliknuo, a on te poshalje tamo gde si mislio da kliknesh, jer da si mislio tamo gde si kliknuo ti bi verovatno kliknuo tamo gde nisi kliknuo, i to samo zato sto si kliknuo, jer u drugom slicaju, ako kliknesh tamo gde si kliknuo ti cesh otici tamo gde si kliknuo, zato sto nisi kliknuo tamo gde nisi kliknuo, jel tako neshto?

ili je mozda ovako:

ti kliknesh i on te poshalje tamo gde si kliknuo, a onda te vrati tamo gde nisi kliknuo, zato shto si kliknuo, a da nisi kliknuo ti bi kliknuo tamo gde nisi kliknuo, jer si kliknuo tamo gde nisi kliknuo, ili si mozda kliknuo tamo gde si kliknuo, a on te poslao tamo gde nisi kliknuo, zato shto nisi kliknuo

ili ja mozda nisam dobro razumeo?
 

Back
Top