Dziberi sa glasnom "muzikom"....

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Joj ljudi kako me to zivcira.... :x :x :x

A vas???

Znaci dodju tako likovi parkiraju u ulici dok cekaju nekoga, pa odvrnu a ono "zavija"....... :x :?

Mislim pogledam to cesto budu ljudi od 20ak godina, a slusaju takvo ispiranje mozga. :shock:

Cinjenica je da tako glasna muzika zaista ne treba tom ko vozi da bi je cuo, i "uzivao". Znaci ljudi tako odvrnu muziku (mislim ako se to uopste moze nazvati muzika) da bi drugi culi STA ONI SLUSAJU, to je jedino objasnjenje....

E sad sta ima u glavi neko ko zeli da se "pohvali" i poakze da slusa npr Mileta Kitica..... (lupio sam jer zaista ne znam te nove hitove)...
 
Peta W.:
Aco,jbt..pa i Lukas se slusha u kolima.. :p :lol:


To bih i preziveo, to je ipak neki kvalitet, ali ovo sto se "inace" slusa..... Boze sacuvaj!!! :shock:

Mislim jednom je neki komsiija u sred noci tako dosao u parkira, a iz kola, pici Metallica Nothing Else Matters, i ono opusteno... ;-) NIje frka, lepo za cuti, znaci nije stvar u jacini, nego kada odvrnu neke "turke"..... :? :?
 
Peta W.:
Aco,jbt..pa i Lukas se slusha u kolima.. :p :lol:


To bih i preziveo, to je ipak neki kvalitet, ali ovo sto se "inace" slusa..... Boze sacuvaj!!! :shock:

Mislim jednom je neki komsiija u sred noci tako dosao u parkira, a iz kola, pici Metallica Nothing Else Matters, i ono opusteno... ;-) NIje frka, lepo za cuti, znaci nije stvar u jacini, nego kada odvrnu neke "turke"..... :? :?
 
n,bicemo 'fine' ;)

bojan p:
Stručnjak?! Mogu da budem stručnjak za sve i svašta, ali za tu vrstu muzike nikako. Osim ako u to ne uračunaš i one rekvizite koje sam pominjao. Za to jesam ili sam bio stručnjak. :)
molim te onda pod hitno da nam poducis i gustera basu,nedopustivo je da se covek toliko muci...........................ono ... bacanje saksije s' ramena, ...
 
To nije samo slucaj kod nas, recimo u SAD crnci i meksikanci znaju da odvrne njhvo pa bas udara da prozore porazbija. . .
Mislim to je "deo" njih i onda zele da podele to sa drugima. . . Ja kad vidim tako nekog pozelim da imam neki auto pa da i ja njemu odvrnem moje pa da vidimo ko se bolje cuje :lol:
 
. . .:
To nije samo slucaj kod nas, recimo u SAD crnci i meksikanci znaju da odvrne njhvo pa bas udara da prozore porazbija. . .
Mislim to je "deo" njih i onda zele da podele to sa drugima. . . Ja kad vidim tako nekog pozelim da imam neki auto pa da i ja njemu odvrnem moje pa da vidimo ko se bolje cuje :lol:


E majke mi, da sam imao auto (a bilo je planova da kupim od ortaka Yugo sa takvim ausapuhom da probija usi) tacno bih jednom otiso da vidim gde neki zivi, pa bi mu turirao pod prozor.... :roll:
 
:lol: :lol: Dziberi

Glasna muzika iz automobila me bas nervira - bilo koje vrste....najvise TUP TUP, pa GUSLE ( da to sam jednom cuo !:lol: -ali to je bilo i smesno ), STARI FOLK, .....metalce nisam cuo da odvrcu jer metalci nemaju kola :lol: ,....

( a jednom prilikom ...vozim se ja tako...kad osetim nesto probila po stomaku ( a nisam bio gladan :lol: )...i otorim prozor...:| nista - sve normalno ....kad ispred mene kako sam se priblizavao ( jedno 100 metara ) iz nekog ? GRUVA BRATE USI SE RASPADAJU !!!:shock: ali nije to bilo glasno koliko su basovi ( alexeji :lol: ) tukli !? Mislio sam smak sveta )
 
pre izvesnog vremena, stojim na semaforu i osetim neke basove u stomaku...stisam muziku u kolima da se uverim da nije do mene....medjutim, i dalje se osete vibracije....pogledam ispred.... a ISPRED, na semaforu stoji crna BMW kockica, rane osamdesete (naravno, crne folije na staklima i REMUSOVA vucica koja se smesi sa zadnjeg stakla)....a na BMW-u retrovizori vibriraju u ritmu basova....tooooo brate, sad ga potpisi :D
 
nesons:
:lol: :lol: Dziberi

Glasna muzika iz automobila me bas nervira - bilo koje vrste....najvise TUP TUP, pa GUSLE ( da to sam jednom cuo !:lol: -ali to je bilo i smesno ), STARI FOLK, .....metalce nisam cuo da odvrcu jer metalci nemaju kola :lol: ,....

( a jednom prilikom ...vozim se ja tako...kad osetim nesto probila po stomaku ( a nisam bio gladan :lol: )...i otorim prozor...:| nista - sve normalno ....kad ispred mene kako sam se priblizavao ( jedno 100 metara ) iz nekog ? GRUVA BRATE USI SE RASPADAJU !!!:shock: ali nije to bilo glasno koliko su basovi ( alexeji :lol: ) tukli !? Mislio sam smak sveta )


:D :D :D :D :D :D :D
 

Back
Top