Peticija za zabranu Kurira

Podsećate me na Miloševićevo vreme i ono ukidanje Dnevnog Telegrafa. Ne treba ukinuti novine, već pozvati novinara koji je pisao članak i glavnog urednika na odgovornost, nek pojasni istražnim organima odakle mu ti podaci.
Nisam za ukidanje medija‚ ali ni za širenje dezinformacija, i to bez ikakve odgovornosti.
 
Видим да сте и ви ВАШУ петицију покренули. Само знате како, Курир има тираж 250.000. Сумњам да ће моћи да га укину тек тако, а поготово ако ви покренете акцију.
 
Corto Malteze:
Podsećate me na Miloševićevo vreme i ono ukidanje Dnevnog Telegrafa. Ne treba ukinuti novine, već pozvati novinara koji je pisao članak i glavnog urednika na odgovornost, nek pojasni istražnim organima odakle mu ti podaci.
Nisam za ukidanje medija‚ ali ni za širenje dezinformacija, i to bez ikakve odgovornosti.
Pa ne na odgovornost nego valjda prvo se ispita to sto su napisali,ako nije tacno zveknu im neku novcanu kaznu (naravno vecu) pa ako im se isplati neka pisu sta hoce.Ovo je slobodna zemlja.
 
ko uostalom chita te trovache javnosti(kupuju se na trafici,ali nisu novine)-kurir?
jes' da su dzaba,ali...verovatno i tu dodjemo do iste klijentele ko kad se pitash ko slusha taj turbo folk..ko su ti ljudi sto glasaju za radikale..?(uzgred,sve vishe pocinjem da mislim da to kriju,posto ne znam ni jednog licno)....uvek dodjesh na istu adresu...tuzno
 
Najveći problem je što Srbi žive u najmanje dve potpuno nedodirljive dimenzije, gde OVI iz ove "patriotske" jednostavno ne mogu ili neće da čuju ništa što im se ne dopada.
Kada bi i mi manje pažnje posvećivali njima, sa kota:Karlobag,Ogulin..Hag....Bagdad, mislim da bi obema Srbijama bilo bolje. Uzgred, prostak je najpogođeniji kada je ignorisan i kad priča u prazno. PROVERITE.
 
bluebox:
Najveći problem je što Srbi žive u najmanje dve potpuno nedodirljive dimenzije, gde OVI iz ove "patriotske" jednostavno ne mogu ili neće da čuju ništa što im se ne dopada.
Kada bi i mi manje pažnje posvećivali njima, sa kota:Karlobag,Ogulin..Hag....Bagdad, mislim da bi obema Srbijama bilo bolje. Uzgred, prostak je najpogođeniji kada je ignorisan i kad priča u prazno. PROVERITE.

Jeste, Pink92 se sa Big Brother serijom kandidovao za kulturni događaj godine.
 
Ma, zasto zabranjivati. Pa kakvo trziste takve novine. Mozete lepo da ih ignorisete. Ako bi zabranjivali medije po osnovu iznosenja poluistina i neistina... pa B92 bi bio zatvoren odavno sa sve reklamama za uloske i orbit. Medjutim eto ti onda medjunarodnog incidenta, nepostovanja ljudskih pava, osnova za tuzbu Za zlocine protiv covecnosti i genocid.

PS Ako bi krenuli da zatvaramo komercijalne medije ''Kurir'', B92 (politicki najkomercijalniji medij od Geobelsa do danas) dosli bi u sukob sa necijim interesima, a to nas je do sada uvek bolelo (Hrvatska, Bosna, '99, Kosovo), jer interesi se u kapitalizmu uvek brane ???tudjim ??? zivotima (a mi smo kao nacionalno orjentisani). ''Kad je Neron spalio Rim, pravda je izumrla''
 
no_problem:
Видим да сте и ви ВАШУ петицију покренули. Само знате како, Курир има тираж 250.000. Сумњам да ће моћи да га укину тек тако, а поготово ако ви покренете акцију.

Pa naravno! To je približan broj onih koji nisu u stanju da pročitaju više od dve dvosložne reči, znaju azbuku do pola, mešaju ćirilicu i latinicu kad pišu, i pozdravljaju se se sa "j****m ti mater!"

Ja, ipak, nisam za zabranu Kurira, kao ni Presa i ostalih nazovi novina. Ja sam pre za nezavisno i efikasno sudstvo. Neka priča šta god ko hoće, ali nek dokaže. Ako nema dokaza, a ja se nađem uvređen da mogu da ih tužim u privatnoj tužbi, i da im uzmem toliko para da sledeći put razmisle da li će da napišu glupost koju ne mogu da dokažu.
 

Back
Top