Ku.va, ili ku.ka? Kriterijumi?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Naravno da se zna ko je ku.va a ko ku.ka, nisam to mislio.

Ku.va je ona koja svima daje, a ku.ka, svima "osim meni".

E ali mene interesuju kriterijumi kako ku.ka odredjuje kome ce da da, a kome ne??

To smo imali prilike da vidimo cak i ovde na forumu, ta ajte, znamo kako se price brzo sire.

I tako npr neka zenska, svi je iztandare, a meni (ili nekom druigom ko zaista nije nista losiji o drugih) bas nece da da, nikako.... Jel to bude "eci peci pec" ili neki drugi metod....??

I onda one price o "drugarstvu" ;)....
 
Brate ja mislim sledece:

1. Ku.va daje svima jer je svi placaju i daje samo za kintu i nikad joj nije dosta kinte pa samim tim ni qrca! Znaci ne zna kada da stane!

2. Ku.ka takodje daje svima za kintu ali ima mere, a ti ili neko drugi (recimo i ja ;) ) smo baksuzi pa smo joj nege ispod krajnje granice i taman kada dodje na nas red ona zatvara radnju!

ps: Sve je u tome ko ima vise granice i mere....

Nadam se da sam ti malo priblizio sliku :)
 
Aleksej_BASO:
Naravno da se zna ko je ku.va a ko ku.ka, nisam to mislio.

Ku.va je ona koja svima daje, a ku.ka, svima "osim meni".

E ali mene interesuju kriterijumi kako ku.ka odredjuje kome ce da da, a kome ne??

To smo imali prilike da vidimo cak i ovde na forumu, ta ajte, znamo kako se price brzo sire.

I tako npr neka zenska, svi je iztandare, a meni (ili nekom druigom ko zaista nije nista losiji o drugih) bas nece da da, nikako.... Jel to bude "eci peci pec" ili neki drugi metod....??

I onda one price o "drugarstvu" ;)....
Onaj koji je nece njega ce saletati dok joj ne zabije. Onaj ko oce njega ce da hladi dok se ne pretvori u sibirskog medu. Ili ko ima vishe para. Sad kako koja ima svoja svojstva i to tako.
 
nid:
Brate ja mislim sledece:

1. Ku.va daje svima jer je svi placaju i daje samo za kintu i nikad joj nije dosta kinte pa samim tim ni qrca! Znaci ne zna kada da stane!

2. Ku.ka takodje daje svima za kintu ali ima mere, a ti ili neko drugi (recimo i ja ;) ) smo baksuzi pa smo joj nege ispod krajnje granice i taman kada dodje na nas red ona zatvara radnju!

ps: Sve je u tome ko ima vise granice i mere....

Nadam se da sam ti malo priblizio sliku :)
Evo i ja sam svama trojicom. Mene necu ku'ke jer sam panker i misle da nemam para. A ja pun ko brod.
 
kvarc:
a da nije mozda problem u vasem prilazu ku.ki? mozda ste imali stav koji je bio svi su te imali pa sto ne bih i ja? a mozda ona to i nije samo se tako ponasa za javnost?
ne tvrdim nista, samo nabacujem mogucnosti.


NE bih rekao.

Kucke obicno zezaju one koji prema njima buud najbolji.

Tim pre to ni NE ZNAJU da su one takve, pa ni NE MOGU imati taj stav.
 

Back
Top