Najbolji voditelj i njegova emisija

ZaLjUBlJeNa90

Zainteresovan član
Poruka
168
Imate li najboljeg voditelja,koji vam se svidja,godinu,dve ili vise?
Imate li najbolju emisiju i o njoj mozete da diskutujete u ovoj temi..a ne zaboravljam ni voditelje....grrr
Po meni najbolja emiija mi je biila ''sve za ljubav'' zbg Milana Kalinic,smorila m je jer nemaju vise nista zanimljivo...'Sadasnji leteci start mi je fuuuuuj i kad god pocne menjam program.......... :)
Da cujem vas....
 
ZaLjUBlJeNa90:
Imate li najboljeg voditelja,koji vam se svidja,godinu,dve ili vise?
Imate li najbolju emisiju i o njoj mozete da diskutujete u ovoj temi..a ne zaboravljam ni voditelje....grrr
Po meni najbolja emiija mi je biila ''sve za ljubav'' zbg Milana Kalinic,smorila m je jer nemaju vise nista zanimljivo...'Sadasnji leteci start mi je fuuuuuj i kad god pocne menjam program.......... :)
Da cujem vas....


Uravo si spomenula dve, po meni, najgore emisije ikada.....
 
Evo, sad, sta mi prvo pade napamet su emisije Balkanskom ulicom i Kao sav normalan svet. U ovoj drugoj me ponekad iznervira malo veca doza zalazenja u intimu, kada im ulazi u kuce, ali i sto gosti to dozvoljavaju, ali ajde......ne prelazi mnogo neku granicu......Voditeljke (Vesna Dedic i Tanja Peternek) su mi skroz ok, pijatne zene i ne zamaraju.
 
ZaLjUBlJeNa90:
Imate li najboljeg voditelja,koji vam se svidja,godinu,dve ili vise?
Imate li najbolju emisiju i o njoj mozete da diskutujete u ovoj temi..a ne zaboravljam ni voditelje....grrr
Po meni najbolja emiija mi je biila ''sve za ljubav'' zbg Milana Kalinic,smorila m je jer nemaju vise nista zanimljivo...'Sadasnji leteci start mi je fuuuuuj i kad god pocne menjam program.......... :)
Da cujem vas....
Moja sestra je bila statista za tu emisiju. Oni ljudi shto sede su ustvari placeni(vecina).
Najbolji voditelj mi je...............................................................pa nemam ga.
 

Back
Top