Sta najvise gledate sa kablovske

Nemas Spice Platinum ???

Menjaj odma kablovsku !

A po meni.. osim Spice-a ;) sto mislim da je najgledaniji kanal muske populacije,
barem se tako prica...
najbolji su MTV POP, MTV 2 (sad mi iskljucili pa stavili 'francuski MTV' = s-r-a-nj-e ), VH1, VIVA, VIVA PLUS, CARTOON NETWORK.

Pozdrav
 
Discovery, National Geographics, imam MTV koji je nemachki i koji je sr*anje, VIVA me iskreno nervira zato sto pamtim neki period kada je 3 kanal prvi poceo da prikazuje njihove spotove u onom periodu kad su skremblovali MTV koji smo svi gledali i koji je bio zakon, pa mi tako VIVA doshla ko neko teshko sr*anje na sve to... gledam po nekad hrvate, letos sam ih dosta gledala kad su ishle neke emisije vezane za njihovo primorje... i gledam fashionTV..
 
Incognito:
Discovery, National Geographics, Animal Planet, Cartoon Network, BBC, VH1 Classic, i naravno, Spice Platinum :lol:

Ostala njesra (narocito italijane (sa par izuzetaka) i MTV-olike * kanale bih ovog momenta iskljucio... Tj. izbacio sam ih iz TV-a...
istim redom....
za pummu
spice skidaju zato shto nije legalizovan.....mene to isto nervira
ali mozesh kupiti paketic...pa uzivaj
 
goodday:
Incognito:
Discovery, National Geographics, Animal Planet, Cartoon Network, BBC, VH1 Classic, i naravno, Spice Platinum :lol:

Ostala njesra (narocito italijane (sa par izuzetaka) i MTV-olike * kanale bih ovog momenta iskljucio... Tj. izbacio sam ih iz TV-a...
istim redom....
za pummu
spice skidaju zato shto nije legalizovan.....mene to isto nervira
ali mozesh kupiti paketic...pa uzivaj

Hvala :!:
 
Ok, ima li ovde bar jedan korisnik kablovske televizije koji može da prati bar jedan RUSKI satelitski kanal ?

Ja sam korisnik SBB Media Plus i ovde, u Novom Sadu, omogućavaju nam da pratimo 63 kanala, od kojih su većina engleski, ima nekoliko američkih, 3 nemačka, 2 mađarska, italijanski, francuski, španski i ukrajinski. Ima čak i jedan rumunski (Romania International) i ni jedan ruski.
Pa zar je to normalno? Zar ni jedan ruski kanal ne mogu da nam obezbede? Ili je to do nas samih? Možda nas sve ove gluposti, pa čak i rumunske, interesuju, a Rusiju ko je*be?

Čuo sam, naravno, nezvanično, da postoje nekakvi Pay paketi. Ima li neko ovde iz Novog Sada koji ih koristi? Ima li u tim Pay paketima ruskih programa?

I strašno je glupo što nam oni odlučuju šta ćemo da gledamo. Zar ne bi bilo normalnije da sami odabiremo programe, kao svuda u svetu?

Skupljam novac za neki bolji satelitski sistem, pa ću ove da pošaljem u p.m. Ima li kod nas da se kupi Dreambox? A u Mađarskoj?

pozdrav :)
 
Đenka:
Ok, ima li ovde bar jedan korisnik kablovske televizije koji može da prati bar jedan RUSKI satelitski kanal ?

Ja sam korisnik SBB Media Plus i ovde, u Novom Sadu, omogućavaju nam da pratimo 63 kanala, od kojih su većina engleski, ima nekoliko američkih, 3 nemačka, 2 mađarska, italijanski, francuski, španski i ukrajinski. Ima čak i jedan rumunski (Romania International) i ni jedan ruski.
Pa zar je to normalno? Zar ni jedan ruski kanal ne mogu da nam obezbede? Ili je to do nas samih? Možda nas sve ove gluposti, pa čak i rumunske, interesuju, a Rusiju ko je*be?

Čuo sam, naravno, nezvanično, da postoje nekakvi Pay paketi. Ima li neko ovde iz Novog Sada koji ih koristi? Ima li u tim Pay paketima ruskih programa?

I strašno je glupo što nam oni odlučuju šta ćemo da gledamo. Zar ne bi bilo normalnije da sami odabiremo programe, kao svuda u svetu?

Skupljam novac za neki bolji satelitski sistem, pa ću ove da pošaljem u p.m. Ima li kod nas da se kupi Dreambox? A u Mađarskoj?

pozdrav :)

ma skroz si u pravu trebe im j... mater!
zamisli kad su kod mene za neki tamo dan zalosti iskljuchili MTV, VIVA i VH1 - i povrh svega shabani iskljucili SPICEEEEEE PLATIMUUUUM!!! neoprostivo!
pa ne bih nikad uveo kablovsku nego mi losh prijem zemaljskih kanala i eto ...
od sat sranja gledam i discovery, nat.geog i naravno ove na srpskohrvatskkom jeziku to je to ...
 
xaxa...Ja k'o i moji Lp drugari-MTV , VIVAi te ekipa...Ma volim ja i ostale , Hallmark bas gotivim, budu nekad super filmovi, al bre mnogo ih cesto ponavljaju, barem je tako na mom Tv-u...sala, ali ne, stvarno se ponavljaju neki filnovi i to me malo nervira.
Volim da gledam i onaj EXTREME ponekad, bas su mi strawa oni skejteri i slicno!
Ma ponekad ja i cartoon network prebacim, al samo ponekad!
Eto to je to uglavnom :wink:
 
He he, hvatam i ja "Planetu", ali samo na radiju (domaću radiostanicu) :?

Meni bi odgovarao bilo kakav ruski program, pod uslovom da emituje pretežno ruske stvari, a ne kao TV Enter koja emituje 90% zapadnu muziku, a ostatak rusku i ukrajinsku.
Jasno mi je da ruski besplatni SAT kanali nisu ništa posebno i da nisu preterano atraktivni, ali ipak u Srbiji još uvek ima dosta rusofila, a i Rusija bi trebalo da nam bude strateški partner u svemu i svačemu, pa i u kulturi.

Od ovoga što nam u NS serviraju, najviše gledam "braću" Hrvate - HRT 1 i 2, Novu TV i RTL, slušam oldies na VH1, rock i metal na MTV 2, Discovery, normalno, vratolomije na Extreme Sports,
EuroNews za vesti, a tu i tamo bačim pogled i na CNN, tek toliko da vidim koliko je ratnih zločinaca tog dana u Iraku poginulo. :wink:

I dalje mi nije jasno kome oni emituju Romania International i čak tri nemačka programa od kojih neki, ponekad, i emituju dobre filmove i TV serije, ali sa nahsinhronizacijom pa skoro niko ništa ne razume. :x
 

Back
Top