IDEMO SVI ZAJEDNO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E OVAKO DOSAO JE I TAJ DAN DA POZOVEM SVE NA JEDAN SASTANAK VEZAN ZA OSNIVANJE ORGANIZACIJE ZA ZASTITU I BRIGU O ZIVOTINJA!!!
MOLIM DA SVI SE IZJASNE KAD IM ODGOVARA, NARAVNO POTREBNI SU NAM ONI KOJI ZAISTA ZELE. NA VASA PITANJA VEZANA ZA ORGANIZACIJU DOBICETE NA SASTANKU.
 
Ima li ovde na ovom forumu zainteresovanih da se pridruze organizaciji koja ce uskoro da se registuje. Dakle radi se o potpuno novoj organizaciji koja ima nove dobr ideje.
Ko god da je zainteresovan neka se prijavi na ovom postu.
Trenutno je zakazn sastanak za sve koji su se do sada prijavili u Subotu u 17h
sto ne mora da znaci, ako neko od novijih tj sada tek prijavljenih, nemoze da bude posle opet!
Dakle jel ima onih koji bi radije nesto uradili a ne samo pricali????
 
Marko93:
Hmmmm malo sam hipohondar(ili kako se vec kaze).Jel moze taj sastanak da bude na nekom javnom mestu grad ili tako nesto jer ja vas ipak ne poznajem a jos sam mali.Otkud znam ko ste vi i sve to.Pa insistiram da bude u gradu kalis ili tako nesto i tu da se dogovorimo.

Verujem da ni drugima nije bas svejedno tek tako da idu kod nekog gajbi a ne poznaju ih.

Zar ti nisi odustao od te akcije zbog drugara?!?!?!?!
 
Marko93:
Hmmmm malo sam hipohondar(ili kako se vec kaze).Jel moze taj sastanak da bude na nekom javnom mestu grad ili tako nesto jer ja vas ipak ne poznajem a jos sam mali.Otkud znam ko ste vi i sve to.Pa insistiram da bude u gradu kalis ili tako nesto i tu da se dogovorimo.

Verujem da ni drugima nije bas svejedno tek tako da idu kod nekog gajbi a ne poznaju ih.

Izraz koji tazis je - paranoicar (hipohondar je osoba koja misli da ce je snaci sve bolesti sveta). elem, mislim da ne treba da se plasis ljudi koji zele da pomognu zivotinjama jer im nije u interesu da istrebljuju ljude koji zele da im se pridruze :lol: Jesi mali ali ti nece niko nista...
 
Marko ne boj se dolazis kod mene gajbi...ja ne ujedam a ni moja sestra Jovana...jedino ce ti biti problem ako se plasis liftova ja sam inace na 13 spratu...a sve ostalo ne mora da te opterecuje i plasi...nisam babaroga ne jedem malu decu! Tako da vidimo se u subotu!
 
marko onda nam stvarno ne trebas
kako mislis da radis i pomazes udruzanju kada se bojis nepoznatih ljudi
sta da se mi nadjemo u gradu i ti pocnes da radis sa nama i ako te ja posaljem da ides u jedan pet sop da pitas dal hoce da nas dotiraju hranom jel ces da mi kazes JA NESMEM JER SAM MALI I PLASIM SE NEZNANACA
daaaaaaa jesi li ti pri sebi???? o boze kojih slucajeva u ovom svetu ima
sta sam ja trebala da radim kada sam isla da se upoznam sa mushu13 mi se znamo preko ovog foruma i nasle smo se ona je trebala da me vozi njenim kolima do azila gde su moji psi... da bi mi pomogla a meni je tj jednoj kuci je bila potrebna pomoc tj trebala je da se plati druga operacija za kicmu
i sta sam je trebala da joj kazem
izvini mushu13 ja sam mala-posto sam mladja od nje- i ja se tebe bojim da se slucajno ne zaustavis na auto putu pored nekog shumarka i da me ne silujes.... o boze
pa da sam propustila ovakvo poznanstvo moje kuce ne bi sada cimalo SHAPAMA!!!!


mackic oces da svratis u subotu u 5h do mene znas bice kod mene nas ukupno 6 pa nam treba jos jedna za rezervu jer lepse je kada imas i rezervu, mozda neko od prisutnih nece biti dovoljno mastovit, trebaju nam nove ideje za grupnjak..... salim se naravno
aj javi ako budes mogla da dodjes.... pozzz
 
pogledaj stranu broj 3 posle tvog pitanja odgovarale su ti ivana_nbg i mushu13 ti se nisi izjasnila dal hoces, moju licnu adresu ne mogu da ostavim ovde na postu
trebala si da me kontaktiras na pvt dogovorile bi smo se da si bila bas toliko zainteresovana
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top