Privremeni Brak

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Zdravo forumasi,
Sta mislite o uvodjenju privremenih brakova u Srbiji, i da li bi to imalo neke koristi za slobodu ljubavi i slobodu seksualnih aktivnosti u Srbiji?
Na primjer, becar bi mogao da ozeni privremeno jednu zenu na tri ili sest mjeseca i za to vrijeme, on je duzan da se o njoj stara kao prema svakoj drugoj zeni.
Sta kazete na to???Da li je bolji privremeni brak ili vanbracni seksualni odnos???
 
U privremenom braku bi se naravno izbjegavalo zacece.Svrha privremenog braka bi bio da sprijeci vucaranje po hotelima,motelima, livadama i drugim mjestima nego bi privremeni brak bio samo za uzivanje u seksu na tri, sest ili godinu dana braka u svojoj kuci ili na mjestu kojem supruznici odaberu.I takav brak bi bio javan.
Poslije privremenog braka, po zelji, bi dosao na redu stalan brak tj. brak na neodredjeno vrijeme koji bi glavni razlog bio produzenje vrste tj potomstva.
Zene koje bi ulazile u privremeni brak i razvodile se, bile bi casne i za njih ne bi se moglo reci da su necasne i one bi imale prava da stupe u brak na neodredjeno vrijeme, radi poroda i ljubavi. :roll:
 
Pa ne znam cemu sve te komplikacije.........kakve to sve ima veze sa hotelima?I i sta je lose u vanbracnim zajednicma?Mislim po meni je brak nesto vazno,dvoje ljudi ozvanice svoju vezu,pocinju zajedno da dele sve zivotne probleme,tacnije stapaju svoja 2 zivota u jedan zajednicki.I takodje u nasem narodu mislim da ne bi gledali dobronamerno na te privremene brakove.........ipak je brak svetinja na neki nacin.Ne znam meni je ta ideja glupa........
 
ma, uopšte ti nije loša ideja, ali šta u slučaju da budeš sa nekim za koga se pitaš posle 'o, gde mi je pamet bila...?' pa te prosto sramota i pred sobom i pred svetom? u ovakvim sadašnjim uslovima možeš lepo da se praviš blesav, ponašaš kao da osobu ni ne poznaješ,... ali, ako postoji zvanični papir koji svedoči o tome da si bio s nekim, onda ne možeš da se praviš blesav. mada možeš da se pozoveš na privremenu neuračunljivost :lol:
 
David Coverdale:
Zdravo forumasi,
Sta mislite o uvodjenju privremenih brakova u Srbiji, i da li bi to imalo neke koristi za slobodu ljubavi i slobodu seksualnih aktivnosti u Srbiji?
Na primjer, becar bi mogao da ozeni privremeno jednu zenu na tri ili sest mjeseca i za to vrijeme, on je duzan da se o njoj stara kao prema svakoj drugoj zeni.
Sta kazete na to???Da li je bolji privremeni brak ili vanbracni seksualni odnos???


Pa svaki brak može da bude privremen ... ili jednostavno život zajedno bez papira .... a ne da pravim svadbu na svakih 6 meseci .. trošak je to
e064.gif
 
NatasaNatasa:
Pa svaki brak može da bude privremen ... ili jednostavno život zajedno bez papira .... a ne da pravim svadbu na svakih 6 meseci .. trošak je to
e064.gif

joj Nataso a ja bi bas mogla da pravim svadbu na svakih 6 meseci
ko ga bwe sisa, jedan je zivot, a mora biti jako interesatno probati sve one vencanice
 
A što je svima toliko bitan taj list papira?!...
Pomišljam na to da je brak postao toliko potcenjena stvar da je možda bolje živeti "na divljaka" dok nas smrt ne rastavi i te fore...ha, ha
 

Back
Top