IZVESTI STRIPTIZ?

  • Začetnik teme LepaNovosadjanka
  • Datum pokretanja
L

LepaNovosadjanka

Gost
IZVESTI STRIPTIZ ? sta mislite o tome vi muskarci?Da li uzivate GLEDAJUCI svoju devojku kad se lagano skida pred vama ? Kakve misljenje imate ? sta osecate u momentu?
 
rec je u tome sto hocu da izvodim jedan striptiz mom decku ! i neznam da li cemu prijati da me glada a da ne pipa!!! o cemu razmisljate kad vas gledamo duboko skidajuci rublje nase?
 
rec je u tome sto hocu da izvodim jedan striptiz mom decku ! i neznam da li cemu prijati da me glada a da ne pipa!!! o cemu razmisljate kad vas gledamo duboko skidajuci rublje nase?

da gleda a da ne pipa...ne razumem
Mi razmisljamo,dok vas gledamo o pozama iz kamasutre.[/b]
 
Meni je to kich kad je unapred smisljeno i sada kao treba da se skidas pred njim - bezveze.Jedino uz neko zezanje,pa na kraju sta ispadne. Ali da se desi ipak spontano!
 
Tesko pitanje!
U principu je to O.K, ali ako njemu nije stalo do tebe, a ti krpis vezu: bolje nemoj! Njemu ce to da izgleda isfolirano i bljakavo.

Najbolje je da to izgleda spontano, a da si se ti ipak malo pripremila. Ono kao deo neke lepe veceri, sa dobrim uvodom, pa jos kao, "spontano"... Nekako mi nije na boom sa vrata: sedi i gledaj.

Moze kao igrica/dogovor: do not touch dok ja nesto radim...

Srecno! :lol: :lol:
 
Primal Scream rulezzzzzzz :mrgreen:..... ako zelis agresivnije ondaK Miss Lucifer

a sto se tice madonne... justify my love je mlogo yebozovnija pesma od erotica-e..... but then again it's just me :P
 
Evo mog iskustva!Jednog predvecerja ja i moja sada bivsa izlezavali smo se na trosedu i gledali TV.Obucena u neku sljampavu trenerku,vezane kose naslonila se na mene,ma opusteno totalno..Odjednom se ustala i gotovo mi naredila da zatvorim oci pet minuta i da nikud ne mrdam.Poslusah je bez pogovora ni sam ne znajuci sta se desava.Ode...zatvorih oci...cekam.Posle nekog vremena cujem korake na parketu....Stikle!Obukla je cipele ocenim.Cujem pali sibicu,osecam miris sveca...Muzika...davno je to bilo,ne mogu da se setim koju stvar je pustila.Otvori oci,rece mi nezno...Ona stoji ispred mene na na dva metra,u uglu veliki svecnak bljesti.Na njoj brus,tangice,carape sa halterima i dugacki satenski mantil,sva u crnom...pustena kosa.Ma nisam verovao svojim ocima sta mi priredjuje.Napalio sam se kao pubertetlija koji prvi put tako nesto gleda.Uvijala se oko mene,dodirivale me.Ja sam prihvatio igru i ostao sa miran,ne zadugo naravno....Pa znate sta,mogu da zivim jos sto godina,ali nikada,bas nikada necu zboraviti te trenutke!Uradi to slobodno,neces pogresiti!!
 
Incognito:
Ma pustis Madonin Erotic... Nema bolje stvari za striptiz ;)
i to mp3 sa kompa :lol: ... ona prebaci nogu preko tebe, sedne u krilo i telom ti namerno sprečava pogled na ekran, u toj igri punoj smeha... polako počne da otkopčava dugme po dugme... košulja joj sklizi niz jedno rame... ustane i završi "ples" polakim skidanjem sve odeče 8)
 
znam da ce se oduseviti ...
Ali sada problem je da nadjem najbolji intimni trenutak , da bude u isto vremenu spontano -nepredvidjeno a ipak sve pod kontrolom!!!
ali uzivam u tome jer nece se uopste nadati mom "shou"! jedva cekam da ga iznenadim...
volim sto cu da "dominiram" situaciju u pozitivnom smislu!
U toku nase veze, toliko me je on slatko i ludo iznenadjivao ,da je dosao moj red da ga potpuno odusevim... ako imate druge savete samo napred...
 

Back
Top