Brza voznja!

Kakav bi to ja bio Rally_Vozac da ne volim brzu voznju, normalno da je obozavam ali samo sam i u noc. Brza voznja je nesto sto ima posebnu draz ako je volis, ne mora to biti neki sportski automobil moze biti obicni automobil ali ako si maher za volanom znaces o cemu pricam. Brza voznja samo na putevima van naselja je kljuc svega, uzasavam se jurnjave po gradskim ulicama punih prometa ljudi i dece u kolicima, u sebe sam potpuno siguran ali u auto nikad ne mozes da budes potpuno siguran ipak je to masina koju je covek izmislio a masini nikad ne vjeruj 100 procentno, tesko mi je to izgovoriti jer sam veliki ljubitelj svega sto ima tockove ali tako je. Pamet u glavu, i nogu na gas(i sa gasa, pokusaj da sto manje koristis kočnicu to je ključ vožnje ko to umije on je pravi majstor).
KO KOČI TAJ I GUBI :)

Pošto je ovo moj prvi post, nadam se da sam bio zanimljiv ilustativan i poučan. :|
 
:idea:
Rally_Vozac:
Kakav bi to ja bio Rally_Vozac da ne volim brzu voznju, normalno da je obozavam ali samo sam i u noc. Brza voznja je nesto sto ima posebnu draz ako je volis, ne mora to biti neki sportski automobil moze biti obicni automobil ali ako si maher za volanom znaces o cemu pricam. Brza voznja samo na putevima van naselja je kljuc svega, uzasavam se jurnjave po gradskim ulicama punih prometa ljudi i dece u kolicima, u sebe sam potpuno siguran ali u auto nikad ne mozes da budes potpuno siguran ipak je to masina koju je covek izmislio a masini nikad ne vjeruj 100 procentno, tesko mi je to izgovoriti jer sam veliki ljubitelj svega sto ima tockove ali tako je. Pamet u glavu, i nogu na gas(i sa gasa, pokusaj da sto manje koristis kočnicu to je ključ vožnje ko to umije on je pravi majstor).
KO KOČI TAJ I GUBI :)

Pošto je ovo moj prvi post, nadam se da sam bio zanimljiv ilustativan i poučan. :|

Isto sve to primenjujem,samo me mrzelo da pisem.;-) Jel ides na Yu reli?
 
To je mnogo skup sport, a danas je doslo vrijeme da se tim sportom bave ljudi koji ono sto je skupo sebi mogu i priustiti, a ne oni koji imaju talenta(kao i u svemu). Velika mi je zelja se okusati na yu rally-u nadam se da cu to ostvariti, polako dok se stara generacija koja vozi preko 30 godina :) skloni bice onda vise prostora a valjda ce se i koja kinta skupiti.pozdrav
 
Nije to to ipak. Neki automobili su pravljeni za brzinu, neki za grad, neki za put...
Kakav je auto tako i treba da se vozi.

Ja licno imam Golfa I '81 1.3, sa 64ks. Lagan auto i zbog toga startan... ali brate taj ni nov novcat nije mogao da ide pismeno 140 km/h!!! Do 100 km/h, mu treba dosta ipak. Pri manjim brzinama, do recimo 70 km/h, on je dobra zujalica... ali je daleko od auta za brzu voznju. Jednom recju, izgledam smesno kad se satro u njemu nesto lozim, kao vozim brzo... pali bre.
 
Da ako ja smatram da je sigurna ta brzina... mada ovde u gradu ni nema gde da se vozi nesto preterano brzo... guzve, murija... a opet gaziti auto a potom kociti je glupost... trosim gorivo i unistavam kocnice bez potrebe... treba uskladiti voznju zahtevima puta i uskladiti je prema drugim vozacima...
 
Profimare:
Da ako ja smatram da je sigurna ta brzina... mada ovde u gradu ni nema gde da se vozi nesto preterano brzo... guzve, murija... a opet gaziti auto a potom kociti je glupost... trosim gorivo i unistavam kocnice bez potrebe... treba uskladiti voznju zahtevima puta i uskladiti je prema drugim vozacima...
Isprali su ti mozak onim testovima definitivno :P
 
Profimare:
Nije nego kako ja da gazim auto ako je guzva i krivine i pada kisa i sta ja znam... ogranicenje 40 :P

pa kad si pemzijoner....xexexe
pichka si ako ne idesh barem 140 tamo gdje je 40...xexexe

eto ja juche na parkingu navukao 110....doduse sa monstrumom od kola...
 
chika_doktor:
pa kad si pemzijoner....xexexe
pichka si ako ne idesh barem 140 tamo gdje je 40...xexexe

eto ja juche na parkingu navukao 110....doduse sa monstrumom od kola...
Da li se ti to žališ što nikoga nisi "navukao" na kola dok si jezdio pa da imaš koga da lečiš ili ... je praking bio prazan?
 
sa autom , i ne bash nesto .....

ali , sa motorom ...... 8) ..... inace , prije 20 dana sam imao udes .... noc , 90 km/h .... i PUF ....

tako da cu od sada izbegavati brzu voznju ;)
 
Ortak me je vozio oko 220Kmh na motoru Kawasaki ZX-12r i osecaj je neopisiv! Ne moze se opisati :) prosto se najezim kad pomislim :)....

ps: vise volim motore za brzu voznju od automobila...

Pozzz Maxy nema te 1000 godina ;)
 
Volim?-ludim za brzom voznjom............naravno jos se provlacim bez vozacke.................sjednem u svoj BMW3-i opali...............uh uzivam u tome,ili posudim najnoviji bratov sportski novi Ford XC-6..........ali neda cigan,kaze polomiti cu ga kako brzo vozim..............kazniti ce ga Bog!!!!:-D :-D :-D
 

Slične teme


Back
Top