Biljana Jeftic

Breaking. Benjamin

Aktivan član
Poruka
1.442
ona je zena onog brkatog narodnjaka koji ju je unishtio i nachinio domachicom,
nekada je bila dobra a sada izgleda kao oronula kuca
hocete li i vi dopustiti da vashi brkati muzevi nakrive vash odzak, upropaste vasu fasadu..
 

Prilozi

  • Biljana_Jevtic_4502.jpg
    Biljana_Jevtic_4502.jpg
    26,2 KB · Pregleda: 59
Ja nesto nisam primetila da se yena zali...Mislim ...vidim je na tv , lepsa nego ikad... Kupio joj muz liposukciju, slikione, face liftig...pa sto bi se zalila...

A sto se tice pitanja koje je postavljeno... Ovo je 21 vek, zene su sve emancipovanije, pametnije, prepredenije... Za zene ne brinem...Brinu me muskarci..Hoce li izdrzati jake, sasmosvesne zene ili ce se udebljati , pustiti stomake, brade, kosu, poceti da piju, da se kockaju, jure qrve..sve od muke?
 
ona je zena onog brkatog narodnjaka koji ju je unishtio i nachinio domachicom,
nekada je bila dobra a sada izgleda kao oronula kuca
hocete li i vi dopustiti da vashi brkati muzevi nakrive vash odzak, upropaste vasu fasadu..

Хахаххахаа...е, насмеја ме....:lol:
Некада је била добра, кажеш....(:roll: не сећам се, ал ајде)...Али то ''некада'' је било пре 25 година!!! :lol:

И моја баба је некада била добра,а сад изгледа као оронула кућа....

За све је крив бркати муж!!!!:lol:
 
Ne razumem sta ja ima da komentarisem o tome, ako njoj odgovara. Posto je verujem i ona dobro situirana, sto znaci nije iz materijalnih razloga s njim, a dugo su u braku, ocito je zeni dobro s njim. Bas su mi slatki. Ne vidim da je on nesto pokvario tu? Pre bih rekla da ona vodi glavnu rech.

Sto se mene licno tiche, nikad necu dozvoliti muzu da mi produzava suknje, i skracuje budzet, pita sta ce mi sminka i slicno. To je fuj. Takva zena sa kiceljom oko struka 24h, sigurno necu biti. Zato i hocu da zavrsim ovaj fax, da ne zavisim ni od koga. Prosao je srednji vek odavno, zene trebaju biti ravnopravne u svakom pogledu.
 
gledaj 'vako, zene jake mogu biti, ali sama rec 'jak' znaci da si jaci od nekoga, mushkarac ima dovoljno problema sa ostalim mushkarcima josh da se machuje sa zenom, neka je ona jaka, ali neka bude tu i da pomazi svog dlakavog parnjaka, nemoj da ga tuche, to che ga slomiti.
E sad biljana, ma bila je dobra kad sam bio mali (22 god imam, znaci pre 10-ak), onaj njen brkati chova je udesio, i sad lichi na...moju i tvoju mamu, i ostale srpske pre-silikona mame, shto nije loshe, i ako je ona srecna i zadovoljna, mislim da moze bolje. Apelujem na tvoj razum Biljana!
:D
Mirka rece da ce mushkarci pocheti od muke da piju, kockaju se i kurvaju, ja pitam koja ce to razlika biti od onoga shto sada rade, pusti ti mushakarce, oni su trutovi, jednostavna bica, vole sisu i pivo i to je otprilike sve.
Mislim ako ne zastrane i postanu ko onaj bajron ili tesla, kazem ja vama, da je tesla isho u teretanu, i da ga je cale, umesto da ga tolerishe nashamarao i reko mu autoritativnim tonom (kao biljin muzh) :'Mrhs u kafanu i da si se napio i potukao!' jeste da ne bi imali struju, ali bi tesla bio srecan, i ne bi skonchao kao neshvaceni genije koga je srpstvo proglasilo svojim herojem (kao i jelenu jankovic), a on pobegao od nas, od kafane, i ace ilicha...
 
'<kad_porastem_bicu_baba> zar ne zeli svaka devojka kada odraste da postane baba?
<kad_porastem_bicu_baba> To je cilj svake mlade zene'
Chatam neshto na mircu i evo...
kao svaka mlada zena kaze 'ne ja necu biti kao mama, ja cu proci bolje'
a onda se ubabi...kada rodi dete ili vec nadje sigurnost
zashto se biljana jeftic ubabila? (Ok. Zbog prirode svog posla se plastificirala, ali opet je baba, makar plastichna)
 
Breaking:
gledaj 'vako, zene jake mogu biti, ali sama rec 'jak' znaci da si jaci od nekoga, mushkarac ima dovoljno problema sa ostalim mushkarcima josh da se machuje sa zenom, neka je ona jaka, ali neka bude tu i da pomazi svog dlakavog parnjaka, nemoj da ga tuche, to che ga slomiti.
E sad biljana, ma bila je dobra kad sam bio mali (22 god imam, znaci pre 10-ak), onaj njen brkati chova je udesio, i sad lichi na...moju i tvoju mamu, i ostale srpske pre-silikona mame, shto nije loshe, i ako je ona srecna i zadovoljna, mislim da moze bolje. Apelujem na tvoj razum Biljana!
:D
Mirka rece da ce mushkarci pocheti od muke da piju, kockaju se i kurvaju, ja pitam koja ce to razlika biti od onoga shto sada rade, pusti ti mushakarce, oni su trutovi, jednostavna bica, vole sisu i pivo i to je otprilike sve.
Mislim ako ne zastrane i postanu ko onaj bajron ili tesla, kazem ja vama, da je tesla isho u teretanu, i da ga je cale, umesto da ga tolerishe nashamarao i reko mu autoritativnim tonom (kao biljin muzh) :'Mrhs u kafanu i da si se napio i potukao!' jeste da ne bi imali struju, ali bi tesla bio srecan, i ne bi skonchao kao neshvaceni genije koga je srpstvo proglasilo svojim herojem (kao i jelenu jankovic), a on pobegao od nas, od kafane, i ace ilicha...
veoma nadahnuto ...
bravo i hvala ti mladi čoveče na ovome
:mrgreen:
 
ne znam za biljanu ali gledam moje roditelje i tetku i techu i cudim se sebi kako sam nesposobna ali to sam vec pisala. danas nit ima muskaraca nit ima zhena
 

Back
Top