tomb rider 6

fightclub:
dal neko moze da mi pomogne kako da izadjem iz serpent roug-a ( ona diskoteka dal sam ubiven ili sta je vec ne mogu da se izvucem iz tog * napolje)?????????????
kada se popnes na poslednji sprat imas lift skoci na njega i popni se na njega dalje ces ukapirati i sam
 
Anonymous:
fightclub:
dal neko moze da mi pomogne kako da izadjem iz serpent roug-a ( ona diskoteka dal sam ubiven ili sta je vec ne mogu da se izvucem iz tog * napolje)?????????????
kada se popnes na poslednji sprat imas lift skoci na njega i popni se na njega dalje ces ukapirati i sam
na koji lift mislis........ u onoj kutiji gde bi trebalo da ima nesto za onog lika iz cafea nema nista (broken rig -reflektor sta li) a na tom dalje nema liftova.........
 
kada se popnes uz prve stepenice i dodjes do jedne kutije popnes se na nju i koliko se ja secam tu trba da oboris nku skelu zatim se ponovo vrati dole i pokupi sta imas kad sve zavrsis ponovo se vrati na gornji sprat na stranu nasuprot one na kojoj se nalazi kutija kada predjes na drugu stranu ikreni se prema suprotnoj i idi skroz levo dobro pogledaj ispred sebe i videces nesto sto izgleda kao improvizovani lift moras da skocis na njega kad to ucinis videces da postoji jedno mesto na tom liftu koje ti omogucava da se popnes na lift ucini to i dalje ces ukapirati
P.S. ona skela koju si oborio nije mesto gde se krije paket
 
Skroz gore imaš prostoriju sa nekakvim ručkama koje pomeraju one kutije za po jedno mesto. Kombinuj, uzmi sta nađeš i vratiš se u sobu sa ručkama i tada možeš otvoriti vrata u njoj i napolju si. Ako si pokupio sve ključeve i ostalo.
 

Back
Top