ZALJUBLJEN U LJUBAV

G

gogy

Gost
U kasno predvecerje ove zimske noci,u susret jutru na Svetog Nikolu,zastitniku nas mornara,ja i nasa Danijela se pakujemo za nas Beograd.Odlazimo.Ili bolje dolazimo.Da ti budemo sto blize.
Tacno je dve godine od kada su te andjeli odveli.Ovo su reci upucene tebi,procitace ih i razumeti ljudi dobrog i hrabrog srca.
Zvezdani je nebo nad ovim gradom.Trepere kao tvoj osmeh.Telo mi je ovde u Stokholmu,a dusa luta trazeci put do tebe.Znam da nas oboje posmatras,da postojis...negde gore...a sve sto nas razdvaja ne moze ubiti ono sto odecam.
Govorila si da ces mi biti vecno goreci svetionik dok plovim morem tuge,dok me udara teski talas samoce.Govorila si da nikog ne boli nasa sreca,da niko nece biti povredjen.Da imamo ono sto drugi nemaju - misao da imamo jedno drugo,ma koliko nas milja ili kilometara razdvajalo.Govorila si da volis moju preplanulu kozu,isibanu svim okeanima ovog sveta...i moje reci,kada plovim...miris hartije na so i more...
Razmisljam sta bih ti sada rekao,ako bi dobri Bog ucinio da te vrati ? Ma znas ti vec...
Zao mi je sto tako dugo nisam razgovarao sa tobom.Osecam da sam izgubljen.Bez kursa i kompasa.Stalno se sudaram sa stvarima.Ludo !!! Nikada nisam bio izgubljen dok si bila...Bila si moj pravi sever.Uvek sam mogao da nadjem pravac kuci,kad si ti bila moj dom,moja luka...zato se vracam za nas Beograd...juce je Danijela obula tvoje kaubojke,meni ono mokro u ocima...teske suze beznadja...ne umem drugacije,zato sto sam muskarac.I kome da se dam posle tebe?Kome?
Svim prijateljima i neznancima.Ovo je poruka i molitva.Poruka da me je zivot naucio velikoj istini.Bilo je moje ono za cim tragaju a retko nadju : jedina osoba na svetu koju mi je sudbina odredila da vecno volim,ali mi je i oduzela...osobu istu kao ja,bogatu jednostavnim dragocenostima...samostvorenu...sa osmehom...luka u kojoj sam zauvek kod kuce.Ni jedan vetar,ni jedna nevolja,cak ni mala smrt,ne mogu srusiti ovu kucu.Molitva moja je da svi na svetu upoznaju takvu ljubav,da ih ona isceli.Jer,potreban je samo minut da nam se neko svidi,mozda sat da se zaljubimo,dan da nekoga zavolimo...ali potreban je ceo zivot da zaboravimo.Ako se moja molitva cuje,izbrisace svu tugu i svo kajanje,i okoncace svu moju nemoc.Molim te Boze.Amin.[/u][/i][/b]
 
gogy:
U kasno predvecerje ove zimske noci,u susret jutru na Svetog Nikolu,zastitniku nas mornara,ja i nasa Danijela se pakujemo za nas Beograd.Odlazimo.Ili bolje dolazimo.Da ti budemo sto blize.
Tacno je dve godine od kada su te andjeli odveli.Ovo su reci upucene tebi,procitace ih i razumeti ljudi dobrog i hrabrog srca.
Zvezdani je nebo nad ovim gradom.Trepere kao tvoj osmeh.Telo mi je ovde u Stokholmu,a dusa luta trazeci put do tebe.Znam da nas oboje posmatras,da postojis...negde gore...a sve sto nas razdvaja ne moze ubiti ono sto odecam.
Govorila si da ces mi biti vecno goreci svetionik dok plovim morem tuge,dok me udara teski talas samoce.Govorila si da nikog ne boli nasa sreca,da niko nece biti povredjen.Da imamo ono sto drugi nemaju - misao da imamo jedno drugo,ma koliko nas milja ili kilometara razdvajalo.Govorila si da volis moju preplanulu kozu,isibanu svim okeanima ovog sveta...i moje reci,kada plovim...miris hartije na so i more...
Razmisljam sta bih ti sada rekao,ako bi dobri Bog ucinio da te vrati ? Ma znas ti vec...
Zao mi je sto tako dugo nisam razgovarao sa tobom.Osecam da sam izgubljen.Bez kursa i kompasa.Stalno se sudaram sa stvarima.Ludo !!! Nikada nisam bio izgubljen dok si bila...Bila si moj pravi sever.Uvek sam mogao da nadjem pravac kuci,kad si ti bila moj dom,moja luka...zato se vracam za nas Beograd...juce je Danijela obula tvoje kaubojke,meni ono mokro u ocima...teske suze beznadja...ne umem drugacije,zato sto sam muskarac.I kome da se dam posle tebe?Kome?
Svim prijateljima i neznancima.Ovo je poruka i molitva.Poruka da me je zivot naucio velikoj istini.Bilo je moje ono za cim tragaju a retko nadju : jedina osoba na svetu koju mi je sudbina odredila da vecno volim,ali mi je i oduzela...osobu istu kao ja,bogatu jednostavnim dragocenostima...samostvorenu...sa osmehom...luka u kojoj sam zauvek kod kuce.Ni jedan vetar,ni jedna nevolja,cak ni mala smrt,ne mogu srusiti ovu kucu.Molitva moja je da svi na svetu upoznaju takvu ljubav,da ih ona isceli.Jer,potreban je samo minut da nam se neko svidi,mozda sat da se zaljubimo,dan da nekoga zavolimo...ali potreban je ceo zivot da zaboravimo.Ako se moja molitva cuje,izbrisace svu tugu i svo kajanje,i okoncace svu moju nemoc.Molim te Boze.Amin.[/u][/i][/b]
tako hrabar,mudar i osecajan nikad neces biti nesrecan,veruj mi
 
gogy:
U kasno predvecerje ove zimske noci,u susret jutru na Svetog Nikolu,zastitniku nas mornara,ja i nasa Danijela se pakujemo za nas Beograd.Odlazimo.Ili bolje dolazimo.Da ti budemo sto blize.
Tacno je dve godine od kada su te andjeli odveli.Ovo su reci upucene tebi,procitace ih i razumeti ljudi dobrog i hrabrog srca.
Zvezdani je nebo nad ovim gradom.Trepere kao tvoj osmeh.Telo mi je ovde u Stokholmu,a dusa luta trazeci put do tebe.Znam da nas oboje posmatras,da postojis...negde gore...a sve sto nas razdvaja ne moze ubiti ono sto odecam.
Govorila si da ces mi biti vecno goreci svetionik dok plovim morem tuge,dok me udara teski talas samoce.Govorila si da nikog ne boli nasa sreca,da niko nece biti povredjen.Da imamo ono sto drugi nemaju - misao da imamo jedno drugo,ma koliko nas milja ili kilometara razdvajalo.Govorila si da volis moju preplanulu kozu,isibanu svim okeanima ovog sveta...i moje reci,kada plovim...miris hartije na so i more...
Razmisljam sta bih ti sada rekao,ako bi dobri Bog ucinio da te vrati ? Ma znas ti vec...
Zao mi je sto tako dugo nisam razgovarao sa tobom.Osecam da sam izgubljen.Bez kursa i kompasa.Stalno se sudaram sa stvarima.Ludo !!! Nikada nisam bio izgubljen dok si bila...Bila si moj pravi sever.Uvek sam mogao da nadjem pravac kuci,kad si ti bila moj dom,moja luka...zato se vracam za nas Beograd...juce je Danijela obula tvoje kaubojke,meni ono mokro u ocima...teske suze beznadja...ne umem drugacije,zato sto sam muskarac.I kome da se dam posle tebe?Kome?
Svim prijateljima i neznancima.Ovo je poruka i molitva.Poruka da me je zivot naucio velikoj istini.Bilo je moje ono za cim tragaju a retko nadju : jedina osoba na svetu koju mi je sudbina odredila da vecno volim,ali mi je i oduzela...osobu istu kao ja,bogatu jednostavnim dragocenostima...samostvorenu...sa osmehom...luka u kojoj sam zauvek kod kuce.Ni jedan vetar,ni jedna nevolja,cak ni mala smrt,ne mogu srusiti ovu kucu.Molitva moja je da svi na svetu upoznaju takvu ljubav,da ih ona isceli.Jer,potreban je samo minut da nam se neko svidi,mozda sat da se zaljubimo,dan da nekoga zavolimo...ali potreban je ceo zivot da zaboravimo.Ako se moja molitva cuje,izbrisace svu tugu i svo kajanje,i okoncace svu moju nemoc.Molim te Boze.Amin.[/u][/i][/b][/quote sneg112000@yahoo.com volela bih da se javis,hvala!
 
" Vreme za radjanje i vreme za umiranje.
Vreme za sejanje i vreme za žetvu.
Vreme za ubijanje i vreme za lečenje.
Vreme za uništavanje i vreme za gradjenje.
Vreme za plač i vreme za smeh.
Vreme za jecanje i vreme za igranje.
Vreme za bacanje kamenja i vreme za skupljanje kamenja.
Vreme za grljenje i vreme za rastanak.
Vreme za dobitak i vreme za gubitak.
Vreme za čuvanje i vreme za bacanje.
Vreme za cepanje i vreme za šivenje.
Vreme za ćutanje i vreme za razgovor.
Vreme za ljubav i vreme za mržnju.
Vreme za rat i vreme za mir."
 
mishica:
_mala mi_:
e,pa drushkane,Alisa vise ne stanuje ovde.vidim lepo si se osisao,mislim,lepo ti stoji,a njoj srecan put.neces valjda da cmizdris...nisi klinja...


:shock:
Nemam komentar na ovaj komentar :shock:

Da,Alisa ne stanuje vise nigde,ali,ti si kako sama kazes jos uvek mala.Znas,u zivotu postoje trenutci kada ti neko toliko nedostaje da ga pozelis izvaditi iz snova i misli i zagrliti u stvarnosti.Naucices vec...
 
puzzle:
" Vreme za radjanje i vreme za umiranje.
Vreme za sejanje i vreme za žetvu.
Vreme za ubijanje i vreme za lečenje.
Vreme za uništavanje i vreme za gradjenje.
Vreme za plač i vreme za smeh.
Vreme za jecanje i vreme za igranje.
Vreme za bacanje kamenja i vreme za skupljanje kamenja.
Vreme za grljenje i vreme za rastanak.
Vreme za dobitak i vreme za gubitak.
Vreme za čuvanje i vreme za bacanje.
Vreme za cepanje i vreme za šivenje.
Vreme za ćutanje i vreme za razgovor.
Vreme za ljubav i vreme za mržnju.
Vreme za rat i vreme za mir."
Draga moja,ima jos nesto :
VREME ZA SVA VREMENA -
Sanjaj sta zelis sanjati - VREME JE
Idi gde zelis ici i budi sto zelis biti - VREME JE
Jer...samo je jedan zivot i samo jedna prilika u SVIM VREMENIMA,da ucinis sve ono sto zelis uciniti.
 
_stela_:
"Zar ti sreco moja ne verujes ovoj sreci,kada osecanja krenu medju sobom da se bore?!Reci drage,nekad skupe iz dubine duse progovore"

Da,sreca.Imao sam dovoljno srece da postanem nezan,dovoljno izazova da postanem i ostanem jak i dovoljno tuge da za sve osecajnosti,Ipak,jos uvek imam dovoljno nade da opet budem srecan.Hvala ti.
 
slažem se s tobom i ove tvoje rijeći skoro su me navele na plač.ako želiš ja mogu bit tvoja luka,tvoj kompas,neko,jer sam isto razočarana u ljubavi.jako si sladak i nježan,da sam iz srbije upoznali bi se.plače mi se kad osjetim koliko neko može da voli,a koliko neko može da osjeti boli.ali nemoj zauvijek plakat za njom jer je među zvijezdama i da ona postane ključarica tvog srca,nego neka postane tvoj anđeo čuvar,u ovom svijetu zlih ljudi.zato sretno i pokušaj u malim stvarima vidjet sreću,blagoslovljen si što te našla takva ljubav jer ju rijetko ko doživi,ali doživjet češ ju ponovo kad ti srce zacijeli i kad ga otvoriš i ko nježan cvijet daruješ.sretno.i ne plači.
 
i imaš pravo ljubav iscjeljuje,ali nisi starac da ćeš čitav život provesti pateči za njom.postoji još djevojaka usamljenih i samih koje zaslužuju da ih neko voli a nema nikog,pa možeš početi od mene.jer i ja bi htjela da me neko iscijeli svojom ljubavi a slabo sam doživjela utjehe na ovom forumu nego ljudi samo pljuju jedni po drugima baš kao i vani.
 
zato sretno u otisnuću u svijet.vrijeme je da se krene i da rane zacijele.ne plači stalno nad sobom jer ti to neće pomoći ko ni meni.nego je vrijeme da nekom drugom daš ljubav koja će ti bit vraćena.
 
Milojko Vasic:
zagrepčanka:
... na ovom forumu nego ljudi samo pljuju jedni po drugima baš kao i vani.
Nije, lepa zagrepčanko, nije. Evo ja nikog ne pljujem nego samo delim poljupce.
Ljubi te Milojko. 8)
hvala na poljupcu,treba mi još tisuću takvih poljubaca i opet ću biti stara a bome i zagrljaja.vidiš kako je sad kad je zagrepčanka nešto postala romantična i raspekmezila se. bolje da ne ha?
 

Back
Top