Manipulatori i kako izlazite na kraj sa njima?

nije_lako:
Postoji mnogo vrsta manipulacija u medjuljudskim odnosima.
Za konkretnu koju si navela samo joj/mu kazes da porade malo na svom dobru!(svaki covek ima gomilu vlastitih nesavladanih "dobara", bez brige pronacice se negde :wink: )

Apsolutno se slazem!!! Konkretno: imala sam decka, manipulatora (ma, bre, on je medicinu zavrsio preko veze, pa vi vidite kakvi ce da nas lece - ne kazem da su svi takvi, daleko bilo), pa se meni malkice smucilo sve to, i to vise nisam bila ja, nego njegova senka, pa sam lepo resila da tako vise NECUUUUU i otkacila ga da leci svoje komplekse.
 
Anuska:
nije_lako:
Postoji mnogo vrsta manipulacija u medjuljudskim odnosima.
Za konkretnu koju si navela samo joj/mu kazes da porade malo na svom dobru!(svaki covek ima gomilu vlastitih nesavladanih "dobara", bez brige pronacice se negde :wink: )

Apsolutno se slazem!!! Konkretno: imala sam decka, manipulatora (ma, bre, on je medicinu zavrsio preko veze, pa vi vidite kakvi ce da nas lece - ne kazem da su svi takvi, daleko bilo), pa se meni malkice smucilo sve to, i to vise nisam bila ja, nego njegova senka, pa sam lepo resila da tako vise NECUUUUU i otkacila ga da leci svoje komplekse.

Kod mene je bila situacija sa "drugaricom".... I lepo otkacim ja nju i sad mi super :lol:
Ma sve su to kompleksasi....... nemju nista u glavi, pa se valjda kompenzuju kroz manipulisanje drugima.
I da znas da se sada mnogo bolje osecam :lol:
Sto rece onaj "filozof" - ne moze nam niko nista, jaci smo od sudbine :wink: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top