Predlog za učitelje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BangieBg

Početnik
Poruka
2
Otvaram ovu temu za sve učitelje (i učiteljice)- one koji su završili, one koji se još uvek školuju i sve koji su zainteresovani.

Prvo: da li neko zna gde se na internetu može skinuti nastavni plan i program za prva četiri razreda osnovne škole i godišnji planovi i programi za pojedinačne predmete sa rednim brojem/nazivom nastavne jedinice i vrstom časa?? Imam neke stare planove (školska 2002/2003. godina) koje sam iskopirala dok sam radila kao zamena, a želela bih da nabavim nove.

Drugo: ovo bi moglo da bude lepo mesto za razmenu ideja o organizaciji časa (kako da određena nastavna jedinica bude zanimljivija- koji oblik rada, koja sredstva...), zatim za razmenu iskustava, mišjenja itd.
Nigde na internetu nisam pronašla nikakvu domaću stranu namenjenu učiteljima, pa se iskreno nadam da ce ova tema zaživeti :D
Svako ko želi da pomogne može da pošalje link za neku interesantnu web stranicu i slično. Takodje, možemo da razmenjujemo pripreme za časove, anotacije i sl.

Evo jednog zanimljivog hr. sajta (zahteva registraciju):
http://www.ucitelji.com/

Trenutno prekucavam neke svoje pripreme, pa ukoliko bude zainteresovanih- šaljem ih.

Pozdrav svima ;-)
 
Srecice,
radim 20 godina u prosveti i moji su prosvetari ali tvoj predlog nisu imali prilike da okuse.Godinama pisemo nove planove i stalno nas jasu sa pripremama i sytalno pronalaze neke nove mamudije.Ako sama ne napravis bazu podataka - planove i materijal za rad na casovima - niko ti nece pomoci. Ovi nemaju pojma kuda vode prosvetu. Pod stare dane je nas 17 iZ moje skole upisalo fax, onaj iz Sombora i zavrsilo ga za 17 meseci. Nista pametno nismo naucili ali smo se dobro zezali.Ako mogu da ti pomognem javi se na petarkojot@beotel.yu pa ti mogu poslati nesto sto ti moze koristiti od planova I-IV razred operativni ili neke materijale za nastavu, prezentacije, nastavne listove, programirene materijale Kazi ako ti je nesto potrobno. Ideja mi se dopada i tako rade na zapadu ali smo mi daleko od zapada. Pozdarav Pedja ZRENJANIN :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top