skull

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mackic

Iskusan
Poruka
5.350
Pa dobro jomini objasni mi zasto zatvori temu o sekti? Niko se nije svadjao (zacudo), i kako mozemo na takvoj temi da skrenemo offtopic?!?! Pa o cemu onda da pricamo, o ustipcima??? Stvarno mi nije jasno... :evil:
 
Pa ja reci nemam....ovo je cist primer verske netrpeljivosti.......Ta zato nas zatvori,bre,a taman nam lepo krenulo.....
Ne,ne,ne.....definitivno moramo otici u Finsku,tamo se slobodnije dise
 
Mackic:
A kako ce bilo ko da nas nadje ako smo u Africi, a + velika je verovatnoca da ce da nas izbace na kraju...
Ma ja nastavljam pricu pod ovom temom....kao sto rece AOYS ima nas vise...

A sto da nas izbace iz Afrike :confused: pa tamo smo u otisli da razvijamo POLJIPRIVREDU-u dobrotvorne svrhe, BWE, ej nije se saliti sas otim 8-)
 
angel 021:
Druženje školskih drugova i drugarica, pozdrav

Sad sam se setila, kad sam u sedmom razredu dobila KECA :shock: , al' ne znam sto :confused: , a, da iz fizike, setila sam se :D , al' savladala sam ja tu fiziku, a bogami i fizicke aktivnosti, mnogo nam bio dobar nastavnik iz fizickog, jeste, jeste ;)
A, vi drugovi i drugarice, kako ste :D ajd' setite se malo skolskih dana , pa druzenje pocinje :lol: 8-)
 
gorii skola,tope se knjizice ....od ljepote tvojje ......"......eeee,u osnovnoj mi je bilo najsladje.....xexx..
_Znam dobro,kada sam odg. fiziku sam muvao drygaricu.....xexex......bilo pa proslo.....imao sam jedini Imelu za herbarijum iz Kladova dooneo....xexexe.....
 
Mannibals:
gorii skola,tope se knjizice ....od ljepote tvojje ......"......eeee,u osnovnoj mi je bilo najsladje.....xexx..
_Znam dobro,kada sam odg. fiziku sam muvao drygaricu.....xexex......bilo pa proslo.....imao sam jedini Imelu za herbarijum iz Kladova dooneo....xexexe.....

I sta bi :roll: si dobio keca, od drugarice, mislim 8-)
 
Nisam volela ni osnovnu ni srednju, vecito smaranje...ponekad je bilo nesto zanimljivo na svakih 6 meseci i to je to. Smor. A i ljudi su bili smor pa i nisu mogli nista zabavno da smisle. Nekako mi je uvek zapadalo odelenje puno kukavica, svi su bili u fazonu nemoj ovo da radis nemoj ono, prikriveni streberi jednom recju. Imala sam jednu drugaricu iz srednje koja je jedina u celom razredu htela da pravi gluposti i ona mi je jedina bila extra, pa smo nas dve kad su tek okrecili zgradu kroz prozor na 3. spratu se potpisale, jer nas jedino tako nisu mogli da vise, xe,xe..
 
Smatraj se srecnom!
Nego u koju srednju si isla? Ja sam isla u navodno "kaubojsku" drvnu, koja se vise ne zove tako jer su ubacili jos tri smera pa sam ja isla na jedan od ta tri, i naslusala sam se prica kako je ta skola opasna i bla bla u tom stilu. Mozda je nekad bila takva ali sad je puna strebera i fenserki, poslednja generacija koja je bila zabavna je skolu napustila 2002. godine, a svi posle toga su smaraci..
 
Gimnazija!Bwe svi fenseri ili rokeri, e da i narodnjaci!To se samo svađa koje je bolje, a tek za maturu, hteli su da se očerupaju koji će bend da svira!
 
ŠiŠkaaa:
Gimnazija!Bwe svi fenseri ili rokeri, e da i narodnjaci!To se samo svađa koje je bolje, a tek za maturu, hteli su da se očerupaju koji će bend da svira!

Meni su gimnazijski dani ostali u lepoj uspomeni :D bilo je super drustvo, cela generacija, i sada se skupimo na svakih 5 godina, i napravimo takvu zurku i urnebes, proveselimo, ispricamo, setimo se raznih dogodovstiina, jedva cekam ponovni susret :D
 
Pozdrav drustvu.. skolu nikad nisam volela, samo pojedince koji su je pohadjali i bili OK za druzenje.. inace u srednjoj sam imala previse hemije ali to se dalo i ocekivati od Biotehnologije!!! ;)
No.. zato je tu nova skolica.. sadjenje paprika u divljoj Africi! ;)
Posetite nas.. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top