Pijane devojke i zene

Covece,pa to tebe bas kopka,postavio si isto pitanje 3 puta(bar sam ja toliko videla).
Koliko pijane?Blago alkoholisane ili mortus?Trebao bi da odes u Poljsku da vidis koliko zene mogu piti i niko ne dize prasinu oko toga.Ne mislim da je kod nas alarmantna situacija i nikad nisam videla pijanu zensku osobu da tumara ulicama naseg grada.
 
trudim se da ih ne vidjam, i mislim da se ne radi tu samo o zenama...ni samo o pivu, ili koktelu tu i tamo...
izgleda da je stvarno moda...primer: za nekoliko likova iz srednje skole, onih "glavnih" (tipicni jocks iz americkih srednjoskolskih filmova) izgleda da je to jedini vid zabave...svaki put, ali SVAKI, kada vidim nekog od njih, i pitam za ostale, dobijem odgovor: "Ma, bili mi...napili se"
i tako, devojke, da bi bile blizu takvim likovima, koji im se svidjaju, moraju da ih oponasaju, pogresno misleci da ce time da ih privuku za nesto vise od kresa...
 
Ma kada mushkarac popije on izgubi deo mozga, ali onaj deo koji je nasledio od chunudede milorada, koji je pio rakiju na litre i njom prao zube, mu daje snagu da bude koliko toliko pijana svinja koju svi ochekuju da vide
zensko kada se napije ona se pogubi i postane.... neshto grozno
uveche vidim ponekada napiju se glupache pa ih onda krlja ko stigne, chak i najgori smradovi, ne znam da li ubijaju bol ili im se tako sve ove nakaze chine boljima...
uff shto mrzim to da vidim
 
Nexus 6:
trudim se da ih ne vidjam, i mislim da se ne radi tu samo o zenama...ni samo o pivu, ili koktelu tu i tamo...
izgleda da je stvarno moda...primer: za nekoliko likova iz srednje skole, onih "glavnih" (tipicni jocks iz americkih srednjoskolskih filmova) izgleda da je to jedini vid zabave...svaki put, ali SVAKI, kada vidim nekog od njih, i pitam za ostale, dobijem odgovor: "Ma, bili mi...napili se"
i tako, devojke, da bi bile blizu takvim likovima, koji im se svidjaju, moraju da ih oponasaju, pogresno misleci da ce time da ih privuku za nesto vise od kresa...

i nikada ti nije palo na pamet da se njima ti tipovi svidjaju bas zato sto piju, to jest zato sto i one vole da piju, pa ih spajaju zajednicka interesovanja - alkohol - i da se ne radi o obozavanju i oponasanju muskaraca, nego o ljubavi prema dobroj kapljici?
 
kao sto rekoh, ne radi se o "dobroj kapljici", nego o napijanju...
a, ako neko ima ljubav prema napijanju, to je onda vec za psihologa...

ova tema je samo vrh ledenog brega rasprave o danasnjim musko-zenskim odnosima...
 
Nexus 6:
kao sto rekoh, ne radi se o "dobroj kapljici", nego o napijanju...
a, ako neko ima ljubav prema napijanju, to je onda vec za psihologa...

ova tema je samo vrh ledenog brega rasprave o danasnjim musko-zenskim odnosima...

ja imam ljubav prema napijanju ali ne pijem cesto i ne pijem mnogo...a i ne mogu da popijem mnogo osim ako sam na koksu...
 
I ja sam protiv nekog cestog i ekstremnog opijanja, ali sam primetila, isto tako, da ljudi koji uopste ne piju (nikad, ni kap alkohola) obicno ispadnu neke psihopate (malo sam preterala sa izrazom, ali stvarno je tako), ili im barem fali nesto.
 

Back
Top