Sreću čine male stvari!

Last dance

Iskusan
Poruka
5.242
Novi topić za sve vas opterećene problemima na poslu, u školi, ljubavi...
Prisetite se sitnih zadovoljstava koje sebi možete pružiti- ili koji su vam pruženi i bar za trenutak dopustite da vas preplavi osećaj zadovoljstva...
Svi to zaslužujemo!
 
-ZNACHI,to su mentol bombone,karamel.(vishe ih ne jedem....ne mogu da ih nadjem...??..??)
igrice nisu ///na ZALOSt,nema vishe zari--klinci zezaju FANATICI"ja ih mogao..."xexexe....///

--------SAMO bom bone,neki film....mozda neko stivo...pih....ALI BOMBONE da ih imam stalno u dzepu i kljuchevi sa mrtvackom glavom....volim da ga "drobim"......gde god da sam....i tako se oslobadjam pritiska...
 
danas sam bio u prevozu,nesto syeban i umoran i staje tu pored neka bakuta. vec sam se oprostio od mesta,pitam hoce da sedne(naravno,potpuno neiskreno)..kad!-vitalna baka odbi,sve uz osmeh-nece,ide kratko,do pijace...i tako,to mi je bilo skroz kul,baka skroz simpaticna..srecu cine bash male stvari:D
 
hm, male stvari...:D odlazak na piće sa mamom... buđenje pored najdražeg momka... cveće na stolu... ručak sa dragim na terasi... bakine knedle sa šljivama... maženje sa kućnim ljubicem... kafica i knjiga subotom ujutru kad sam sama u stanu... šetnje po gradu sa mojom srećicom... uh, još puuuno stvari... obožavam te 'male stvari' :D
 
tata mi je kupio mali mercedes kabrio....srecu chine male stvari:))))))

mercedessf6.jpg


vaki je samo bijeli sa crvenom kozom...
 
u stvari... kad malo razmislim, u pravu si... ajvar na primer... vruc hleb iz pekare kad se vracam u 4 ujutru kuci... onako, bas slana musaka... kad neko dodje i pocisti stan umesto mene... onda... kad oderem faleta na soniju... zadnji put 6:1... samo malo shishke... sarmice, sarmice... a, nervira se... pa, ne radi mu dzojstik... ne slusa komande... pa mu smeta raspored dugmica... pa, nisam hteo da ubacim, hteo sam pas... ha haha... jel igra neko stoni tenis od vas?
ma, mog'o bi' da nabrajam do sutra... ali sam bio na jednoj zurci sinoc, pa se nisam naspavao...
 
Juce su me propustila dva vozaca,a oni su imali prednost :shock: :-D
Kad se na moru probudim pre svih,sedim sama i slusam...kada sa plaze odu svi pre mene....kada se osim zrikavaca ne cuje nista drugo....kada legnem sigurna i ususkana i osluskujem zvukove grada koji nikad ne spava....
Dobar koncert,dobra knjiga,film....setnja gradom po lepom vremenu i ulicni sviraci...
Lepa priroda i sve sto ona moze da pruzi.....
 
~Petar~:
danas sam bio u prevozu,nesto syeban i umoran i staje tu pored neka bakuta. vec sam se oprostio od mesta,pitam hoce da sedne(naravno,potpuno neiskreno)..kad!-vitalna baka odbi,sve uz osmeh-nece,ide kratko,do pijace...i tako,to mi je bilo skroz kul,baka skroz simpaticna..srecu cine bash male stvari:D
Ja zbog tih penzionera i ne zauzimam sediste cak ni u praznom busu.
Jer ne mogu posle da im ustajem. Tako da u 90% slucajeva i ne sedam. Zato obozavam da stojim na kraju busa. :D:D
 
whitenicky:
srecu cine male stvari poput sexa , cim imate redovan i dobar sex osecate se srecnim :)
Sad si me podsetio na jednu situaciju od pre par meseci.
Sedimo Drazo i ja, nesto pricamo,njega uhvatila neka nostalgija,neka frka...i posle kaze nesto po sistemu: Ma,ovako preko dana mi se ide nazad kuci,a kad se vratimo s posla onda se istusiram,najedem,poyebem se sa Julijom i odmah me sve prodje. :lol: :lol:
 
.PLESsitnihDEMONA.:
Sad si me podsetio na jednu situaciju od pre par meseci.
Sedimo Drazo i ja, nesto pricamo,njega uhvatila neka nostalgija,neka frka...i posle kaze nesto po sistemu: Ma,ovako preko dana mi se ide nazad kuci,a kad se vratimo s posla onda se istusiram,najedem,poyebem se sa Julijom i odmah me sve prodje. :lol: :lol:

ja sam srecan kad tebe vidim , a i ti ces biti kad pogledas temu Volim & Mrzim :lol:
 
"srecju chine male stvari."

it stinks. stinks dodjavola.
zvuchi kao reklama za don-kafu.

zvuchi kao neka izreka ubachena da umiri da da lazhnu nadu. kao ono tipa shta ima sad da budesh srecjan bicjesh srecjan u raju. smrdddiiiiii. ko to ocje da budem srecjan i da cjutim zato shto cju popiti pivo s drushtvom pojesti bombonicu popiti kafu ujutro nataknuti ribicu ko shto neko reche yebeni vrucj hleb ujutro.
yebo ti tu srecju.

kao prvo srecju ne chine stvari. :evil:
 

Back
Top