da li postoji sansa

N

niska

Gost
Imam 17 godina i visoka(niska)sam 160 cm.Mama-158,Tata-178
Menstruaciju sam dobila sa 12,5 godina.Od tada sam narasla 2 cm.Ocajna sam zbog svoje visine.
Nemam namere da se kljukam nekim nelegalnim hormonskim lekovima.Zelim samo da znam da li ima sanse da porastem 5,6 cm ako krenema na neki sport koji ,,izvlaci''.Osim odbojke i kosarke sta biste mi preporucili.Znam da se nalazim u kriticnom periodu,da rade hormoni,da sam pubertetlija koja ne zna sta java,a sta san,ali ova ,,kriza''traje kod mene vec 6 godina.Cudno zvuci,znam.Vec 6 godina ja placem i kidam se zbog ovog nedostatka.Moje samopouzdanje vise ne postoji.Od mene je ostala samo senka.Na ulici niko ne moze ni da me konstatuje,jer uvek pognem glavu prema asfaltu izbegavajuci da primetim devojke koje su vise od mene.Ne mogu vise da izdrzim,pucam iznutra
 
niska:
Od mene je ostala samo senka.Na ulici niko ne moze ni da me konstatuje,jer uvek pognem glavu prema asfaltu izbegavajuci da primetim devojke koje su vise od mene.Ne mogu vise da izdrzim,pucam iznutra

ej jel znash ti ko je anica dobra. jel znash kolko je visoka. e pa mislim da je niza od tebe. jel ona losha riba. znaci dobro rasti ti al samo da znah. nije standard za manekenke ali jeste za balerine.
 
niska:
Imam 17 godina i visoka(niska)sam 160 cm.Mama-158,Tata-178
Menstruaciju sam dobila sa 12,5 godina.Od tada sam narasla 2 cm.Ocajna sam zbog svoje visine.
Nemam namere da se kljukam nekim nelegalnim hormonskim lekovima.Zelim samo da znam da li ima sanse da porastem 5,6 cm ako krenema na neki sport koji ,,izvlaci''.Osim odbojke i kosarke sta biste mi preporucili.Znam da se nalazim u kriticnom periodu,da rade hormoni,da sam pubertetlija koja ne zna sta java,a sta san,ali ova ,,kriza''traje kod mene vec 6 godina.Cudno zvuci,znam.Vec 6 godina ja placem i kidam se zbog ovog nedostatka.Moje samopouzdanje vise ne postoji.Od mene je ostala samo senka.Na ulici niko ne moze ni da me konstatuje,jer uvek pognem glavu prema asfaltu izbegavajuci da primetim devojke koje su vise od mene.Ne mogu vise da izdrzim,pucam iznutra
Pa sta je tu je,nema rasta vise,nema cak ni medicinske pomoci-to sto spominjes hormone,to kod tebe ne pali.
Ima toliko lepih,doteranih zena nize visine,ne znam zasto se toliko optercujes.
 
ja sam visoka 176 cm i neopisivo mi je smesno sto citam ovo sto si ti napisala jer sam ja od osnovne skole stalno patila sto sam kao "roda". uvek su mi nize devojke izgledale skladnije, "kompaktnije", na kraju krajeva, to i jeste tako u neku ruku jer se one lakse oblikuju i zatezu.. da ne pricam o tome koliko mi je tesko bilo kada je decko koji mi se svidja nizi od mene(a to se stalno desavalo). o stiklama nikada nisam ni mislila. tek sam se prosle godine jedva usudila da kupim neke sandale na stiklu ali osecam se kao satelit, obukla asm ih dva puta. inace imam 22 godine i sada se vec osecam ok u vezi sa svojim izgledom, ali bih i sada vrlo rado ucinila bilo sta da sam niza barem 5 cm.
ti verovatno mislis kako ja buncam, ali meni se cini kako bih ja bila najsrecnija na svetu da sam tvoje visine. inace imam dobru drugaricu koja je tvoje visine, i kad god izadjem s njom osecam se kao kreten jer je ona uvek skladna i ima lepo drzanje, a ja sam bogrbljena kao zvonar bogorodicine crkve.
 
:lol: :lol: :lol: Slatko si me nasmejala,i ja sam visoka i zaista se nekad osecam kao roda prema svojoj okolini,a od visokih stikli sam se oprostila zbog ljubavi.
Draga niska,nemoj ocajavati.Nije to nista strasno.Sad su popularne visoke stikle,imas sirok izbor i eto vrlo lako nadomestis par cm.
Uzivaj!
 

Back
Top