hlamidije

Procitala sam negde da hlamidija moze dovesti i do bolesti zglobova, nisam sigurna, osteroporoza , meni je ustanovljena hlamidija iz brisa, a u poslednje vreme me bole kolena i sve mi kosti krckaju a imam 29 godina.
 
Dobila sam ponovo dve kutije vizirena za pozitivan rezultat na hlamidiju. Prosla terapija mi se zavrsila jos pre deset dana, da li mogu samo dve kutije vizirena sad da je uniste. Negde sam procitala da treba koristiti i vaginalete na bazi tetraciklina , koje su to vaginalete? Moj ginekolog nema uopste vremena da razgovara, dala mi je uz viziren i vaginalete povidon jod, one su jako blage. Razmisljam da odem kod nekog drugog lekara, ne znam vise sta je pametno, ocajna sam zbog hlamidije.
Da li stvarno postoji "vodena turbulencija" kojom moze da se izbaci hlamidija.
POnekad me zaboli u predelu desnog bubrega, u krstima, da li to hoce zbog hlamidije, ili bi trebalo da pregledam bubrege.
 
Postoje vaginalete...jeli vam problem da se registrujete i da mi posaljete privatnu poruku,sa kompletnom terapijom do sada?
Ne znam sta ste sve koristili ali terapija mora biti u cugu,jaka i kombinovana,konzumiranjem jednog leka,pa pauza pa opet neki lek,bez adekvatnih vaginaleta...slaba vajda.
 
Pokusala sam da se registrujem ali nesto mi ne ide. Ovo mi je racunar na poslu pa ne mogu sve podatke da ostavljam. Cela terapija , kad su mi analize pokazale da je hlamidija pozitivna bila je deset dana po dva Dovicina, jedanaestog dana - 4 hemomicina, i jos dva dana po jedan hemomicin, i kutija vizirena, oba partnera. Tada mi nije dala nikake vaginalete, tek kada sam ponovo otisla i zalila se na sekret, utvrdjena je 3. grupa i dala mi je neke vaginalete , ne znam tacno naziv , u njima je bilo nistatina i protiv bakterija. Posle terapije mi je utvrdila i 6. grupu, pa mi je dala canesten.
Analize su pokazale da moj decko nema hlamidiju a meni je pozitivna. Sad je proslo vec deset dana od zavrsetka prethodne terapije, i danas sam kupila dve kutije vizirena. Kad bih znala koje vaginalete treba da koristim, nabavila bih i njih.
 

Back
Top