Istina ili prevara ?

Heh, sto volim ove hostinge sto daju neogranicen bandwith na mesecnom nivou prakticno dzabe :mrgree:
Ne mora da znaci da je laz i verovatno za neki sajt koji ne troshi mnogo bandwitha mesecno ne bi imao problema, ali mogu da se kladim kad bih postavio sajt sa npr 50 000 poseta dnevno da bi ti vrlo brzo ili ogranicili bandwith ili promenili cenovnik ili u najgorem slucaju suspendovali account jer "tvoj sajt ugrozava njihov server" To je stara prezvakana prica. Hosting generalno je sve jeftiniji i jeftiniji svakim danom u svetu, pa se recimo za 9$ moze naci odlican hosting za 5gb prostora na disku+75gb bandwitha mesecno + sve ostalo sto treba jednom accountu na serveru ali prakticno niko ne da neogranicen bandwith, ili ako ga daju desevaju se gore navedene stvari.
 
@ Agent Orange ja bi se kladio da to nije tacno cene se nikada nece menjati na vise nego na nize serveri su u Svajcarskoj Nemackoj sopstveni Data Center Protok Neogranicen i ogranicenja nikada nece biti ja se kladim sa tobom u bilo sta pa i u 1000 Eura ako hoces nije problem znaci ako se nezna i nisi korisnik nemozes da odgovars posto neznas to je to ovje nije prevara i pive vam verovali ili ne? pa ko hoce hoce ko ne ne ne radi se o tome da korisnik previse placa za nesto sto moze za male pare dobiti isprobaj pa ce videti to je to ja zelim da svi provajderi pa i telekom da na sve usluge spusti cene da se ipak dobije nesto za te pare koje odvijate da bi platili toliko od mene i jos nismo zavsili videcete

a ko zeli vise informacija i odgovora neka ide na sajt preko web forme postavi pitanj unese fiksni broj telefona i vidicete da znamo sta pisemo na sjtu i da znamo sta dajemo nasim korisnicima

i jedan od nasih korisnika koji vi sigurno poznajet

koji je od ove nedelj kod nas kao zadovoljan korisni neszeli da dam email od korisnika radi sigurnosti od spamm ako znate mail kontaktirajte ga sami ili preko njegovog sajta

www.radanpro.com

ja vam zelim lep i uspesan dan
 
Dobro , moze da se proba.
I probacu najverovatnije.
Zanima me samo, posto demo cpanel ima samo Nemacki jezik, a ja nemam pojma Nemacki, varam li se ili Fantastiko nije ukljucen kao opcija? I oko placanja, kako virmanski? Kakva je tacna procedura za placanje?
 
acca:
Dobro , moze da se proba.
I probacu najverovatnije.
Zanima me samo, posto demo cpanel ima samo Nemacki jezik, a ja nemam pojma Nemacki, varam li se ili Fantastiko nije ukljucen kao opcija? I oko placanja, kako virmanski? Kakva je tacna procedura za placanje?

nije na nemackom vec na 13 jezika ukljucujuci engleski virmansko placanje nije nista drugo vec preko poste uzmes uplatnicu napises sve sta si dobio i to je to veoma jednostavno mi nekoristimo cpanel vec koristimo confixx mnogo jednostavniji i sve ima

a ako zelis vise informacija dostupi mi jednostavno tvoj broj telefona ili skype ili gtalk sta zelis nalog za hosting dobijas u roku od 60 minuta znaci pre toga sto platis mozes da koristis hosting i sve se radi automatski idi probaj i vidices

znaci koji nije probao nije ni video i moze sam oceniti

svima vamo lep vikend uspesan dan i sve najbolje
 
acca:
Evo, za sada nisam zadovoljan. 2 dana od uplate a DNS serveri jos nisu proradili. I 1 dan od mog mejla u vezi tog problema a nema odgovora.
Nekad je potrebno 2-3 dana dok se DNS updateuje za ceo svet.
Meni se desavalo da updateujem DNS i istog momenta da ne vidim sajt preko domena ( ali preko IP sve vidim ) a da ga ljudi iz USA vide i to sa tim updateovanim DNS :lol: . I tako narednih par dana, svi ga vide preko domena osim mene :roll:
 
Agent Orange:
Nekad je potrebno 2-3 dana dok se DNS updateuje za ceo svet.
Meni se desavalo da updateujem DNS i istog momenta da ne vidim sajt preko domena ( ali preko IP sve vidim ) a da ga ljudi iz USA vide i to sa tim updateovanim DNS :lol: . I tako narednih par dana, svi ga vide preko domena osim mene :roll:
Na osnovu ovoga što si napisao, deluje mi da DNS servera koji koristiš ima neki problema sa ažuriranjem. Propagacija bi trebala da bude završena u roku od 24 sata, mada u većini slučajeva bude za par sati.
 
acca:
Evo, za sada nisam zadovoljan. 2 dana od uplate a DNS serveri jos nisu proradili. I 1 dan od mog mejla u vezi tog problema a nema odgovora.


prvo i prvo nije da ti nisi zadovoljn kada si napravi gresku kod uplate lepo procitaj napisi i onda pricaj a ne nisam zadovoljan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

telefonski nisi dostupan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tacan broj posto se sve vrsi automatizovano alki vi niste napisali tacan broj koji u mailu pise pa zelite sve da radi za dva minuta moze samo ako radite i uplacujete kao vam se posalje krivica nije do nas vac do vas gospodine mailom vam se ne obracamo nikada vec telefonski kao sto znate ali vi niste dostupni
 
toni2006:
nije na nemackom vec na 13 jezika ukljucujuci engleski virmansko placanje nije nista drugo vec preko poste uzmes uplatnicu napises sve sta si dobio i to je to veoma jednostavno mi nekoristimo cpanel vec koristimo confixx mnogo jednostavniji i sve ima

a ako zelis vise informacija dostupi mi jednostavno tvoj broj telefona ili skype ili gtalk sta zelis nalog za hosting dobijas u roku od 60 minuta znaci pre toga sto platis mozes da koristis hosting i sve se radi automatski idi probaj i vidices

znaci koji nije probao nije ni video i moze sam oceniti

svima vamo lep vikend uspesan dan i sve najbolje
Ako se buduci korisnik odluci za neki hosting, postiji tamo i opcija za registraciju domain name. Na koji se misli (internacionalne ili co.yu)
Zanima me takodje kakva je situacija sa bivsim co.yu - sada bi trebalo da je .sr ?

Trebao sam ovo na "pp" ali mi se omaklo...
 
codemaker:
Ako se buduci korisnik odluci za neki hosting, postiji tamo i opcija za registraciju domain name. Na koji se misli (internacionalne ili co.yu)
Zanima me takodje kakva je situacija sa bivsim co.yu - sada bi trebalo da je .sr ?

Trebao sam ovo na "pp" ali mi se omaklo...


np co.yu domeni ce da vaze jos 5 godina a novi tld jos nije zvanicno dali ce biti ss ili sr ili nesto drugo ali za nekoliko meseci ce bit zvanicno neprporucujem co.yu ili neki drugi domen tld za srbiju posto su vemoa super brzi administratori za dns radi veoma brozo za hhhhahahhahahahah 3 nedelje glupost
 

Back
Top