Sta je sa Pilotima ?

Koliko sam cula, Kiki sad pravi pesme za Grand production :? :|

A bas sam prosle godine uzela na Bulevaru neki mp3 - Bajaga, Idoli, Viktorija i Piloti, i tu su skoro sve njihove stvari. Gotivila sam ih kao klinka. A pesme - Sa tvoje strane ulice, Spavaju li oci nebeske, Tajna je u tebi skrivena.........
Jes` da mozda malo smaraju, al` nekako su mi dragi.......
 
Teshko da on radi sad kao pisac za grand.
Ako pricamo o istim pilotima. Da pishe za grand tamo bi bilo kvalitetnijih tekstova jer Piloti su pored Azre neshto najbolje od nasheg Novog vala i teshko da neko kao oni moze da pise tekstove za grand ma koliko god siromashni bili.
Niko ko moze da napishe tekst kao shto je Mi nosimo ista odela, Svi smo mi ponekad andjeli, Ne veruj u idole, Kao kisha na mom dlanu.... niko ko tako neshto moze da napishe ne moze da napishe i tekst kao shto je Romale romali. Zashto svakog pokushavaju da ukaljaju.
 
Verujem da pise za Grand jer sam gledala kad je u jednoj emisiji bio gost i pricao kako sad saradjuje sa njima,hvalio ih.Uzasno sam se razocarala sta ljudi rade zbog para.Rekla sam da ga vise necu slusati ali ne vredi,toliko volim njiohve pesme da uvek kad ih cujem zaboravim na tu glupost koju je napravio.To sto kazes imali bi kvalitetnije tekstove,pa ne moze ze grand da pise tekstove kao sto su Zaboravljeni,Leto...ne prilici.
 
Ocean_state:
Teshko da on radi sad kao pisac za grand.
Ako pricamo o istim pilotima. Da pishe za grand tamo bi bilo kvalitetnijih tekstova jer Piloti su pored Azre neshto najbolje od nasheg Novog vala i teshko da neko kao oni moze da pise tekstove za grand ma koliko god siromashni bili.
Niko ko moze da napishe tekst kao shto je Mi nosimo ista odela, Svi smo mi ponekad andjeli, Ne veruj u idole, Kao kisha na mom dlanu.... niko ko tako neshto moze da napishe ne moze da napishe i tekst kao shto je Romale romali. Zashto svakog pokushavaju da ukaljaju.
slazem se da je pisao dobre textove,ali covek je pisao romale romali,gledala sam ga kad je izjavio to...na tv-u....
 
Koliko sam cula, Kiki sad pravi pesme za Grand production :? :|

A bas sam prosle godine uzela na Bulevaru neki mp3 - Bajaga, Idoli, Viktorija i Piloti, i tu su skoro sve njihove stvari. Gotivila sam ih kao klinka. A pesme - Sa tvoje strane ulice, Spavaju li oci nebeske, Tajna je u tebi skrivena.........
Jes` da mozda malo smaraju, al` nekako su mi dragi.......

Grand??:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 

Back
Top