Valjevski grafiti - urbano ogledalo

Wilkołak

Domaćin
Poruka
3.441
Hajmo malo o grafitima... ogledalu urbanog Valjeva! Bilo je legendarnih grafita od kojih su neki prekreceni a neki su izbledeli!

Gde su, sta pise i zna li neko autora!

Meni se ovih dana svidja onaj na gimnaziji "Bolje go-vno u ruci nego riba iz I-6" (sada je ispravljeno pa pise II-6). Cuo sam da su autori devojke iz "suparnickog" razreda u gimnaziji, ali ne znam kog...
 
"Uvek me uhvate kada pisem gra"

Zgrada stare Robne kuce Beograd (sada prekreceno, ja mislim). Kezuel, tvojih ruku delo? ;-)

Meni dosad najbolji i najneshvaceniji "Ona cepa kao trip", u prolazu, izmedju vise ekonomske i gimnazije, na zidu ekonomske! Autor je meni nepoznat ali grafit stoji dugo dugo vremena!
 
da da da... Bio je dobar i PSU 1, iza prve, i naravno Deuce, i Rale... tamo kod gljiva.... i jbg Peka i Rale, ko je josh crtao... neam pojma...

to za ribu iz I6 II6, mi je najbolji gimnazijski grafit ikad... hahaah... i ona cepa kao trip je kul . . . a sa beka only god can judge me, me podseca na nekakav skok,.... hoohoh...

I zanima me otkud Blokovski u kolubari... 2 ...
 
"Ona cepa kao trip" je delo mog prijatelja posvecen jednoj lepotici ;)

I mene zanima ko je posvetio grafit jebenom WHU u mom kraju :-( ruke bi mu odbio za to,pogledao GSH i odmah przenje,e moji huligani...

A niko da prokomentarise "Dobar **** mir u kuci" kod gljivara na eroziji ;) ili "moje ime jos izbledelo nije" ...Ma napisao sam ih tonu,ali ne smem da lajem,uhapsice me :lol:
 
Casual Crew:
Slagala se ili ne,njemu je bila lepotica,pa kakva-takva...izbor je na nama.I za mog andjela kazu da je znaru,ali eto,meni je andjeo

Ma, boli te uvo sta drugi kazu. Ako je tebi lepa onda tu nema rasprave.
Uzgred, inspirisan lepoticom ili ne, grafit je ipak nesto po cemu svi pamte onaj prolaz. Eto, imam jednog drugara koji nije iz VA a koji je bio kod mene u poseti i koji je to mesto zapamtio bas po tom grafitu - Ona cepa kao trip! Valjalo bi ga obnoviti, da ne izbledi ;-)
 
@Casual
Nisam mislila da nije lepa vec da nije vredna grafita koji ljudi pamte! Ni coveka koji je taj grafit napisao... To sad zna i on, priznao ili ne!
Ipak, nadahnuce u tom trenutku je bilo preveliko i kako god gledali to je super! Meni prica vec dve godine da ce da napise za mene nesto (na Domu kulture!!!), ali ne vredi, ljubav je ljubav a drugarica za resavanje problema! ;) Salim se, naravno!
A sto se tice lepote- nema smisla raspravljati!
Lik koji se meni svidja ceo zivot je drugima prilicno ruznjikav, kazu da je bilde i sve osim 'frajera', ali dzaba... Jbg, kad ga vidim da se nasmeje.... ja padnem u nesvest i osecam se kao zrce prasine..... (to je zato sto sam ja curka!!!!) ;)

Znas sta me interesuje... Kad kazes 'andjeo', sta mislis? Lepa, nezna, fatalna....??? Inace sam alergicna na takvo tepanje, a i nije mi jasno sta zapravo to govori??!!
Pozz

P.S. Casual, a gde je meni muzika, cekam te 100 godina!!!??? ;)
 
Joooooooooooj, Wilk covece, stalno nam uvodis disciplinu u pricu....
Ajte u kafanu, ajte u kafanu.....!!!!!
Mozemo mi nekad i bez tvoje kavane....
Nemoj da si ljubomoran! ;)
Jos kad bi Manninbal ukapirao da ne treba toliko da brlja po temama... probaj da mu objasnis ja nesto ne uspevam...;)
 
Uh, nemam pojma kako se zove ulica, ali nalazi se kad se krene od medicinske ka duplim trakama. U svakom slucaju pise:

"Draga, otkad mi nema tebe nisu mi sve ovce na broju"

Dobar je i onaj sto je preeee bio na Robnoj Kuci:

"Je neidem na more, hoces sa mnom?"

Takodje mi se svidja (graficki) onaj na kom pise:

"F*CK"

On se nalazi izmedju Kolubare i Robne Kuce, neznam tacno...
 
TI choveche si iz Monze....ahhahah,a zivish kod Lajpcinga.....???
-------Pa oce ortak to kod luzichkih Srba.....(ne obracaj paznju)....mislim Ja ne izlazim preko dana,pa ne mogu sve da obidjem....ali u tehnickoj je skoro sve izbledelo...nego TI se dobro secas,jesi ziveo u VA---mozda??.....Ja mislim da su obrisali neke grafite sa "sve prashinom".... :(
................axaxa
.........................x
axa
x
 

Back
Top