ubice ponovo na putevima....

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
Poslanik DSS prošao kroz crveno, teško povređen pešak

Dejan Mikavica (42), profesor i republički poslanik DSS iz Novog Sada, izazvao je prekjuče saobraćajnu nesreću u kojoj je teško povređena njegova sugrađanka Jelena Jovanović (44). On je službenim „renoom“ proleteo kroz crveno svetlo na raskrsnici i udario u auto koji je naleteo na Jelenu.

tema_dejan_jelena.jpg


dakle, samo se pitam dokle vise...ovo gazenje ljudi kao da je postalo sport broj jedan medju poslanicima i ministrima...ako pogaze koje dete mozda dobijaju i bonuse...
 
Obersturmfuehrer:
Poslanik DSS prošao kroz crveno, teško povređen pešak



tema_dejan_jelena.jpg


dakle, samo se pitam dokle vise...ovo gazenje ljudi kao da je postalo sport broj jedan medju poslanicima i ministrima...ako pogaze koje dete mozda dobijaju i bonuse...
On ce svakako odgovarati za to, samo se nadam da nece toliko oduziti kao u slucaju bivseg ministra Dragana Veselinova, koji je usmrtio devojku, a tek na ostru osudu javnosti je povucen i smenjen, i mislim da nije ni okrivljen on nego njegov sofer.

Mislim da je naslov teme malo pretenciozan, gaze po Srbiji i drugi, skoro je pred jednom skolom zena koja je prenebregla sve znake upozorenja da je tu skola, ubila desetogodisnju devojcicu jer joj se negde zurilo.
Dete nikada i nigde vise nece stici :evil:
 
Potpuno se slazem sa Biljom ovog puta ima pravo za sve stoje rekla, ali tu samo pomaze policija. Sve sto mi tu mozemo jeste da pazimo na sebe i svoju voznju. Ja npr. nikada ne jurcam i ne prolazim kroz crveno, jednostavno postujem ogranicenje( bar u gradu). I samo da se razumemo nije Mikavica udario zenu, nego drugi automobil ( mislim da je golf) koji se onda odbio od siline udara i pokupio zenu koja je stajala na trotoaru.
 
sunflowerv:
Potpuno se slazem sa Biljom ovog puta ima pravo za sve stoje rekla, ali tu samo pomaze policija. Sve sto mi tu mozemo jeste da pazimo na sebe i svoju voznju. Ja npr. nikada ne jurcam i ne prolazim kroz crveno, jednostavno postujem ogranicenje( bar u gradu). I samo da se razumemo nije Mikavica udario zenu, nego drugi automobil ( mislim da je golf) koji se onda odbio od siline udara i pokupio zenu koja je stajala na trotoaru.

I ja pazim na propise i vozim oprezno ali to nekada jednostavno nije dovoljno, ko zna kakva ti budala ide u susret
 
Михајло:
Ето Чедо се дрогира, а би заменик преседника, није то ништа чудно код демократа
Neka je sve ovo i tacno,bar nikoga nije pregazio,ubio...
A sto se tice Mikavice,kakve on veze ima sa DS-om?Sta vise,kakve on veze ima sa DSS-om?Zar on ne bese lik koji je usao u koaliciju sa radikalima u NS-u,mimo volje centrale svoje stranke.?
Nego,ako te Mikavica cuje...mogao bi te tuziti za klevetu :lol: .Bolje da si ga nazvao izdajnikom,.fasistom ili kako god,samo ne demokratom :wink:
 
DB 06:
Neka je sve ovo i tacno,bar nikoga nije pregazio,ubio...
A sto se tice Mikavice,kakve on veze ima sa DS-om?Sta vise,kakve on veze ima sa DSS-om?Zar on ne bese lik koji je usao u koaliciju sa radikalima u NS-u,mimo volje centrale svoje stranke.?
Nego,ako te Mikavica cuje...mogao bi te tuziti za klevetu :lol: .Bolje da si ga nazvao izdajnikom,.fasistom ili kako god,samo ne demokratom :wink:

Сви су дували у исту тикву док се нису око мандата покачили.
 
Михајло:
Ето Чедо се дрогира, а би заменик преседника, није то ништа чудно код демократа
Da je iz Cedine partije, danas ove teme ne bi ni bilo. Ne secam se da je neko izvukao temu kad je jedan i pratnje Rasima Ljajica na mestu ubio coveka.

Ali, eto, daj da tako krupnim recima okarakterisemo nekoga samo zato sto je iz DSS-a.
Koliko je Ceda slupao dzipova, prava je sreca da nikog nije ubio, a ni sebe :lol:
 
ako mislis na naslov teme i ono 'ubica', mislim da je to savrseno u redu, jer su svi oni zajedno prevrsili svaku meru...svaki dan ih gledam na autoputu kako jurcaju, kako se zalecu, pustaju rotacije i sirene...
i jos su i bezobrazni, pa vicu na ljude da se sklone u stranu (saobracajni spic)...
treba svima njima dati po jedan trotinet..
 
То јесте власт је све бахатија и мислим да то има везе и са већим нивоом међудржавних контаката. Како дође који председник/премијер затварају се улице. Онда су ваљда пожелели да то раде због себе.
А у време маршала се знало због ког једино сме да се улица затвори.
 
Duh Sekire:
Јеси сигуран?
Dok se ne dokaze suprotno,siguran sam.Imajuci u vidu profil njegovih protivnika,cudilo bi me da ga ne otkucaju,ako se tako nesto desilo,a da oni znaju.

@Mihajlo:
Duvali su u istu tikvu,jako kratko,ne skrivajuci zelju da melodija zvuci razlicito,vec prema ubedjenju svakog od lidera DOS-a.Cak nisu ni svi jednakom snagom duvali.a sada je jasno da neki i nisu duvali,vec usisavali(onako "legalisticki"),nastojeci da time daju ruzan prizvuk melodiji onih drugih...i uspevali,na opstu radost zajednickih protivnika.
I mislim da je npr. Toma mnogo veci demokrata od Mikavice(kako god to tumacili).
 
Duh Sekire:
Сигуран си да није договарао ништа на базену у Шилеровој?
Дућа и Кум не могу да кажу ништа. Ућуткала их је полиција док је Чеда био потпредседник владе.
Znao sam ja da se tu krije teorija zavere,ali sam svesno ignorisao,znajuci da ta diskusija nece nikuda odvesti,a i nije tema.Ovde je autor mislio na osvedoceni dogadjaj.
 
Постављач теме је тенденциозан јер је "заборавио" навести кривичну пријаву која је поднета против Микавице.
У случају Веселинова се мало чекало. За то време је и даље био министар.
 
Duh Sekire:
Управо тако.
Човек из власти кад почини кривично дело одмах одговара.

aha. ni ne sumnjam da će dobiti odgovarajuću kaznu :roll:

ajde, duše, ako te ne mrzi, nađi šta je tadašnji pr dss-a izjavljivao povodom afere oko veselinova, a šta sadašnji izjavljuje povodom ove poslednje. da se svi uverimo u doslednost legalista...
 

Back
Top