Gde su po vama granice normalnog seksa?

muzjak

Poznat
Poruka
8.000
U starti ću se ograničiti na heteroseksualni odnos sa punoletnim osobama.
Pored samog seksualnog čina prodiranja muškog polnog organa u ženski postoje i radnje koje su neodvojive od tog čina (ljubljenje, dodirivanje itd) i zajedno sa njima čine seksualni odnos. Seksualni odnos može da izgleda svakojako, ali gde je granica normalnosti. Nabrojaću neke načine:
Oralni kontakt sa polnim organima, anusom ili drugim delovima tela.
Mokrenje u usta ili po telu, kontakt sa izmetom oralni ili po telu.
Genitalni kontakt uz koji se prstom ili predmetom partner ili partneri nadražuju i prodiru analno.
Analni odnos gde se prodire polnim organom, prstom, šakom ili predmetom (muškarac u ženu ili žena u muškarca).
Seksualni odnos gde partner biva dobrovoljno vezan.
Seksualni odnos uz nanošenje fizičke boli na šta partner pristaje ili uživa u tome.
Ako vam padne na pamet još neka varijanta, vi dopunite.
Dakle, gde je po vama granica normalnosti i kakav je vaš stav prema seksu koji izlazi van granica normalnosti?
 
Neko rece 'nebo je granica'....
Ne zelim ja da postavljam standarde i okvire normalnosti.. Postoje stvari u seksu koje zelim i one koje ne zelim..
Ako nesto ne zelim, to ne znaci da te stvari nisu normalne..
Moj stav.. sve ono na sta svi partneri pristaju i u cemu uzivaju je ok.
 
muzjak:
U starti ću se ograničiti na heteroseksualni odnos sa punoletnim osobama.
Pored samog seksualnog čina prodiranja muškog polnog organa u ženski postoje i radnje koje su neodvojive od tog čina (ljubljenje, dodirivanje itd) i zajedno sa njima čine seksualni odnos. Seksualni odnos može da izgleda svakojako, ali gde je granica normalnosti. Nabrojaću neke načine:
Oralni kontakt sa polnim organima, anusom ili drugim delovima tela.
Mokrenje u usta ili po telu, kontakt sa izmetom oralni ili po telu.
Genitalni kontakt uz koji se prstom ili predmetom partner ili partneri nadražuju i prodiru analno.
Analni odnos gde se prodire polnim organom, prstom, šakom ili predmetom (muškarac u ženu ili žena u muškarca).
Seksualni odnos gde partner biva dobrovoljno vezan.
Seksualni odnos uz nanošenje fizičke boli na šta partner pristaje ili uživa u tome.
Ako vam padne na pamet još neka varijanta, vi dopunite.
Dakle, gde je po vama granica normalnosti i kakav je vaš stav prema seksu koji izlazi van granica normalnosti?
Oralni sex mozhe. Lizanje dupeta da. Lizanje chmara(anusa analnog otvora) samo ako to tako ochishceno ali ipak mozhda ne.
Bilo kakvo piskenje ili sranje nikako. To radi u WC-u ali samo tamo ili u shumici mozhda ako ocesh ispishash zgradu ili sa mosta pa mozhda i sa zgrade. Ma mislim ne po drugima. Analni odnos da ali samo u higijenskim uslovima. Da zhena njega yebe pa samo ako se oni dogovore tako. Ali to je malo.....ma ne znam. Da se partner vezuje to da. Jer shta neke to uzbudjuje to nije grozno. I ovo zadnje pa mozhda malo.
Ima mnogo groznih stvari. To kakenje je GROZNO to.......pa uzhass. Nek rade to u svojoj privatnosti ali ja to nikad ne bi. To je uzasno. Ima tih bolesnih stvari.
 
Pre svega sta je to >normalan< ? :confused:
Pojam koji je relativan. svako ga dozivljava na svoj nacin.

Ne mozes da definises normalni sex jer pre toga moras definisati normalnu osobu !
Normalna osoba je ona osoba koja radi stvari za koje smatra da treba da ih radi.

Licno, probala sam polovinu nabrojanog i meni je sve to normalno dok god imam zelju za tim. ;)
 
Ne mogu da shvatim da neko moze biti mazohista, tj. da ga pali nanosenje fizickih povreda.. To mi nikako ne moze biti normalno??? Nego sta sve ima pa ***** filmovima, nije ni cudo sta sve ljudima pada na pamet. Ne razlikuju film od realnog zivota.
I da... izmet, piskanje..i sli. batali stvarno gadljivo :-( Meni ****** i moje g**** smrdi, a kamoli tudje. Fuj!
 

Back
Top