KO SU VAGE ?

Moguće vrline Vaga:

Diplomatične i estetične
Romantične i očaravajuće
Opuštene i društvene
Idealisticne i miroljubive


Moguće mane:

Neodlučne i promenljive
Lakoverne i povodljive
Nestrpljive i narcisoidne
Površne i kritične

Ovako pišu na inostranim sajtovima o vagama..
 
ONA



Zena VAGA nema problema u nalaženju ljubavnika - to je jedna od lakših vežbi za nju,
kao i pokloniti publici jedan od njenih neodoljivih osmeha. Ova dama uvek nastoji na tome
da u društvu bude vesela i šarmantna, ona obara muskarce s nogu svojom ženstvenošću.
Ona je dovoljno promućurna da ljubavnika pusti da veruje da je on lovac - zato je žena
VAGA retko bez partnera. VAGA je poznata po svojoj neodlučnosti, ona nastoji na tome
sve da izvaga i premeri, pre nego što - zamalo donese odluku! Ona traži duševni mir po
svaku cenu, u stanju je da diskutuje o svemu i svačemu ali bez da stvori jaka osećanja i
nepogaziva misljenja o tome. Kad joj potencijalni obožavalac predloži sastanak, ona će
verovatno reći "mozda", bez opredeljeno pozitivnog ili negativnog odgovora i dovesti ga
time u nedoumicu. Neka bude srećan što mu odmah nije rekla "ne", a neodlučujući odgovor
koji je dobio signalizira da postoje pozitivne šanse za vreme udvoje. Gospođa VAGA nije
sposobna da živi sama, ona uvek traži društvo i ne podnosi dugo samoću. Ona uživa u svojoj
ženstvenosti i rado je podržava neodoljivim parfemima i svojim nepobedivim ukusom za odevanje.
Kada traži partnera, ona veoma pažljivo pamti njegove mane i vrline, jer on mora biti sposoban
za sve one stvari koje je čine emocionalno stabilnom. Njeno najveće blago postaje onaj čovek
kojeg ona odluči da voli. Ona je poznata po svojoj ljupkosti, specifičnosti i šarmu, kao i po
odbojnosti prema svemu što je neatraktivno ili zastarelo. Ona ulaže stil u svoje ponašanje i
odevanje i svemu što je okružuje voli da doda izvesnu mericu elegancije. Njen cilj je da
bude obožavana od strane suprotnog pola, i ako je partner spreman da podržava njen ego,
ona će se potruditi da mu pokaže sve njene ekstra tehnike vodjenja ljubavi. Ona više teži ka
umetničkom tipu muškarca ( slikar, muzicar, vajar...), ipak njen partner mora biti visoko
talentovan za komplimente i izjave ljubavi i obožavanja, da bi je usrećio. Ona često sama
sebe ukorava zbog toga što misli da nema dovoljno sposobnosti da zadovolji druge. U ulozi
roditelja je veoma popustljiva, pa će skoro sve želje njene dece biti ispunjene. Ona je dobra
majka, mada bi ponekad mogla biti malo strožija, pogotovu kada se radi o zavodjenju discipline.


U vezi discipline,dobijao sam preko stolice..pa sad...
 
ON


Muškarac VAGA se lako i često u svom životu zaljubljuje "do ušiju".
On je po prirodi dobro vaspitan, zrači šarmom i uživa u društvu -
čovek koji voli dobre stvari u životu,uključujući i suprotni pol!
Za nega je nemoguće ne poštovati suprotni pol ili ne uspostaviti kontakt,
isto tako je skoro nemoguće suprotnom polu da na njegov izazov ne odgovori.
Muškarac VAGA obično ima poteškoća da razume emocije svoje partnerke, jer to su
individualne stvari koje se ne izračunavaju uz pomoć poznatih matematičkih formula.
Iz tog razloga, i pored njegovog iskustva u ljubavnim umetnostima, muškarac VAGA će
često doći u situaciju da izgubi osobu do koje mu je stvarno stalo. Obično, njegov opušten
prilaz je u stanju da šarmira čak i najoprezniju devojku do totalne predaje.
Na toj tački se rađa njegova dilema - kada oseti da ju je dobio, više nije siguran da li je ona baš ta koju on želi. Prekasno za put nazad, situacija odlučuje umesto njega i on je time zadovoljan jer
ne mora sam doneti odluku - i njegove duševne terazije se vraćaju u ravnotežu. Ako se ona
odluči da ode, time neće slomiti njegovo srce. Njegov argument: on je s njom ionako bio
samo da ne bi povredio njena osećanja, koja inače nikada nije ni razumeo.
Muškarac VAGA uvek ima potrebu za partnerkom, zaljubljuje se lako i često, i svojom velikodušnom i šarmantnom ličnošću olakšava svakoj dostupnoj ženi da se u njega zaljubi...
On je u stanju po svaku cenu da zadovolji svoju partnerku, čak iako za to mora da uloži mnogo truda. On voli lepotu u svim aspektima života - pogotovo kada se radi o lepoti suprotnog pola. On koristi svoj šarm i inteligenciju kao oružje i eksperta je za namamiti plen. Ipak, kada stigne do te tačke sa koje treba krenuti u akciju, tu nastupa njegova neodlučnost i on počinje da broji sve pro i
kontra razloge i dok god ima i najmanje sumnje, on će se samo igrati sa željama i osećanjima
svoje žrtve. Mada on u stvari nema namere da namerno povredi partnerku.
 
Zahvaljujem u ime svih Vaga i prijatelja ovog znaka sto pises o Vagama. Ja sam takodje rodjena u ovom znaku.....ostavila sam ti svoje najpreciznije moguce podatke u tvoj forum o NATALNIM KARTAMA.....Pogledaj ,pa reci ono sto ti je zanimljivo za tumaciti. . Odoh malo do umetnickih foruma, ali vraticu se i ovde . . . .
 
riverlily:
[COLOR=Purple]Zahvaljujem u ime svih Vaga i prijatelja ovog znaka sto pises o Vagama. Ja sam takodje rodjena u ovom znaku.....ostavila sam ti svoje najpreciznije moguce podatke u tvoj forum o NATALNIM KARTAMA.....Pogledaj ,pa reci ono sto ti je zanimljivo za tumaciti. . Odoh malo do umetnickih foruma, ali vraticu se i ovde . . . .[/COLOR]

Video sam i ponešto dobiješ kasnije na natalnu kartu..
 
Otvori jos nekoliko novih tema, za znak RIBE , VODOLIJA , SKORPIJA , JARAC . . . .
Otvoricu i ja neke experimentalne teme....jer se takodje interesujem i razumem u astrologiju.......
 
Ne mogu Riverily sve sam ...Izvoli otvori i ti...Imam u planu razne horoskope Indijanski,Kineski,Majski
uporedne i tako to ali ima vremena..Izvoli otvori bilo koju temu od znakova koji nisu bili..
 
Hey vage su super, nekako se slazu sa svim znakovima. Tolerantne su, izuzetno inteligente u svim poljima zivota. Vrlo su rado vidjene u drustvu, jer su prilagodljive u svim situacijama. Zene vage imaju najlepsu gradju tela od svih znakova, pravu zensku, siri kukovi i uzak struk..O vagama se moze dosta pricati
 

Back
Top