Blam!

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
Hajde da vas cujem!
Da krenem od sebe:

o..
Ulazeci u bus, na punooooj autobuskoj stanici, ispred Doma omladine, neko je nagazio na kraj moje mega dugacke suknje i naravno moju guzu su videli svi iza mene. Sto je najgore, nisam odmah primetila.
Jednom, kao klinki, pukao mi je lastis na gacicama. :oops:

A sa telefonom, e to je posebna prica. Jednom sam sedela sa drugaricom i prepricavala neke pikanterije. Malo pre toga pricala sam sa bivsim deckom. Pogadjate - nisam prekinula vezu, tako da je on cuo sve ono sto nije trebao.
Javila se mama na telefon, taj isti decko je mislio da sam ja - i on je tako kevi izreferisao sta ce sve da mi radi.... Keva me je sacekala i ''prenela poruku"... I dan danas joj nisam to oprostila..:)
Jedan klasik: Rekla sam sinu, ako me neko trazi da nisam tu. Telefon zvoni, neko me trazi, moj sin kaze:"Mama je tu, ali moram da kazem da nije"

U kaficu u Rotterdamu sam narucila pice od gosce, mis.lila sam da je konobarica. Gad jedan, nije me odmah prekinula, vec me pustila da zavrsim sa narudzbom..:)

A sad jedan bolni.PricaJuci sa drugaricom, sam se zalepila o postansko sanduce. Traaasss....

Pujuckali smo vince, ortak Buca i ja. Kaze on meni da ne mogu u odredjenom vremenskom periodu da otvorim i opet sastavim kasikaru. Ja otvorim, drzim da se ne aktivira upaljac i pricamo dalje. Ja sam valjda, u razgovoru, u momentu, pustila upaljac, a nisam ni primetila. Samo se secam da mi je Buca oteo kasikaru i bacio kroz prozor. Zvali su me jedno vreme: Bosko buha!

Pa kad se setim mog prvog izlaska, u nekadasnju "Zvezdu". Ja i drugarica se upicanile, nasminkale...Kad smo izlazili iz busa, uletimo u neko blato. Hajde nekako se ocistimo, no kad smo usle (posle nekih pola sata) vidim nesto sljasti....Blato na cizmicama od flouroscentnog svetla...

U banci da izvadim iz novcanika karticu, ispadne mi kondom na salter.

Caleta sam jednom strahovito obrukala. Cale je imao neku rakiju, na koju je bio, do bola ponosan. Doslo meni neko drustvo, popise pola flase. Ja se napravim pametna i sipam u flasu caj, da se ne primeti. Caleu dosao kum u posetu i cale sipa da nazdrave..Jao, sreca moja da nisam bila tu.
Pa onda moj komsija, Sirijac, koji umesto kilo jabuka, trazi kilo ******...
To je samo jedan delic. mogla bih do sutra o mojim blamovima. Do duse bilo je i nekih hard core, koji nisu za ovde...:P
 
....da sam k'o retard....???.....-zaboravio da hoda,nisam ....prochitao knjigu od svoje 12 godine....(slab rechnik).....2.prema zenskom polu....to VEC ne smem da pricham.....
<<Rotterdam-kafic>>>,,hm?? DA nisi iz VAljeva mozda ! :)
 
pre nekih 6 godina krecem na posao oko 5h , ne vidim na oci .... sve je bilo kako treba nego zaboravio sam da obucem patike , krenuo sam na posao u kucnim papucama :)))) svi u autobusu su to videli ,ali sam ladno iskulirao izasao nakon 3 stanice i vratio se kuci po patike :))))

kad sam poceo da radim skoro svaka subota mi je bila radna , tako da sam jedno 3-4 puta dosao na posao u nedelju , provalim da sam pogresio i vratim se kuci :)))))

jednom sam zurio na autobus i nabio sam yaya na metalni stub svi prisutni na stanici i u atobusu su plakali od smeha , a meni je doslo da placem :)))))
 
Krenuo sam bio u skolu pre 5 godina kada sam hteo prechicom da idem....ima neka padina.....sjebo sam se pred klincima....
---------Kao dete ,.....eh zime.....na sankama ,sam legao....glava na "Chelu kolone"......i dole bara......Znate sta se onda desilo?!?........PLJUS<PLJUS....!!?>>>!!>>>!>.....

--ili ovo bio sam u zoo-vrty kada sam imao 5 godina...kada mi je slon uzeo kuglu....a najjache je da imam sliku....sa tog susreta....dobro mene nije uzo....xexexxe
 
Mannibals:
....da sam k'o retard....???.....-zaboravio da hoda,nisam ....prochitao knjigu od svoje 12 godine....(slab rechnik).....2.prema zenskom polu....to VEC ne smem da pricham.....
<<Rotterdam-kafic>>>,,hm?? DA nisi iz VAljeva mozda ! :)


Yock. Iz Beograda. Zivim blizu Roterdama. Blizu za nase pojmove, daleko za holandske...:)


Pricaj ono prema zenskom polu, nije ti maca pojela jezik, bre...

Ti si u papucama, moja drugarica je od Beograda do Novog Sada vozila sa viklerom u kosi..:)
 
Е ******* моја Јоја, какав бона блам. Све што си нацифрала као твоје велике бламове су потпуно нормалне ствари. Па шта ће црно чељаде често нешто погрешно уради али то није за стид. Да имам моћ ријеч блам бих избацио из свих језика овога свијета.
Само ти Јоја пичи кроз живот са "бламом" или без њега, ма живи неоптерећена, **** ти се шта ко мисли.
Воздра! :D :D :D :D
 
Kondomi.... stari dobri kondomi, ispadose mi jednom iz torbe dok sam vadio novacnik, i to u manastiru... zenskom.

Ima toga jos, samo se treba setiti svega.
 
pa ja inache idem u prodavnicu u papuchama, s peshkirom na glavi... kakav je to blam? :shock:
secjam se da sam jednom po snegu otishla na fax u patofnama... i to oni pufnastim.... jarko zelenim... u obliq zhabe..... shta znam... meni nije bilo chak ni neprijatno.....


blam je
bio kad sam kod tate na poslu sela u krilo nekom liq koji tamo radio... to je bilo onako po inerciji... nisam gledala... kad ono.... e to je blam kad ne prepoznash oca....
blam.... hm... e da jednom sam tako sishla u dnevnu sobu i na sav glas se zhalila kako mrzim shto sam dobila i muka mi je i tako... a ono moji roditelji sede s nekim drushtvom.... :lol:
joj ja sam puna... ne mogu da se setim sad.....
 
Hm...juče sam u 27a pogrešnu osobu povukao za kosu...umalo...šamar...ybt. agresivna riba...ni izvinjenje nije pomoglo...odmah mi je Aca pao na pamet...:lol:
 
secam se bio sam mali oko 13-14 godina i isao sa kevom na more....i ono obukao kupace gace.....i sad ulazim ja u vodu...izlazim i nesto me zuljaju....i kaze mi keva :"NAMESTI GA"....ja pocrvenim samo tako....i odem u vodu i izadjem i keva mi kaze:"Nikola vide ti se dlake dole"...ja padnem znaci u komu.....
 
Pokacio se bio sa nekim metalcom onako kosatim,i ucini mi se da sam ga video u knez mihajlovoj,i pridjem i udarim...devojku,po sred face...pade likusha i krene da plache,uzhas...
Otishao u boxericama na fax
Otishao izboden u srednju da se javim razrednom da mi nije dobro(ovo je vise debilizam)
 

Back
Top