Sinoc sa maloletnicom

PredatorBG11:
Sinoc sam imao sex sa maloletnicom,17 godina....
Sta mislite o meni,trideseta mi je...?
Ha!!!
Pravi si predator!!! :D:D:D


Ne mislim nista...boli me ****. Ailton dao dva gola i dva namestio...:D:D

Kao sto moj ortak kaze da mu je pusila jeda stop je bila 1990. godiste. A to je bilo prosle godine. Znaci 15,a on 24-25...heheheh! Veselo!
Kaze on:Mala je devedeseto,a pusi kao da je sedamdeseto. :D:D
Ja mu kazem da je mozda naucila u skoli.A i kako zna kako pusi sedamdeseto,kada nikad nije bio ni sa jednom koja je sedamdeseto. :D:D:D

Jel sedam deseto godiste stvarno dobro pusi? Ja ne znam...znam od 1973. pa navise...:lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ha!!!
Pravi si predator!!! :D:D:D


Ne mislim nista...boli me ****. Ailton dao dva gola i dva namestio...:D:D

Kao sto moj ortak kaze da mu je pusila jeda stop je bila 1990. godiste. A to je bilo prosle godine. Znaci 15,a on 24-25...heheheh! Veselo!
Kaze on:Mala je devedeseto,a pusi kao da je sedamdeseto. :D:D
Ja mu kazem da je mozda naucila u skoli.A i kako zna kako pusi sedamdeseto,kada nikad nije bio ni sa jednom koja je sedamdeseto. :D:D:D

Jel sedam deseto godiste stvarno dobro pusi? Ja ne znam...znam od 1973. pa navise...:lol:
PSD - znas sta je identicno kod stajanja na ivici provalije i toga da ti duva neka babetina?
....sve je ok dok ne pogledas dole...
 
Pa ja se cima ....da 15.kinjum startujem.....mada faca,hm???-Zbog face chovek se moze zeznuti......
UOSTALOM,on se zezo sa njom.....STO TI NE BI kao!???!!/ ONA plus 3----5,6 mogu da se uzmu...Evo sa 21 kada napuni,,sto brkati....
 

Back
Top