BEOGRADSKI ZOO VRT

13.gif
 
Guru, slike su super! :)

PS: Možda bi mogao još malo da ih smanjiš da bi se strana brže otvorila. Ja moje prebacim u rezoluciju 96 ili 72 dpi (ili nešto između), a veću stranicu slike (horizontalnu ili vertikalnu) podesim da bude 400 px. Slike su mi otprilike 50, 60 do 80 KB. :)

Pozdrav i nadam se da će biti još lepih slika. :)
 
PS2: Ona kamila je mogla da te pljune. Kada sam bio u ZOO pre neki dan tako je pljunula neku devojku da je ova vrisnula. Valjda nije očekivala. I sada mi treba da prođemo pored kamile, a ona, neverovatno, stala baš uz ivicu zida, pored puta, gleda nas i preživa po ustima. I sve u stilu "samo vi prođite, pogodiću vas sigurno". Jeeeedva smo prošli. Opasna neka kamila. :)
 
shaddow:
Guru, slike su super! :)

PS: Možda bi mogao još malo da ih smanjiš da bi se strana brže otvorila. Ja moje prebacim u rezoluciju 96 ili 72 dpi (ili nešto između), a veću stranicu slike (horizontalnu ili vertikalnu) podesim da bude 400 px. Slike su mi otprilike 50, 60 do 80 KB. :)

Pozdrav i nadam se da će biti još lepih slika. :)
Pa, fotke su mi 600x 450.. ako ih smanjim, još malo, neće se ništa videti..
DSCF0140lo-1.jpg
 
shaddow:
Čuo sam da je zološki vrt na Paliću fenomenalan, da životinje imaju mnooooogo više prostora i da su više u prirodi, kao neki nacionalni park. Nažalost nisam tamo bio, ali imam nameru da odem.

Da li neko zna koliko traje vožnja do Palića? :)


Upravo tako..Veća površina za životinje a manji izbor životinja nego u BGD..
 
Guru 42:
Pa, fotke su mi 600x 450.. ako ih smanjim, još malo, neće se ništa videti..

Ma moje su 400x300 i mislim da se vidi. Ma kažem to zbog učitavanja stranice, da ne bi Explorer suviše dugo otvarao stranu. U svakom slučaju slike su ti SUPER! :) Nadam se da će ih biti još. :) I čuvaj se bre one kamile, hoće da pljuje, čudo jedno. :)
 

Back
Top