Valjevska Gimnazija

aneleja

Obećava
Poruka
96
Sta mislite o nasoj cuvenoj valjevskoj gimnaziji i likovima koji uce u njoj?
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile:


Molim Vas da pri opisivanju profesora ove skole budete korektni, da ih ne vredjate bez obzira kakve nesporazume mozda medjusobno imate ili ste imali, jer takve stvari je najbolje resiti licem u lice. Takodje Vas molim da se o radnicima skole ne iznose lazi I neistine, jer one, u vecoj ili manjoj meri, mogu stetiti njihoviom privatnom I profesionalnom zivotu.

Za sve koji samo citaju i prvi put su na ovoj temi, molim da neproverene navode o profesorima i drugim radnicima skole ne shvataju suvise ozbiljno. Odredjene situacije prenete na ekran deluju drugacije nego u stvarnosti, a kako druga strana nije tu i nije sposobna da se odbrani, molim vas da ne pridajete vaznost jednostranim izjavama. Koristim priliku i da se izvinim svim profesorima koji su se nasli na tapeti djaka (bivsih i sadasnjih) i bili predmet nekih nezrelih reci. Imajte u vidu da je vecina reci izrecena saljivo, ponekad u gnevu zbog lose ocene, ali da se uglavnom ne misli nista lose. Djacka posla, sto bi se reklo.

Od moderatora Valjeva, hvala!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da ...se ne slozim....zabole me za ....--tacno,AGAIN Wilk.....niti znam nekog niti me iko interesuje odatle.....nisam ishao,imao poznanike....jednom sam ushao u kavez((Tako se pre ono zvalo?!?)) sa bajsom i to.....
--------NAJzanimljivi je scenario kada su zurke ty....bile nekad ....sada ne znam...
 
Jeste li videli onaj grafit na gimnaziji, u prolazu? Pise, citiram:"Bolje go-vno u ruci nego riba iz I-6". Mislio sam da znam o cemu se radi, tj. pretpostavio sam da je to napisao neki tip, ali docnije sam cuo da je taj grafit delo devojaka iz jednog drugog razreda ... HAOS! Ali, dobar je grafit, urban skroz!
 
Ma ... sto me je sramota? Drago mi je sto sam isao tamo, upoznao sam neke dobre ljude, ali upoznao sam i pizzde, najvece na svetu! Strebere i dupe-uvlakace! Nego, drzimo se tema. O grafitima na drugoj temi. Grafiti su sirok ali lep pojam!
 
A Gimnazija je nekad i bila zakone sad mislim da ne..Jedino mi je zao KAVEZA (Danasnja"sterilna soba" ) ..bilo je to jako zanimljivo mesto gde su se zanimljive stvari desavale.....i bolje sto sam ucila Gimnaziju nego u nekim drugim skolama koje ne zelim da vredjam ali realno su skole u kojim ja ne bih ni pomislila da ucima..ekipa je bila cool tada...ne znam kakavi su danasnji klinci...
 
sun from fra:
A Gimnazija je nekad i bila zakone sad mislim da ne..Jedino mi je zao KAVEZA (Danasnja"sterilna soba" ) ..bilo je to jako zanimljivo mesto gde su se zanimljive stvari desavale.....i bolje sto sam ucila Gimnaziju nego u nekim drugim skolama koje ne zelim da vredjam ali realno su skole u kojim ja ne bih ni pomislila da ucima..ekipa je bila cool tada...ne znam kakavi su danasnji klinci...
Ма,нема више ни ''г'' од оне моје гимназије...
Сад је Кавез право станиште штребера,шлихтара и ''маминих и татиних синова''.
Колико се само ствари променило откад сам ја изашла из ње :( А није то било тако давно(пре две године). Све је једно велико њесра...
 
Tako je ... KAVEZ i GRAFITI i potpisi i crtezi i sve... to je bio poslednji dah normalnih generacija... i posle toga POTOP... izvinite djechice, ali mi lepo vreme provodismo u tom Kejdzu... Dzimna ko dzimna, vratih se iz Bga da bih isla tu sa ortacima u II godinu, pa se ispisah i nestah.. onda Bg i faks.. Profe su bullshit u svakom sluchaju, chast izuzeTcima ... har har... Madjara mrzeh, ali chujem Lakan je preuzeo mesto kolovodje... u pravu je moja keva, sve je to sekta.. Okej je skola i mislim da su deca ipak previshe ponosita izlazila odatle... Najmiliji su mi bili ponavljachi i polagachi, jbg ako nemas keca, pa ti si bilde i to je to...
 
Da samo znash....sa emocijama,kuburim poslednjih nedelju dana....vezbam,a zene ne mogu da izbacim iz glave,sve sanjam.....neke...sirene/?!!?....boze,.......NEMOGU DA POBEGNEM.......
---Ne znam sta mi se deshava.....pa,mozda malkice dobar----a little ther'!....exexx
 
Hahahaha... ju rimajnd mi of samuan .... \

POdo gledam Rodjen kao ratnik u bloku 21, a prvo da se iskenjam dooobro..

Aj- zdravo....

btw jazz je najjachi, ne zasluzujem ga josh slushati, ali moram nabaviti nesto takvo za smirenje, inache...
 
nema normalnog zivota..." SAMO zivot...." Toshiro Mifune....
-----za filmove koje si mi dala da izberem kao moguce.......pomoc je bila velika!
----a ti sanjaj i dalje......OvaJ podsecaj se......idem da lozim ,neke van VA.....xaxaxax....koliko mi uspe...,ako ne bar cu se samo-zbog-sebe-daviljti.......kapisko.....
 
U tom kavezu sam se grejao zimi,sarao zidove,jurio cice,cirkao vops i ostale osvezavajuce napitke,a sad je katastrofa,a i iskreno ni cice nisu kao pre :( Onoj generaciji 1985 bi izvrnuo kao snajder rukav :) 1983 je podbacila,1984 onako,ali 1985 nikad bolje,bolje nego 1982 koje su vazile za extra;)
 

Back
Top