Valjevska Gimnazija

Uno sto je bila pekara 2x.....knjizara 2x.....i za namestaj,ne aaa....prod. suknji i ne secam se vise.

Brka i njegove baskete...se secam naravno....nesto malo...xexexe......bunker njegovo mesto???
------A barby kod dragice>>>>>?????<<< to ne znam sta je.......i gde!
Vidim katta,Jane, i ti si ucio u 5......sta je ovo......sta ce bit'????
 
Brka i lepinja sa pomfritom :lol: to samo valjevac moze da smisli,sad se smejem kad se setim tih gluposti,pa to ne bih jeo ni za dz :lol:
Dragica i barby,tacno preko puta kancelarije i onaj ***** Jevrem Z. Vasic gleda kao ko pusi :lol: kakav je to retardinjo bio,hahaha.
U petoj naravno,gde bi drugde ucio kad mi je u kraju?
 
ЗАШТО БАШ ВАЉЕВСКА ГИМНАЗИЈА?
• Зато што је понос овог града и овога краја...
• Зато што јој се свако ко из ње изађе, увек са радошћу и
осмехом враћа...
• Зато што ће у вама пробудити радозналост...
• Зато што ће вам тек раширена крила размахнути,
оснажити, продужити и узвисити им лет ...
• Зато што ће вас учинити одговорним пред собом,
људима, временом и историјом...
• Зато што ћете у њој добити одговоре на многа своја питања...
• Зато што ћете у њој открити или потврдити све своје таленте...
• Зато што ће вам школски другови бити Свети Владика
Николај, Брана Петронијевић, Десанка Максимовић, Матија
Бећковић, Љуба Поповић, Дејан Мијач, Воја Брајовић...
• Зато што њена традиција од 136 година побуђује
поштовање, а значи углед...
• Зато што је једна од најопремљенијих школа у Србији...
• Зато што ћете и ви учествовати у успесима физичара,
математичара, биолога, филолога, глумаца, музичара,
рецитатора, дебатера, кошаркаша, историчара, хемичара...
• Зато што у њеним програмима учествују најпознатија
имена из света науке, уметности, културе, спорта и
доприносе развоју креативне атмосфере у школи...
• Зато што матуранти Ваљевске гимназије са успехом
уписују и завршавају жељени факултет...
• Зато што ћете у њој увек бити међу својима...
• Зато што ће Ваљевска гимназија бити ваша прва љубав и
зато што ће та љубав бити узајамна...
• Зато што ћете бити свесни својих вредности и веровати у себе...
• Зато што ћете увек "имати став"...
• Зато што ћете, када је завршите, бити поносни на себе, а
ваши родитељи на вас...
ВАЉЕВСКА ГИМНАЗИЈА
ДОСТОЈАНСТВО КОЈЕ ВАМ ПРИПАДА!
 
Hajdemo sada sve razlozno... posto sam zavrsio bas Valjevsku gimnaziju imam pravo da prokomentarisem!

vanama:
ЗАШТО БАШ ВАЉЕВСКА ГИМНАЗИЈА?
• Зато што је понос овог града и овога краја...
Jeste, u pravu si!

vanama:
• Зато што јој се свако ко из ње изађе, увек са радошћу и
осмехом враћа...

Nesto se ljudi ne vracaju preterano u gimnaziju, ali OK, svi cene to sto su ucili u gimnaziji. I ovo je tacno.

vanama:
• Зато што ће у вама пробудити радозналост...

Za cime? Radoznalost prema cemu?

vanama:
• Зато што ће вам тек раширена крила размахнути,
оснажити, продужити и узвисити им лет ...

Uz postojeci nastavni kadar mogu samo da ih potkresu sto i rade kada se misljenja ucenika ne poklapaju sa misljenjima profesora. Iskusio sam ovo na svojim ledjima i to od jedne profesorke, koja, potpisujem, nema veze sa onim sto predaje a primljena je preko veze (da ne imenujem).

vanama:
• Зато што ће вас учинити одговорним пред собом,
људима, временом и историјом...

A pred zemljom? Pa zbog te odgovornosti gimnazijalci svercuju vutru na ekskurzije u inostranstvo? Fina deca ... nema sta!

vanama:
• Зато што ћете у њој добити одговоре на многа своја питања...

Da, osobita na ono pitanje, profesore sta ste mi zaveli, koju ocenu.. A profa tj. profesorka kaze, pitaj razrednu (iako joj je zakonska duznost da pred svim ucenicima kaze sta je kome zavela i da to detaljno obrazlozi. Ili recimo, profesore zasto meni cetvorka a imam 5 5 4 a njoj petica iako ima 4 4 5 ? Dobro se secam kakav sam odgovor dobio na to pitanje - "sta te se tice, sedi tu da te ne izvedem pred tablu!"

vanama:
• Зато што ћете у њој открити или потврдити све своје таленте...

Naravno ... koje talente? Ko stimulise ucenike? Radi samo recitatorska sekcija! Ovo drugo radi samo po potrebi.

vanama:
• Зато што ће вам школски другови бити Свети Владика
Николај, Брана Петронијевић, Десанка Максимовић, Матија
Бећковић, Љуба Поповић, Дејан Мијач, Воја Брајовић...

Svaka cast!

vanama:
• Зато што њена традиција од 136 година побуђује
поштовање, а значи углед...

Slazem se!

vanama:
• Зато што је једна од најопремљенијих школа у Србији...

Slazem se da je najopremljenija, ali sto se nastavnog kadra tice - NULA!

vanama:
• Зато што ћете и ви учествовати у успесима физичара,
математичара, биолога, филолога, глумаца, музичара,
рецитатора, дебатера, кошаркаша, историчара, хемичара...

Daj ne pricaj gluposti ...

vanama:
• Зато што у њеним програмима учествују најпознатија
имена из света науке, уметности, културе, спорта и
доприносе развоју креативне атмосфере у школи...

Ko, imenuj! Ja ih ne znam! Znam da su nekada dolazili ambasadori i naucnici, ali otkako se direktor promenio MRKA KAPA!

vanama:
• Зато што матуранти Ваљевске гимназије са успехом
уписују и завршавају жељени факултет...

Hehehehe ... ovo nije tautologija! Videces za 10 godina mature ko je zavrsio faks a ko nije i koliki je to zapravo procenat! Pa sta mislis, da ce svi da zavrse faks? Pa znas kakva bi mi zemlja bili da 200 ljudi godisnje zavrsi jedan faks i da su to sve ljudi iz jednog grada. Ne lupetaj!

vanama:
• Зато што ћете у њој увек бити међу својима...

Svojima? Sta su to moji? Sta su to svoji?

vanama:
• Зато што ће Ваљевска гимназија бити ваша прва љубав и
зато што ће та љубав бити узајамна...

Moja prva ljubav se zvala drugacije ... ja sam bio bash klinja i bilo je to na Zlatiboru!

vanama:
• Зато што ћете бити свесни својих вредности и веровати у себе...

Da, da to ispricaj svima onima koji su zavrsili gimnaziju a odali se porocima alkohola, narkotika, neradu i propadanju!

vanama:
• Зато што ћете увек "имати став"...

Iako on ne mora biti neophodno tacan sto vidimo iz tvog primera.

vanama:
• Зато што ћете, када је завршите, бити поносни на себе, а
ваши родитељи на вас...

I cim upisete fakultet zaboravicete na sve one profesore koji su vam zivot zagorcavali. Eto, ja se nekima dan danas ne javljam na ulici bas zato sto su ispali smradovi, ne samo prema meni, vec prema celom mom odeljenju!

vanama:
ВАЉЕВСКА ГИМНАЗИЈА
ДОСТОЈАНСТВО КОЈЕ ВАМ ПРИПАДА!

Ovo zvuci kao natpis na plakatu za izbornu kampanju... hehhehehhe
 
A sada priznaj odakle si ovo kopi-pejstovao, obzirom da stil pisanja nije tvoj, sve si taksativno naveo a komentare na forumu ne pises cirilicom vec latinicom ... Znaci koji sajt? Nije valjda sa onog unakazenog gimnazijskog sajta? Pre je sajt bio mnogo bolji ali su ga skrmendali ... ne znam zbog cega. SRAMOTA!
 
Zavrsio gimnaziju, nego sta! Rekao sam, ne volim gimnaziju zbog profesora koji predaju tamo a koji se jako ruzno ponasaju prema ucenicima! Stara garda profesora je bila mnogo bolja od ove danas!

Da se ja pitam, ja bih sve te profesore poslao na polaganje ispita za dobijenje licence za predmet koji predaju. Mnogi od njih nemaju pojma sa tim sto predaju i vrlo cesto nisu voljni da ucenicima objasne malo vise od onoga sto stoji u knjigama... Zasto? (cast izuzecima)

Da ne pominjem strajkove i druge prekide nastave i generacije koje su ucile skolu i zavrsavale istu a da su casovi trajali svega 30min. Ako je to obrazovanje kojim ce neko da se hvali ... onda stvarno! Secam se i onoga, da kada su bili strakovi profesor dodje i kaze ... naucite od 40. do 96. stranice, to smo trebali da predjemo dok sm strajkovali, sledeci cas pitam!

Sve sto sam naucio naucio sam sam i nista ne dugujem tim profesorima koji nisu ni prstom makli da ucenike zainteresuju za to sto predaju. SRAMOTA! Takvi profesori ne treba da predaju, treba ih penzionisati! Ima dosta profesora od kojih su neki strucniji, a vise na zavodu! Neradnike napolje!
 
Da, Gimnazija se voli, ne sporim to! Medjutim ne volim ja gimnaziju zbog toga sto mi ona daje krila ili sto su profesori tako dobri ... jednostavno je volim zbog neceg drugog, ali ne zbog profesora ili slicnih stvari.

Sad' cu malo da filozofiram, ali ja gimnaziju volim metafizicki, ne materijalno ;-)

Drago mi je sto se neko slaze sa mnom!
 
Wilkołak:
Sad' cu malo da filozofiram, ali ja gimnaziju volim metafizicki, ne materijalno ;-)

Drago mi je sto se neko slaze sa mnom!
DRAGI MOJ, U POTPUNOSTI SE SLAZEMO, AGEN!!!!

A plava kosa....
Jeste plava kosa od skoro....
Tako se osecam bolje... :wink:

Gimnazijalka bila i ostala, samo tada je kosa bila crna, kao i mnogo stvari jos, oko mene i u meni!

Od sada je sve svetlije i bolje! :p
 
Kontam da je tako kod svih ... svi volimo gimnaziju, ali svima nam svane kada odemo iz nje ;-)

P.S.
Ja sam bio plav kada sam bio mali ali onda mi je kosa potamnela pa sam postao smedjokos ... (nekada tamno smedj, nekada svetlo smedj, zavisi od raspolozenja i vremenskih prilika). :wink:
 

Back
Top