NASTAVI PRICU O KAMP OPREMI ...

Nesto sto plasi lisice...haha...salim se...nama je prosle godine na kampovanju lisica pojela svu hranu...jos se vracala par puta da ponese sve :lol: ...imali smo 3 satora i momci iz jednog su je videli i jurili okolo i zvali nas, a mi smo mislili da nas tripuju i smejali se u satoru, ali zato sutra...grc...nema sta da se jede...haha
P.S. Moje pecurke i forneti su preziveli, pa su onda ujutru svi bili vegeterijanci :lol:
 
ehhehehehe....to me potsetilo...kada sam bila na kampovanju sa mojima odavno..to je bio veci kamp,tj.nas vise se skupili i "nastanili" jedan deo shume. U toku noci nasa kuja(ova sa avatara) je cheprkala po djubretu nasih "komshija" i jela je sta je nashla,uglavnom neke koske i sta ja znam,komshije se preplashile misleci da je medved,nisu smeli da izadju iz shatora...poshto se chulo kako krklja i zdere na glas.....hlapce i brekce....
ne bismo ni znali da je bila ona da joj brada i brkovi nisu bili masni...

nego,jel neko zna gde da kupim veci shator sa kabinama za spavanje koje se nalaze unutar shatora...???(znachi da ima kao predsoblje)
 
pa ja sam pitala gde da kupim shator....

probaj u Arsenalu.. Jeste da su specijalizovani za lov, al mislim da imaju i kamp opremu... Ako ne, barem će te uputiti u dobrom smeru...
@tema: alal ga nalupaste... Ja idem na kampovanje, ponesem hrane (gotova jela, pašteta, nešto suvo, uglavnom sve što ima proteina), bez kikirikija, slanog i pečenog u ulju ne idem, nosim kutijicu od leka u kojoj je so, nosim suvo grožđe, hleb, šator, vreću, autan, nož, sekirče, kabanica, wc papir (ne bih želeo da se nađem u sred četinara bez papira:lol:)... Nosim šibice (da vidim koliko će vas upaliti vatru upaljačem na Durmitoru :lol: ), hepo-kocke, papir. Vodu nalazim tamo, nosim samo 0,5 čuturu, dok se ne smestim... I u poslednjih... Sad će 5 godina koliko kampujem, nijednom se nije desilo da je ne nađem.. ;)
A otvarači, dušeci, plinske boce, ma kakvi bakrači... Imam vojni set za jelo (kašika, viljuška, nož)
Najlon kesu u koju trpam smeće. Osim zgarišta i mesta gde sam spavao, nikad ne bi znao da sam bio tu...
 
Poslednja izmena:
ehhehehehe....to me potsetilo...kada sam bila na kampovanju sa mojima odavno..to je bio veci kamp,tj.nas vise se skupili i "nastanili" jedan deo shume. U toku noci nasa kuja(ova sa avatara) je cheprkala po djubretu nasih "komshija" i jela je sta je nashla,uglavnom neke koske i sta ja znam,komshije se preplashile misleci da je medved,nisu smeli da izadju iz shatora...poshto se chulo kako krklja i zdere na glas.....hlapce i brekce....
ne bismo ni znali da je bila ona da joj brada i brkovi nisu bili masni...

nego,jel neko zna gde da kupim veci shator sa kabinama za spavanje koje se nalaze unutar shatora...???(znachi da ima kao predsoblje)


http://forum.krstarica.com/threads/214218
 
Земљани лонац за пасуљ, без њега не могу да замислим камповање... Наравно и доста пива, по могућсту Јелен пиво, у њему има највише алкохола:D.

d8e2a9a248.jpg


a33e1a4dcd.jpg
 
jedno je kampovanje drugo ručak u prirodi... Ako vam je to kampovanje onda stvarno opuštam vilicu u znaku neverice... Pa ponesite šporet da možete nešto da pečete u rerni, frižider da pivo bude hladno i klimu da vam ne bude toplo... Dajte, bre! :thumbdown:

Pa nisi valjda bukvalno shvatio?Ako ideš na kampovanje to ne znači i preživljavanje.Ja sam ovo shvatio konkretno sa mog ugla kampovanje na nekoj vodi (može i sve ostale opcije planina,izlazak u prirodu , more ...).dvadesetak dana kampovanja iziskuje i sitnije detelje među kojima su i gore navedeni.pa moraš nešto i da spremiš za pojesti i popiti bilo da je to na rešou,skari,kotlić i dr.Čak su tu i dopunski detalji,paviljon stoćičć, ležaljke i ostalo kako bi se upotpunilo uživanje u kampovanju.
 
jedno je kampovanje drugo ručak u prirodi... Ako vam je to kampovanje onda stvarno opuštam vilicu u znaku neverice... Pa ponesite šporet da možete nešto da pečete u rerni, frižider da pivo bude hladno i klimu da vam ne bude toplo... Dajte, bre! :thumbdown:

Pa nisi valjda bukvalno shvatio?Ako ideš na kampovanje to ne znači i preživljavanje.Ja sam ovo shvatio konkretno sa mog ugla kampovanje na nekoj vodi (može i sve ostale opcije planina,izlazak u prirodu , more ...).dvadesetak dana kampovanja iziskuje i sitnije detelje među kojima su i gore navedeni.pa moraš nešto i da spremiš za pojesti i popiti bilo da je to na rešou,skari,kotlić i dr.Čak su tu i dopunski detalji,paviljon stoćičć, ležaljke i ostalo kako bi se upotpunilo uživanje u kampovanju.

kad se pise tema PRICE O KAMP OPREMI misli se na opremu koju ne smemo zaboravii kod kuce, ili na deo opreme koji nikad nismo nosili a itekako nam treba, zato sam i postavio ovakvu temu, sto se tice spremanja i klope, naravno da je to NAJBITNIJI deo na kampovanju, ali postoje razni kampovi. Ribolovacki su specificniji od bilo kojih drugo, jer pored obicnog kampa dodati su stapovi, prehrane, mamci koji se nesmeju pokvariti + ribe ako se ostavi neki komad da se sprema i to ...

Lovacki su tu i tamo malo razlicitiji od naseg, ali opet mnogo komplikovaniji u zavisnosti sta se lovi i koliko se ceka ta lovina i to .. dali je voda u pitanju, suma, ili neka visoravan ..

nego da se vratimo temi, i da vas pitam, sta preporucujete od stolice za sedenje nocu pored satora ili stapova, ima li neko neku MUSTRU extra udoibne stolice ili je u pitanju najobicnija klasicna stolica ???:)
 

Back
Top