kada se ocrtava...

Ovo je ozbiljno pitanje.Meni se kita uvek ocrtava na pantalonima tako da verujte nekada me je :oops: stid zbog toga. :roll: Reakcije zena su kao prevrtanje ocima pa ponekada se i :P uzbude.Najgore je kada udjem u ustanove kao sto su posta, opstina, salteri itd.
Molio bih da ovo preraste u jednu ozbiljnu temu i ako je moguce da dobijamo prave odgovore.
Hvala.
 
Moderan Muskarac:
Ovo je ozbiljno pitanje.Meni se kita uvek ocrtava na pantalonima tako da verujte nekada me je :oops: stid zbog toga. :roll: Reakcije zena su kao prevrtanje ocima pa ponekada se i :P uzbude.Najgore je kada udjem u ustanove kao sto su posta, opstina, salteri itd.
Molio bih da ovo preraste u jednu ozbiljnu temu i ako je moguce da dobijamo prave odgovore.
Hvala.
Naravno da ocekujemo prave odgovore!Znaci brate imas frku zbog toga?Da li ti je u erekciji kada se ocrtava ili mislis na opusteni?Velika je tu razlika, zar ne mislis?
 
Zavisi sta obucem... Ako su pantalone tesne, ocrtace se u svakom slucaju... Mada mi nece biti neprijatno ako nije u erekciji, jer o tome ne bih ni mislio... E u drugom slucaju ume da bude jako neprijatno...

Zato obujes malo sire lone, i nemas frx... bar dok ne 'nabubri' ;)
 
Incognito:
Zavisi sta obucem... Ako su pantalone tesne, ocrtace se u svakom slucaju... Mada mi nece biti neprijatno ako nije u erekciji, jer o tome ne bih ni mislio... E u drugom slucaju ume da bude jako neprijatno...

Zato obujes malo sire lone, i nemas frx... bar dok ne 'nabubri' ;)
A da li ti se ocrtava i kada je spusten?E meni je to ne znam ni sam...to valjda kada nosimo boxerice pa se on lepo pruzi,a?
 
malecki:
Moderan Muskarac:
Ovo je ozbiljno pitanje.Meni se kita uvek ocrtava na pantalonima tako da verujte nekada me je :oops: stid zbog toga. :roll: Reakcije zena su kao prevrtanje ocima pa ponekada se i :P uzbude.Najgore je kada udjem u ustanove kao sto su posta, opstina, salteri itd.
Molio bih da ovo preraste u jednu ozbiljnu temu i ako je moguce da dobijamo prave odgovore.
Hvala.
Naravno da ocekujemo prave odgovore!Znaci brate imas frku zbog toga?Da li ti je u erekciji kada se ocrtava ili mislis na opusteni?Velika je tu razlika, zar ne mislis?

Evo samo da ti odgovorim.Da, imam cesto erekciju na javnim mestima.Ako na primer imam ispred sebe sagovornika zenskog pola, onda zaista erekcija biva nenormalna i to obavezno primeti "ona" ili "one". :oops: A mene me stid.
 
Ma da, ovo pitanje sam postavio iz cistog razloga sto mi muskarci uglavnom imamo frku oko dizanja na javnim mestima sto se retko kad moze totalno ukloniti od pogleda. Ja sam nezaobilazan, na primer sto se dizanja tice...Ma to je ludo. Ne moram ni nasta da mislim, ni zensko da vidim a on se digne, pa zulja pa ga ne mozes ni pomeriti.A zamislite tek kada je tu neka ribica...Bilo vam je toga,a?
 
Joan of arc:
Videla sam kako se ocrtava Vojinu Cetkovicu u nekoj predstavi.On mi je inace extra tip,ali to mi nije bilo ni malo sexy...
A inace i ne primecujem to nesto posebno...

A zamislite samo baletske predstave pa kad se baletani uvuku u one njihove tesne helanke pa im se ******* ocrta.....HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Anonymous:
E pa dosta je vise o vasim * ajd sad malo zenske... Da li se uzbudite kada vidite lepu guzu ili sise?
Pa naravno da se uzbudimo ali pre nego sto krenemo na zenske nisam dobio odgovor devojaka!Nemoguce je da ni jedna ovde ne gleda u slic, da li se nesto vidi, ocrtava...Mora da neku ovde i to pali, majku mu...???????
 
malecki:
Devojke, da li volite da vidite ispred sebe ok lika kome se ocrtava muskost?Ortaci, da li vam je neprijatno kada se ocrtava ono sto se nudi?

Našao se junak da postavi pitanje! Što se ti brineš kad si "malecki"? Doduše, mogla bi neka do pomisli kako ti je Smoki upao u gaće, ali i za to postoji lek. Lepo joj kažeš da ga može pojesti, ako ga izvadi, pa možda i ućariš.
 

Back
Top