Ej Decaci jeste li sikreni kada ste pijani?

Z

zamisli

Gost
Sta je to sa muskarcima kada se napiju....imam jednog koji me cima telefonom kada se napije, a inace bilo kakav oblik veze z njim je nemoguci ( bar kada je trezan)....Ono kao coolira me i prodje bukvalno pola godine a on se seti da mi kaze kako mu strasno zao zbog necega sto je uradio.....Ja sam naravno davno prestala da odgovaram na takve pozive i poruke, jer dok jesam to nicemu nije vodilo...I skroz mi je to smor ali me cisto interesuje o cemu se tu radi???A nismo ni deca majke mi( to je ono najgore)Eto pa vi meni onako recite sta ja treba da mislim...A verujte dala sam mu 101 sansu, ono kao ona narodna " on okom a ja skokom" ....A to mi nekako sada jadno s njegove strane , jer ja se toliko trudila i pustila...
 
zamisli:
znaci nesikreni ste . Pa zasto kakva je to uzivancija da cimas nekoga u pola noci?Ja mislila da je to za klince
Iskreni, ne sikreni.

Nije tu uzivancija, nego kad si pijan padnu ti na pamet razne lude stvari, koje onda radis... Zivkanje je samo jedna od tih stvari... Ja kad znam da cu da se napijem, ostavljam telefon kuci, inace zovem sve iz imenika... imao sam i problema zbog toga, te sto je sigurno - sigurno. Ja se ubijem, a tel kuci... milina...
 
A ja nisam dečak.
p010.gif
 
ja kad sam se prvi put napila, beshe to u 6 osnovne, bilo je bash u cilju experimenta da li cu sad da pricham neshto shto ne bi inache... bila sa drugaricom, kao ko ce da pije ko ce da ispituje, ja se oma prijavila kao experimentalac... odvalila se od nekog vinjaka, ona drzi svesku i pishe a ja pricham... vec posle treceg pitanja sam pocela da bljujem... nisu izvedeni nikakvi zakljuchci, ali i pored bljuvanja, ja tako postade alkos....
 
Oni valjda i pijani i trezni misle da mi visimo na civiluku i cekamo da se njemu poklope zbvezde da bi skupio dovoljno muda da se osokoli i uradi najobicniju stvar u zivotu!!!! Pa ako to ne moze sta moze!?? Sta ce ti debil! Samo nemoj da ga sazeljavas slucajno itrazis mu izgovore tipa juce mu je crkla macka pa je nezadovoljan!!:))) Zajebi jel on tebe pita sta tebi fali!? Boli ga i uvo! Takvi gledaju da podmire svoje dupe!:)
 

Back
Top