Moljac

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene da li vas je blam skinuti se pred tipom ako imate stare i pomalo pocepane tange?

Meni ne smeta nego me bas pali.

Muskarci da li ako to vidite pomislite, e koliko su te tange kita videle?

Meni ni to ne smeta ako je prasak za vesh kvalitetan.
 
Sta fali zenskim boxerima i poluboxerima?
Ima ona legendarna misao: Nekad smo razmicali gacice, da vidimo guzu, sad razmicemo guzu, da vidimo gacice.
Oce reci nije vise interesantno... zensko dupe sad mosh da vish na svakom cosku, gde je ona char sakrivenog. Nazovite me idiotom, ali meni se manje dize na tange nego, na neke druge gacice... cak su mi i one najobicnije pamuche nekako eroticnije... kad poturim sebi misao kroz glavu: mmmmmm sexy, neeeznoooo, nevino... :P

'Ebale vas tange.
 
sinnke:
Zene da li vas je blam skinuti se pred tipom ako imate stare i pomalo pocepane tange?

Meni ne smeta nego me bas pali.

Muskarci da li ako to vidite pomislite, e koliko su te tange kita videle?

Meni ni to ne smeta ako je prasak za vesh kvalitetan.
molim? Kako to tange mogu biti pocepane? Tri kanapcica koja ne pokrivaju nishta. Jedan pukne i nema vishe shta da se krije.
Ali neke sexy iscepane gace su bass sexy. Onako. Seeeexy. Ja to volem.
 
Emily_Bg:
Ne volim stare i pocepane stvari.
A mozda bolje da budu pocepane obicne gace,pa da ne mora da ih skida,vec vidis nesto kroz rupicu.......
Izvini, ali, bar moj, nema sanse da prodje kroz rupicu. To treba da bude... aj' sad necu da kazem koliko, odma ce te da me nakrpite da pocinjem pricu o velicini... :P
 
Emily_Bg:
Ne volim stare i pocepane stvari.
A mozda bolje da budu pocepane obicne gace,pa da ne mora da ih skida,vec vidis nesto kroz rupicu.......

Da vidis? Hm... Vec pocepane mogu da posluze jedino za dalje cepanje. ;) Ni za sta drugo...
 
Hytro & Sa Stylom:
Sto brate... mozes da budes vredan i koristan zeni svojoj, pa uzme iglu i konac u ruke, liznes, provuces kroz iglene ushi, pa joj lepo okrpis gace :P

To je stvar izbora... :D Neko vise voli da krpi, drugi vise voli da cepa. :lol:
 
sinnke:
Zene da li vas je blam skinuti se pred tipom ako imate stare i pomalo pocepane tange?

Meni ne smeta nego me bas pali.

Muskarci da li ako to vidite pomislite, e koliko su te tange kita videle?

Meni ni to ne smeta ako je prasak za vesh kvalitetan.


Za mene je pocepana stvar odraz aljkavosti ... ne bi me to napalilo nema šanse ....
 

Back
Top