VRATITE MASTERA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pisalo je umesto toga "u
01_2_4.gif
", sad pise to sto pise.:razz:
Banovano mi je srce moje. :mrgreen:
 
Cao drugari
icon_wave.gif


zelim da se ZAHVALIM divljoj,Lideru,pajamaci,Fibi,HeBePoBaTном,marlonu,banetugadu,Betty,zoranupetrovicu84,ivani bg,klei_bg...
DRUGARI HVALA NA PODRSHCI :P:P:P:P:P:P:P:P:P

evo par reci o minulim dogadjajima :)
nisam se ja smorio sto sam banovan,vec zbog nacina na koji je to uradjeno i zbog povoda...
povod je bio sledeci...na pod4umu Valjevo sam na svakom od 10 topica koje je otvorio wilkolak napisao nesto o njegovoj mami
e sad,na takav potez me isprovocirao upravo dotichni jer se PONOVO pojavio na pod4umu BG i to na temi "bg je gej" i naravno prozivao Beograd i Beogradjane,a znajuci ko je i sta je,t.j kakve je topice otvarao i koliko je POVRACAO po BG-u ranije,resio sam da na "njegovom" pod4umu,t.j pod4umu njegovog grada napisem to sto sam napisao,kao nekakva preventiva,da vidi sta ce da se desava ako nastavi da pljuje i proziva "nichim izazvan".
Postovao sam iskljucivo na temama koje je on otvorio i nijednim slovom nisam uvredio ni Valjevo ni Valjevchane,vec samo njega!
Znachi to je bio povod,a nachin je bio taj sto je dotichni kontaktirao admina ili koga vec i molio da budem banovan,mis'im ono... :roll:

Ne secam se da je neko od nas sa BG-a trazio da se doticnni banuje kada se izivljavao po 4umu,nedelju ili vishe dana.

Naravno nista od toga se ne bi desilo da smo tada imali moderatora (za kojim smo vapili) koji bi blagovremeno brisao poruke ni(t)kova koji dodju da se ispovracaju po BG-u i da nas obaveste kako prodaju bushne bojlere ,chajeve protiv celavosti,sapune za mrshavljenje,magichne krpe itd.

Znam da sam koristio "recnik" od koga se i kochijashi stide,ali sad "vracam film" i razmisljam...pa cini mi se da nikada nisam nista ruzno rekao nekome ko to nije zasluzio,a zasluzili su gore pomenuti.
E,da razmisljao sam i o tome otkud da ja toliko psujem jer inace ne psujem :) ,i ono...postoje 2 objashnjenja,
mozda je zbog toga sto inace blejim na nekom hiphop 4umu gde ne postoji textualna niti bilo kakva cenzura,jer psovanje je sastavni deo (neko bi rekao 5-i element) hiphop "kulture" :)
a s' druge strane mozda je i zbog toga sto sam kao mali imao
i crni i srebrni emgejac (MG-jac) 8) i revolver i onaj sa sharzerom ,mladosti razuzdana :lol:
3.gif


i tako... :) :P

nema potrebe da mi skidaju ban,jer mi zaista ne treba nikakva usluga od admina,jer nisam ja postovao i kacio fotke zbog njih,niti zbog krstarice,vec zbog nas a i seva mi za "post counter",i koja je to fora sa banovanjem nika,ako neko zaista smeta i ako je nepozeljan pa valjda se banuje IP,a ban nika je omalovazavanje,kao...postuj sa drugim nikom,jer mi tako hocemo..moze nam se,sta bi s' opomenom ? :idea: ili opomenu predstavlja ovaj ban nika :?
ali dobro...


nego...lepo je ovde sad 8) moderator,dodatne opcije za quick post,ovo ono :)
drugari HVALA jos jednom za podrsku i sve,osecao sam se k'o attention whore :lol: i sisetina najveca dok sam citao vase postove,zaista,tim vise sto smatram da ne zasluzujem ni boldovana slova u postu,a kamoli topic,stvarno me je bilo sramota,jos uvek je

drugari najbolji ste ;) 8) :P :P




Branko Kockica - carstvo u drugarstvu

U svetu postoji jedno carstvo,
u njemu caruje drugarstvo.
U njemu je sve lepo u njemu je sve nezno,
U njemu se sve raduje!

U njemu je sve lepo u njemu je sve nezno,
U njemu se sve raduje!

Tu su kuce od cokolade,
Prozori su od marmelade
Tamo svako radi ono sta hoce
Tamo raste svako voce.

U svetu postoji carstvo
U njemu caruje drugarstvo
U njemu caruje drugarstvo ...

:P





s3700267-1.jpg


8)
 
e,da..izgleda da je za novo registrovane korisnike drugachiji interfejs,u stvari drugachiji je sigurno ima u ovom prozoru za quick post ili kako se vec zove,za boldovana slova,quote...
a kad se normalno pise post ima smiley board,fontovi i sve to..a sa ranije registrovanim nikom to nema :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top