Da li je ona OK?

Moze da bude i grobar, ako su pravi prijatelji prihvatice ga svi do jednog.
Evo ja znam jednog lika, vole ga svi, a mrze ga samo neprijatelji, dosta je profitirao u zivotu, a zamislite sta bi bilo da nije bio to sto jeste.
 
luckastalutkica:
Moja rodjaka je htela samo da se uda u grad pa se udala za nekog decka koji nije ni osnovnu skolu zavrsio, svi su ga smatrali za gnjidu, a ona se postarala da napravi od njega porodicnog coveka, naprimer, njoj je bio prioritet da se uda za nekog dobrog decka, to je sve u redu, svaka krpa nadje zakrpu.
Znam da se devojka iz provincije koja zavrsava medicinu(slucajnost,opet medicina) udala za Beogradjanina koji je PC serviser i to je sve jasno,udala se za Beogradjanina,nego ovde vidim ima mnogo njih koji su indirektno isprozivani pa zato ovako i reaguju,pazi ti sad zakon protiv udaje za nekog nizeg obrazovanja?Ovo jedva da mogu i da citiram,razmisljanje na nivou od 15 godina,verovatno se o takvoj osobi i radi.A ovde je slucaj obrnut:ona iz Beograda,on iz provincije,jos gore.
 
svi koji su sad u bg su poreklom iz provincije, nema veceg sela od bg, tako da su te podele malo bzv... ima samo 10000 "pravih" beogradjanina-chetiri kolena unazad, chisto jedan info.
ko shto latica reche veca je verovatnoca da se ljudi kontaju slichnog intelektualnog nivoa, ali ako je njoj fino, ne znam shta je tu chudno. Mozda joj se smuchio snobizam danashnjih "intelektualaca"... ko sve danas ne zavrshava faks...
 
default:
Znam da se devojka iz provincije koja zavrsava medicinu(slucajnost,opet medicina) udala za Beogradjanina koji je PC serviser i to je sve jasno,udala se za Beogradjanina,nego ovde vidim ima mnogo njih koji su indirektno isprozivani pa zato ovako i reaguju,pazi ti sad zakon protiv udaje za nekog nizeg obrazovanja?Ovo jedva da mogu i da citiram,razmisljanje na nivou od 15 godina,verovatno se o takvoj osobi i radi.A ovde je slucaj obrnut:ona iz Beograda,on iz provincije,jos gore.
Gledao sam jedan film daaavno..
Kokteli i snovi, mislim Tom Kruz... kada se bogata, riba udaje za konobara da bi nervirala matorce.
Inace, ne znam sta da kazem na sve to, moguce, sta ja znam.
 
Borg_Queen:
svi koji su sad u bg su poreklom iz provincije, nema veceg sela od bg, tako da su te podele malo bzv... ima samo 10000 "pravih" beogradjanina-chetiri kolena unazad, chisto jedan info.
ko shto latica reche veca je verovatnoca da se ljudi kontaju slichnog intelektualnog nivoa, ali ako je njoj fino, ne znam shta je tu chudno. Mozda joj se smuchio snobizam danashnjih "intelektualaca"... ko sve danas ne zavrshava faks...
Mozda ima svakakvih ljudi danas, ali u principu mnogo vise ljudi bi trebalo da zavrsavaju fakultete.
 
pa fakulteti su drastichno snizili nivoe, sem nekih, korumpirani su jezivo, a i o privatnim da ne pricham... hocu da kazem da diploma danas mnogo manje govori o obrazovanosti i intelektualnim sposobnostima osobe nego pre. Uostalom koja god da je profesija u pitanju mozesh biti car u tome ili slina. PA naravno i frizer
 
default:
Znam da se devojka iz provincije koja zavrsava medicinu(slucajnost,opet medicina) udala za Beogradjanina koji je PC serviser i to je sve jasno,udala se za Beogradjanina,nego ovde vidim ima mnogo njih koji su indirektno isprozivani pa zato ovako i reaguju,pazi ti sad zakon protiv udaje za nekog nizeg obrazovanja?Ovo jedva da mogu i da citiram,razmisljanje na nivou od 15 godina,verovatno se o takvoj osobi i radi.A ovde je slucaj obrnut:ona iz Beograda,on iz provincije,jos gore.

Ovde se verovatno radi o tome da ta osoba zeli javni dokaz da je to OK, jer je nesigurna u sebe, mozda je napisala drugarica za durgaricu, ili drug za druga, ili drugarica za druga, ili drug za drugaricu.
 
Borg_Queen:
pa fakulteti su drastichno snizili nivoe, sem nekih, korumpirani su jezivo, a i o privatnim da ne pricham... hocu da kazem da diploma danas mnogo manje govori o obrazovanosti i intelektualnim sposobnostima osobe nego pre. Uostalom koja god da je profesija u pitanju mozesh biti car u tome ili slina. PA naravno i frizer
Ovo je tacno,pa i sam taj medicinski fakultet,bez obzira sto su uvedene astronomske cene studiranja za one koji se ne upisu iz budzeta drzave ili ko padne godinu,ko ima para,nije problem da se studira 15 godina,svaka godina po hiljadu evra,tako da ipak,sa pocetne totalne histerije nekih drugova i drugarica forumasa zbog mog pitanja na pocetku ipak dolazimo sa nekim stvarima do odgovora,samo sam i cekao da se pametniji ljudi ukljuce u raspravu.
 
da problem vidimo sa prakticne strane, zna li neko koliko zaradjuje jedan doktor u nekom domu zdravlja a koliko jedan frizer? Po mom skromnom misljenju frizeru od baksisa 'ladno ostaje doktorska plata.
 
Danas je mnogo veca stvar za devojku da nadje momka koji nije iskompleksirani kreten (stvarna slika) koji sebe prikazuje kako najveceg jebaca, sa naduzim kurcem na planeti (mereno njegovim lenjirom). A 95% muskaraca su takvi kad realno pogledam. Posebno oko mene kad vidim ove ljigave pljuce koje zajedno cine jedan veliki slajm. Sve ***** do jebaca. Svi skidaju devojku za 2 minuta i ostala sranja.
i sto je najvaznije prozivaju za seks nekog ko prema njima izgleda ko bog, ko je za glavu dve visi od njih a u licu daleko lepsi.
E prvo je umetnost naci normalnog decka a ne takvog kompleksasa.
 
Realna ja:
Da se dvoje ljudi nadju na pustom ostrvu jedino sto bi bilo vazno jeste njihova ljubav. Ali mi ne zivimo u takvom socijalnom ambijentu. Jeste da smo odrasli na bajkama gde se cesto princ zeni nekom siroticom, ali u realnom svetu m-z odnosi su i onako komplikovani da bi unosili jos vece prepreke. U 90% slucajeva ljubav prodje, bar se izmeni taj pocetni oblik i dolazi do prepreka (tipa da muskarac stvara komplekse zbog toga sto je njegova partnerka vise obrazovana ili bolje zaradjuje).

Khm,..:
VERUJTE U LJUBAV ALI ONU PRAVU, IDEALNU I NEMOJTE SE ZADOVOLJAVATI PROSECNIM STVARIMA, BORITE SE ZA SVOJU LJUBAV I CVRSTO VERUJTE U TO DA MOZETE DA PREDJETE PREKO SVIH PREPREKA :-D
 

Back
Top