PITANJE ZA DAME

Na vrhu sijalice.


Kad tema ima naslov
"drage moje dame"
"jedno pitanje (za dame)"
"da li...?"
"shta mislite"
"dilema"
...retko kad se zadesi neka postavka vredna chitanja.

Nazovimo to Zakonom No. 2 forumske neinventivnosti.
 
luckastalutkica:
Zar niste mogli da nadjete neko mirisnije mesto, neku di dzej kabinu ili magacin?

Pa, nemoj biti tako ljubomorna i ne moraš podcenjivati tuđa iskustva.
Dobar seks ne bira mesto, naročito kada se spontano desi. Ponekad i najgore mesto uz malo mašte možemo pretvoriti u nešto lepo što če mo pamtiti ceo život.
Zamima me kakva su tvoja iskusta, koje je najluđe mesto po tebi na kome si vodila ljubav?
Pozdrav!;) ;) ;)
 
Cupavka:
I , sta sad, vas dvoje prosipate pamet ovde,a ? Pa, kad vec znate za doticni zakon, sta trazite na tim temama :roll:
Pa da je lepo stavio naslov "najludje mesto na kom ste se bembali" ne bih ni ulazio verovatno.
A, drugo, dobijam proliv od tog "drage moje, lepe moje" polu-servilnog, polu-licemernog tona.
 
hektor 2000:
Pa, nemoj biti tako ljubomorna i ne moraš podcenjivati tuđa iskustva.
Dobar seks ne bira mesto, naročito kada se spontano desi. Ponekad i najgore mesto uz malo mašte možemo pretvoriti u nešto lepo što če mo pamtiti ceo život.
Zamima me kakva su tvoja iskusta, koje je najluđe mesto po tebi na kome si vodila ljubav?
Pozdrav!;) ;) ;)

Ako si prava dama, pravoj dami kao sto sam ja nikad spontano ne moze da se desi WC, ni voz na primer, ni saksija sa cvecem u dvoristu skole, za seks. Kao sto tebi verovatno ne padne na pamet da popusis drvenu olovku umesto cigare, ili, nikad ne nakapas kisnicu u casu da pijes vode nego naspes sa cesme, tako i meni nikad ne padne na pamet seks u javnom WC u.
 
luckastalutkica:
Ako si prava dama, pravoj dami kao sto sam ja nikad spontano ne moze da se desi WC, ni voz na primer, ni saksija sa cvecem u dvoristu skole, za seks. Kao sto tebi verovatno ne padne na pamet da popusis drvenu olovku umesto cigare, ili, nikad ne nakapas kisnicu u casu da pijes vode nego naspes sa cesme, tako i meni nikad ne padne na pamet seks u javnom WC u.


Ako si zaista takva dama kao što se predstavljaš, morala bi biti barem toliko pismena da znaš da daš odgovor na pitanje koje ti je postavljeno. Ni jednoga trenutka se od tebe nije tražilo da komentarišeš tuđe odgovore, već da daš odgovor na postavljeno pitanje, naravno, ako si ikada imala neko zanimljivo seksualno iskustvo vredno pomena.
Ako si ovde samo zato da bi komentarisala tuđe odgovore mislim, da si na pogrešnom mestu.
Tužna je činjenica da ''pravoj dami'' kao što si ti moram po treći put da postavim isto pitanje, ne bi li dobio pravi odgovor.

Pitanje je bilo, koje je najluđe mesto na kojem ste vodile ljubav?

Treća sreća! ;)
 

Back
Top