Kako prici slatkom decku?

aneleja

Obećava
Poruka
96
Citavo leto izlazim na jedno mesto gde izlazi puno mladih ljudi. I bas medju svim tim slatkim momcima meni se svideo jedan. Jako je sladak, ima predivan osmeh... jednom recju savrsen je. Ali ja nemam predstavu kako da mu pridjem, sta da mu kazem ili uopste sta da uradim da bi on shvatio. Sve fore muvanja su davno propale zato vas pitam kako prici slatkom decku a da ne bude bas toliko providno?
 
A zasto ne bi bilo providno?
Sta fali da on odmah zna da si zainteresovana?
Stavi mu jasno do znanja o cemu se radi i to je to...
I da... pozuri... mnogo je to vremena za gledanje... ako sam dobro razumeo rekla si citavo leto...
Slobodno mu reci sve... sto da ne... ako pokusas imas sansu... ako ne pokusas nikada neces znati sta je moglo da bude... zato navali slobodno ;)
 
aneleja:
Citavo leto izlazim na jedno mesto gde izlazi puno mladih ljudi. I bas medju svim tim slatkim momcima meni se svideo jedan. Jako je sladak, ima predivan osmeh... jednom recju savrsen je. Ali ja nemam predstavu kako da mu pridjem, sta da mu kazem ili uopste sta da uradim da bi on shvatio. Sve fore muvanja su davno propale zato vas pitam kako prici slatkom decku a da ne bude bas toliko providno?
takav ne postoji... :roll:
do sada nisam nikada imala potreby da prva pridjem dechq tako da ne mogy ti pomoci... :?
 
jeele:
a cek, ona bi da ne bude providno...
mislim da je sve providno...kako god da okrenes

Ako joj ne bude providno onda ce to ostati sve u nekoj magli, :D , sve ce tu biti nesto tajno, nesto nedoreceno a zapoceto, takve su provincijalke zato je njima uvek lako oteti decka.Stalno su neprovidne, zamute situaciju, i onda lepo dodje Beogradjanka i lepo i kulturno na sred diskoteke zaigra mu uz Shakiru i otvoreno mu otkopca dekolte u visini ociju, i jos otvorenije ga izljubi i onda ova neprovidna moze da muti do smrti, nista joj ne vredi, to je sve neprovidno, zar ne?
 
Postupak kazhe sledece...
1. Pridjes mu!
2. Kazes mu sledece " Svidjas mi se!"
3. Ovaj korak radish pre 2 iako je na 3. mestu. Ne razmishljash o onim praistorijskim glupostima da devojka treba da je ceka da je on startuje. Ako tako uradish ima on da startuje al verovatno neku drugu.

Kad mu kazhesh tu rechenicu iz koraka 2. svi problemi su resheni.
Ajmo sad jedan veliki masni LOCK
----------------------------------------------------------------------
::::::::::REKLAMNI BLOK ::::::::::::::::::
----------------------------------------------------------------------
Osiromašite ovaj forum od glupih tema !!!
Stavite mene za moda!!!
Na izborima 2006/2007
Vote for Alexxandar
'----------------------------------------------
СЛОГАН
----------------------------------------------
"ЗНА ПУТ!" ili unazad "ТУПАН 3"
 
Kad meni neki decko pocne nesto neprovidno ja bih mu onda najradije rekla "materijalizuj mi se". A inace ovo sa Beogradjankama je prica o skidanju tudjeg decka, o cemu je u ovoj temi i rec, svezeg, novog, a ne o zadrzavanju svog.Ako moras da ga ljubis u sred diskoteke da bi ga zadrzala onda se vidi da si prava glupa provincijalka.
 

Back
Top