Pilates u gradu?

Za ovo u Futoškoj znam, doduše sam pilates drže kod Izvršnog veća i košta 1800 din...Znam i za Missfit na Limanu 4 gde je 1400...iskreno ono prvo mi je preskupo, ni ovo drugo nije malo :( ali 'ajde, isplati se ako dobijem neko pristojno okruženje.

Znam i da tema spada u "Rekreaciju" (sorry Peta W.) ali imam utisak da Novosađani slabo svraćaju tamo...
 
e da pokusas da malo prosetas po novom sadu ili okolini (za takvo izvidjanje bi ti alexej bio verovatno izuzetno zahvalan),efekat ti je skoro isti kao i sa pilatesom,posle samo malo istegni mislice i to ti je to!
 
Šetam ja svakako ali to nema neki efekat na najkritičnije delove - ramena i leđa. Fizijatar mi je prepisao vežbe koje radim ali to je 10-15 minuta dnevno, u grupi se ipak radi duže a i lakše se nateraš. :)

Uglavnom, odoh ja na Rekreaciju da se podrobnije raspitam.
 
vidis,suvise je to duga prica,a jedini koji bi imao snage (pogotovo ako si iz 'okoline') da ti je isprica,ovde zvani alexej,je trenutno na odmoru.................................od nas.............................kao i mi od njega
 
i meni,*.car-e,i meni
a030.gif
......................
 
neupucena:
Može li neko da preporuči neku lokaciju (živim blizu "Dnevnika" i u obzir dolazi sve što je obuhvaćeno gradskim prevozom odatle) i kaže kako se okvirno kreću cene termina?

Pozz i hvala


MA koji ce ti to kur...

Aerobik je zakon za zene.

(OSim sto je pilates stetan za srce.)
 
lillymoon:
e da pokusas da malo prosetas po novom sadu ili okolini (za takvo izvidjanje bi ti alexej bio verovatno izuzetno zahvalan),efekat ti je skoro isti kao i sa pilatesom,posle samo malo istegni mislice i to ti je to!


Moze Aleksej da pomogne i oko neke relaksacione masaze posle setnje ;)
 
MAne znam tacno, samo se pravim pametan ;)

Mislim da je previsen naporan a da nema neki efekat.

Aerobim mi je mnogo bolji, nema sta da te smara, ne kontam... Koliko to moze da bude da ti povreda smeta za njega a za pilates ne??

(Hoces "kod mene" na aikido?) :)
 
ne lupetaj aleksej
pilates su joga vezbe u formi kondicionog treninga
i nema nikakvog idiotskog skakutanja i drndanja kao kod aerobika

btw imash i u gym tonicu (isto spens) 1400 din 3 x nedeljno pon, sre, pet 18 h
 

Back
Top